Saulespuķu lauks un horoskopu zīmju aplis

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada augustam

Jeļena Rozentāle

3 min.

Pēdējā vasaras mēnesī ir gaidāmi divi pilnmēneši, kas var ietekmēt mūsu finanses. Pienācis laiks sākt rīkoties nevis tikai baudīt skaistas un mierpilnas atvaļinājuma dienas. Sagaidīt 8. augustu vajadzētu jau ar izvirzītiem mērķiem, kurus sasniegt atlikušajās mēneša dienās. 

AUNS

2023. gada augustā Auniem vajadzētu rūpīgi plānot savus izdevumus, jo mēneša pirmās divas nedēļas ir bīstamas tēriņu ziņā. Pataupiet naudu līdz mēneša beigām, kad ir iespējama piedalīšanās lielajā ģimenes pasākumā. Augusts var atnākt ar nelielām nesaskaņām darba kolektīvā, tāpēc pirms spļaut kaut ko ārā – divreiz padomājiet! Lai sasniegtu augstus rezultātus un palielinātu ienākumus, vajadzētu iemācīties efektīvi darboties komandā.  

VĒRSIS

Vērši, neesiet izšķērdīgi! Augustā ir svarīgi sakārtot savas finanses, lai nevajadzētu aizņemties, jo ir risks pazaudēt finansiālo līdzsvaru. Saglabājiet mieru jebkurā situācijā, jo tikai rūpīgi pārdomātas idejas nesis darba augļus. Augustā daudzi Vērši aizdomāsies par papildu peļņas iespējām un arī atradīs to, ko ir meklējuši. Augustā analizējiet savus iepriekšējos panākumus, lai sasniegtu jaunas virsotnes rudenī. 

DVĪŅI

Augusta pirmajā pusē Dvīņiem izdosies palielināt savus ienākumus, taču jābūt uzmanīgiem, lai aiz lieliem priekiem neizturētu visu naudas rezervi pēdējās divās augusta nedēļās. Panākumi sagaida Dvīņus, kas darbojas apkalpošanas sfērā. Augusts joprojām ir veiksmīgs racionāliem Dvīņiem, kas strādā ar investīcijām. Mēnesis ir labvēlīgs darba maiņai vai sava biznesa attīstīšanai. 

Vīrietis telefonā meklē kāda kriptovalūtā šobrīd investēt naudu

VĒZIS

Augustā daudziem Vēžiem palaimēsies finanšu jomā! Daži pakāpsies pa karjeras kāpnēm un saņems algas pielikumu, citi – saņems pelnīto prēmiju. Tas nozīmē, ka visu mēnesi Vēži daudz strādās, bet atvaļinājumu vajadzēs atlikt uz citu laiku, lai nepazaudētu labas peļņas iespējas. Līdz ar veiksmi darbā var nākties sastapties ar skaudīgiem kolēģiem, tāpēc esiet uzmanīgi savos izteikumos – labāk pieturēt mēli aiz zobiem. 

LAUVA

Augustā Lauvām vajadzētu rūpēties par savu reputāciju, jo biznesā sagaidīt augustu peļņu būs iespējams vien sadarbojoties. Ja ir parādi – laiks tos atgriezt, neturpiniet tos krāt līdz nespēsiet tikt galā ar pārlieku lielu finansiālo slogu. Izvairieties no lieliem pirkumiem, jo šomēnes ir risks iztērēt visu naudu tam, kas īstenībā nemaz nav nepieciešams. 

JAUNAVA

Jaunavas iepriekšējā mēnesī ir labi pastrādājušas, tāpēc augustā var atpūsties. Taču atvaļinājumam vajadzētu izvēlēties tieši mēneša sākumu, jo pēc 23. datuma ir iespējama izaugsme karjerā, kā arī algas palielinājums. Vispār augusts ir piemērots profesijas un darba vietas maiņai, taču nav piemērots izšķērdībai. Plānojiet katru savu pirkumu, lai iekļautos budžetā. 

SVARI

Mūžīgi šaubīgie Svari augustā būs uzstājīgi un pārliecināti par saviem spēkiem. Tieši tāpēc augusts, īpaši mēneša pēdējā nedēļa, ir piemērots brīdis savas uzņēmējdarbības realizācijai. Kredīts, kas nepieciešams biznesam, tiks apstiprināts, tāpēc jums pietiks visām ieplānotām lietām. Svariem, kas ir koncentrējušies uz citām dzīves vērtībām, arī paveiksies, tāpēc rīkojieties! 

SKORPIONS

Skorpionus sagaida mierīgs mēnesis, gan privātajā dzīvē, gan finansēs. Riskanti ieguldījumi šomēnes nav jūsu stāsts. Labāk ieguldiet naudu mājas remontā vai jaunas tehnikas iegādē. Izvairieties no strīdiem, esiet diplomātiski un saprotošāki. Nevajadzētu ieciklēties uz sīkumiem. Naudas šomēnes jums nepietrūks, tāpēc daži Skorpioni būs dāsni uz dāvanu pasniegšanu. 

Pāris krāso sienu savā mājā divās krāsās

STRĒLNIEKS

Augusta sākums ir lielisks laiks, lai dotos atvaļinājumā! Aizbrauciet ceļojumā uz citu valsti vai vismaz līdz citai pilsētai. No augusta vidus ir iespējamas labvēlīgas izmaiņas darba panākumos vai atalgojumā. Strēlniekiem, kas meklē darbu vai vēlas mainīt profesiju, izdosies atrast piemērotus savām vēlmēm variantus. Augustā naudas pietiks visam, arī izklaidēm, taču tas nenozīmē, ka varat pirkt visu pēc kārtas – labāk veidot uzkrājumu nākotnei. 

MEŽĀZIS

Mežāži pēc darbīga jūlija ir pelnījuši labu atpūtu. Dodaties atvaļinājumā un kārtīgi atpūšaties pirms atkal pieķersieties darbam. Nevienam nestāstiet par saviem profesionālajiem plāniem, labāk ieturēt klusumu, kamēr neesiet sākuši tos realizēt. Turpiniet krāt naudu izvirzītajam mērķim, jo vēl nav īstais brīdis, lai veiktu lielus pirkumus. 

ŪDENSVĪRS

2023. gada augustā daudzi Ūdensvīri sāks apdomāt iespēju iegūt papildu izglītību. Apsveicami, jo Zvaigznes saka, ka šobrīd ir īstais brīdis pievērsties pašrealizācijai. Šis ilgtermiņa ieguldījums palīdzēs nākotnē sasniegt jaunas virsotnes, tai skaitā vēlamo atalgojumu. Šomēnes radinieki var palūgt viņiem aizdot naudu, ja atteiksieties, tas var novest pie konflikta, tāpēc esiet uzmanīgi. 

ZIVIS

Gandrīz visas Zivis augustā gaida pārmaiņas finansēs, taču diemžēl ne visas būs pozitīvas – kā kuram paveiksies. Šī iemesla dēļ vajadzētu būt uzmanīgiem lēmumos, sarunās, vērtējumos un izteikumos. Labāk septiņas reizes nomērīt un tikai vienreiz – nogriezt. Nestāstiet par saviem plāniem citiem. Arī par jūsu lēmumu noformēt auto kredītu nevienam ārpus jūsu ģimenes loka nevajadzētu zināt, taču noteikti nesteidzieties un visu kārtīgi apdomājiet. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas