Apsnigusi eglīte, pie kuras zara ir piestiprināta baltā papīra lapiņa ar uzrakstu “Decembris 2023” naudas horoskopam

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada decembrim

Jeļena Rozentāle

4 min.

Decembrī finanses var būt adraudētas, tāpēc teju visiem ir jāseko līdzi saviem izdevumiem un jākontolē Ziemassvētku pirkumi. Sekojiet līdzi izstrādātam budžetam un neuzķeraties uz lamatām, ko uz katra stūra sola svētku atlaides. Piesardzība naudas lietās ir svarīgākā rakstura īpašība šomēnes.  

AUNS

2023. gada decembris Auniem būs pilns ar finansiāliem izaicinājumiem. Zvaigznes iesaka kontrolēt izdevumus, īpaši Ziemassvētkos, un neaizņemties naudu. Auniem jābūt modriem visos naudas darījumos, arī norēķinoties veikalā. Šomēnes ienākumi būs nestabili un atkarīgi no blakus cilvēkiem, tāpēc ir verts padomāt par rezeves fonda izveidi. Decembris ir labvēlīgs investīcijām un pateicoties laicīgi veiktiem darījumiem var izdoties gūt labu peļņu. 

VĒRSIS

Vēršiem decembrī jābūt sapratīgam naudas jautājumos. Zvaigznes brīdina par negodprātīgiem uzņēmumiem, kas svētku laikā spekulē ar cenām. Sadarbošanās ar tādām kompānijām ir bīstama jūsu finansēm. Tikpat svarīgi ir kontrolēt laulātā vai sadarbības partnera tēriņus, kā arī nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Mēneša beigās Vēršu finanšu situācija stabilizēsies, jo parādīsies iespēja papildus nopelnīt, īpaši uzsvaru liekot uz hobiju. 

DVĪŅI

Dvīņiem decembris var kļūt par liktenīgo mēnesi, jo katrs saņems pēc nopelniem. Apdomīgus Dvīņus sagaida labklājība un veiksme, bet citus – nepatikšanās un nepieciešamība strādāt ar budžetā pieļautām kļūdām. Izaugsme karjerā nav gaidāmā, taču Dvīņiem parādīsies iespēja gūt papildu ienākumus no saviem vaļaspriekiem. Gaidāmo svētku dēļ Dvīņi daudz tērēs, līdz ar to mēneša beigās var nākties aizņemties – paņemt kredītu.  

Vīrietis rokās tur planšeti, kurā meklē aizņemšanās iespējas 2023. gada decembrī, jo ir nepieciešams kredīts tēriņiem

VĒZIS

Decembris gandrīz visiem Vēžiem būs pārbaudes laiks. Finansiālā nākotnē būs atkarīga no izvēlētā ceļa un iegūtām zināšanām. Daži Vēži kļūs par veiksmīgiem uzņēmējiem, bet citi – par pieprasītiem ārštata darbiniekiem. Decembrī parādīsies daudz iespējas nopelnīt, taču Vēži tikpat viegli visu arī iztērēs, jo izdevumi šomēnes būs daudz. Decembra beigās varat saņemt negaidītu finansiālo atbalstu, kas palīdzēs atvieglot ikdienas gaitas.  

LAUVA

Decembris Lauvām ir finansiālu izaicinājumu un ambīciju mēnesis. Jūs tiecaties pēc panākumiem darbā un biznesā, taču ne pašu labvēlīgāko apstākļu dēļ varat saskarties ar riskiem un zaudējumiem. Lauvas decembrī tērēs vairāk nekā spēj atļauties, tādējādi ieslīkstot parādos. Tomēr nevajadzētu aizmirst par patiesām vērtībām, esat piecietīgāki un apdomājiet visus izdevumus, tikai tā jūs varēsiet noturēties uz ceļa un sasniegt izvirzītos mērķus. 

JAUNAVA

Jaunavām 2023. gada decembrī parādīsies iespēja labi nopelnīt. Finansiāli veiksmīga būs tieši mēneša pirmā puse, taču nekontrolētu izdevumu dēļ ir iespējamas grūtības, tāpēc jāmacās tikt galā ar kārdinājumiem nopirkt kārtējo Ziemassvētku dekoru. Šo iemeslu dēļ astrologi iesaka plānot budžetu un savlaicīgi sastādīt sarakstu ar pirkumiem. Apdomīgām Jaunavām vecajā gadā izdosies atbrīvoties no parādiem, bet uzņēmīgākās ieguldīs naudu savā biznesā. 

SVARI

Svari decembrī var rēķināties ar panākumiem finansēs, bet ar nosacījumu, ka rīkosies saprātīgi un neļausies pirkumu kārdinājumiem. Pirmssvētku atlaides nedrīkst kļūt par iemeslu pārsteidzīgiem pirkumiem. Ir nepieciešams pieturēties pie iepriekš sastādīta saraksta ar lietām, kas patiešām ir nepieciešamas. Dažiem Svariem izdosies realizēt senus projektus, kas nesīs ievērojamus ienākumus. Zvaigznes iesaka investēt naudu nekustamajā īpašumā, bet izvairīties no azartspēlēm. 

SKORPIONS 

Skorpioniem decembrī jāpiedomā pie sava budžeta un izdevumiem, jo gaidāmie svētki var izveidot lielu robu finansēs. Mēneša beigas būs finansiāli labvēlīgākas, jo izdosies palielināt ienākumus un atlikt naudu izvirzītajiem mērķiem. Tātad veiksmes atslēga – saprātība un taupības režīms tēriņos. Skorpioni, kas ievēros noteikumus, pirms Jaunā gada nenonāks parādos un saglabās finanses drošībā. 

Vīrietis starp plaukstām tur krājkasīti-cūciņu, jo vēlas sākt veikt uzkrājumus 2023. gada decembrī

STRĒLNIEKS

Decembrī Strēlniekiem vajadzētu ieguldīt naudu ienesīgos projektos, izvairīties no parādiem un konfliktiem, kā arī būt uzmanīgiem ar nekustamā īpašuma pārvaldību un aizdevumiem. Mēneša pirmā pusē ir sagaidāmi daudz tēriņi, taču jau no decembra vidus pavērsies iespējas karjerā un biznesā. Strēlniekiem izdosies piesaistīt lielus klientus un partnerus, kā arī realizēt savas ambīcijas un plānus. Tomēr vajadzētu rūpīgi apdomāt katru finanšu lēmumu un izvairīties no naudas izšķērdēšanas.

MEŽĀZIS

Mežāžu ienākumi un izdevumi svārstīsies uz robežlīnijas spontānu pirkumu dēļ. Taču būs iespēja nopelnīt papildus, pateicoties saviem draugiem. Zvaigznes decembrī būs īpaši labvēlīgas tiem Mežāžiem, kas savā darbā izmanto savas intelektuālās spējas. Pateicoties lieliskām idejām izdosies īstenot ienesīgus projektus un pat pakāpties pa karjeras kāpnēm. Mežāžiem jābūt uzmanīgiem savās rīcībām, jo ir risks saskarties ar likumsargiem. 

ŪDENSVĪRS

2023. gada decembris nebūs veiksmīgs finanšu lēmumu pieņemšanā, tāpēc Ūdensvīriem jābūt uzmanīgiem. Uzmanāties no krāpniekiem tiešsaistē un izvairāties no riskantiem ieguldījumiem. Mēneša vidū īslaicīgi samazināsies ienākumi, tāpēc vajadzētu samazināt tēriņus. Tomēr jau mēneša beigās finansiālā situācija strauji uzlabosies, un daži Ūdensvīri pat iegādāsies automašīnu vai veiks kādu citu lielu pirkumu. Veiksme būs jūsu pusē, ja finanses pārvaldīsiet gudri. 

ZIVIS

Zivis ir decembra veiksminieces. Gandrīz visiem zīmes pārstāvjiem izdosies gūt ievērojamus panākumus finansēs. Astrologi iesaka izvirzīt ambiciozus mērķus, jo Zivis spēs īstenot katru. Laba peļņa nāks no ārzemju sadarbības partneriem un jūsu mērķtiecīga un efektīva darba. Pieturaties pie strādājošā rīcības plāna līdz pat decembra beigām un iesoļot jaunajā gadā izdosies ar labu summu krājkontā. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas