Astroloģiskais aplis ar visām horoskopa zīmēm un aiz tā uz galda stāv atvērta grāmata – uzzināsim, ko mums nes naudas horoskops 2023. gada aprīlī

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada aprīlim

Jeļena Rozentāle

4 min.

Aprīļa otrā pusē ir iespējami pārbaudījumi lielākai daļai no horoskopa zīmēm, jo 21. datumā atgriežas retrogrādais Merkurs, kas ievērojami ietekmēs savstarpējas attiecības visās dzīves jomās, t.sk. darbā. Turklāt Venēra veicinās pirkumus ārpus budžeta, līdz ar to daudziem ir gaidāmi nepārdomāti un lieli pirkumi. Ja plānojiet meklēt jaunu darbu, attīstīt savu hobiju vai kā savādāk realizēties, dariet to mēneša sākumā, kad planētas atrodas īstajās pozīcijās. 

AUNS

2023. gada aprīlis Auniem būs viens no veiksmīgākajiem, jo gandrīz visu, ko iesāks, sagaida veiksmīgs iznākums. Turklāt to veicinās enerģijas pieplūdums, kas uznāks līdz ar aprīļa atnākšanu. Taču jāmēģina saglabāt mieru un mēru izdevumos – neiztērējiet visu kredītkartes limitu, taču arī nebaidieties sevi nedaudz palutināt ar ilgi kāroto pirkumu vai restorāna apmeklējumu. 

VĒRSIS

2023. gada aprīlī Vērši būs veiksminieki – investīcijas nesīs peļņu, ieguldījumi atmaksāsies, iespējama karjeras izaugsme. Ja plānojāt ņemt kredītu lielam pirkumam, aprīlis ir īstais mēnesis, kad to darīt, taču, protams, neaizmirstiet apdomāt visus plusus un mīnusus kredītsaistībām. Neskatoties uz to, ka aprīlis Vēršiem būs labvēlīgs, nevajadzētu aizmirst par risku iztērēt vairāk kā vajadzētu, labāk šomēnes vairāk atlikt neparedzētiem tēriņiem vai ieplānotam ceļojumam. 

DVĪŅI 

Aprīlī Dvīņus sagaida jauni projekti, biznesa attīstība, perspektīvu ideju realizēšana. Tikpat veiksmīga ir jaunu zināšanu apguve, kas var labvēlīgi ietekmēt algas palielinājumu no 11. datuma. Rīkojieties apņēmīgi, taču neaizmirstiet par piesardzību finanšu lietās, pārskatiet līgumus un izvērtējiet visus riskus. Piemērots laiks parādu atdošanai. 

VĒZIS

Vēžiem 2023. gada aprīlī vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību savai karjerai. Līdz ar to apturiet savu vēlmi izteikt neapmierinātību vadībai sejā, bet mēneša beigās, kad jūs palūgs palikt darbā nedaudz ilgāk – neatsakiet. Viss, ko šomēnes izdarīsiet darbā, labvēlīgi ietekmēs jūsu karjeras izaugsmi un algas pielikumu. Aprīlī nevajadzētu veikt lielus pirkumus, aizdot naudu vai aizņemties. 

LAUVA

Lauvam aprīlī vajadzētu veltīt laiku jaunu projektu plānošanai, taču ar realizāciju vajadzētu nedaudz uzgaidīt. Darbā viss būs stabili – bez izmaiņām uz labo vai slikto pusi. Mācieties, iegūstiet jaunas zināšanas, paaugstiniet kvalifikāciju, dariet visu, kas var atpelnīties nākotnē. Aprīlī vajadzētu izvairīties no komandas darba, turklāt paturiet noslēpumā visus panākumus, lai nelabvēļi nesāk rīkoties.

JAUNAVA

Aprīlī dažas Jaunavas spēs sevi pierādīt, līdz ar ko nebūs aiz kalniem paaugstinājums darbā. Turpretī citas Jaunavas sagaida jauna darba vieta un jauni izaicinājumi, kas nāks par labu. Attīstiet savas profesionālās iemaņas, ja vēlaties algas palielinājumu, tāpat aprīlī ir iespējams komandējums. Pēc 21. aprīļa finansēs ir gaidāmas problēmas, tāpēc esiet uzmanīgi ar pārlieku lieliem tēriņiem, labāk veltiet laiku savam hobijam. 

Nakts debesis ar horoskopa zīmēm zvaigznēs – uzzināsim, ko mums nes naudas horoskops 2023. gada aprīlī

SVARI

Svariem 2023. gada aprīlī vajadzētu pārdomāt katru vārdu, ko teiks darbā, īpaši pēc 21. aprīļa, kad būs jūtama retrogrādā Merkura slikta ietekme. Neļaujiet sev eksplodēt, saglabājiet mieru. Ja spēsiet būt līdzsvaroti savstarpējās attiecībās ar vadītāju, kolēģiem vai sadarbības partneriem, nākotnē sagaidāmas labas profesionālās perspektīvas un lielāka peļņa. Aprīlī nevajadzētu tērēt naudu lieliem pirkumiem. 

SKORPIONS

Aprīlī ir gaidāma kaudze ar darbiem, kas jāizdara, un Skorpioniem izdosies visu izpildīt pēc labākās sirdsapziņas, jo enerģijas pietikts visam. Taču nevajadzētu aizmirst arī par atpūtu, lai neizdegtu. Pateicoties savam cīnītāja sparam daudziem Skorpioniem aprīlī izdosies saņemt algas palielinājumu vai pakāpties pa karjeras kāpnēm. Taču, kamēr neesiet vēl sasnieguši šo mērķi, vajadzētu apdomāt katru pirkumu, bet parādus labāk savlaicīgi atmaksāt. 

STRĒLNIEKS

Aprīlī Strēlniekus gandrīz visās dzīves jomās gaida pārmaiņas, īpaši finanšu jomā. Jums vajadzētu uzturēt labas attiecības ar visiem, īpašu uzmanību pievēršot savai otrai pusītei, jo tieši pateicoties viņai varēsiet gūt spēkus jauniem izaicinājumiem, kas veicinās peļņas izaugsmi. Slēdzot līgumus, vajadzētu vairākkārt uzmanīgi tos pārlasīt, lai pilnībā izslēgtu krāpšanas shēmu. 

MEŽĀZIS

Projekti, kurus iesākāt iepriekšējos mēnešos, beidzot sāk nest augļus. Taču apstāties nevajadzētu, jo šobrīd ir maksimāli veiksmīgs brīdis jauno projektu realizācijai. Aprīlī ir iespēja saņemt interesantu darba piedāvājumu, taču pirms pieņemsiet gala lēmumu, izvērtējiet visus plusus un mīnusus. Iespējams ir vērts palikt tur, kur šobrīd esiet. Mežāzis ir vienīgā horoskopa zīme šomēnes, kas var nebaidīties no lieliem pirkumiem, jo tas būs labs ieguldījums. 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem, kas apdomā jaunā spēkrata iegādi, aprīlī būs īstais laiks, jo spēsiet atrast piemērotāko variantu. Neizslēdziet iespēju noformēt auto kredītu, taču cenšaties to izdarīt līdz 21. aprīlim. Tas pats attiecināms arī uz nekustamā īpašuma iegādi vai pārvākšanos uz citu dzīves vietu. Aprīlis ir piemērots investīciju portfeļa dažādošanai, jo Ūdensvīri spēs saredzēt augstu peļņu nesošus darījumus. 

ZIVIS

Zivis 2023. gada aprīļa sākumā sagaida panākumi finansēs, noderīgas iepazīšanas, hobija pārveidošana biznesā. Ir piemērots laiks mainīt darbības sfēru, ieņemamo amatu, darba vietu un mesties sava biznesa attīstībā. Ieprieciniet sevi un nopērciet kaut ko tikai sev. Piemērots laiks investīcijām.  Pēc 21. aprīļa jāuzmanās no konfliktiem un jāpārdomā katru soli.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas