Krūze ar uzrakstu “janvāris 2024”, zefīrs un kaltētie citroni starp “sniega” pikām – laiks iepazīties ar finanšu horoskopu

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2024. gada janvārim

Jeļena Rozentāle

4 min.

Jaunais gads iesākās ar Pūķa zīmi, kas prasa no visiem zodiaka zīmes pārstāvjiem aktivitāti, atbildību un mērķtiecību. Neatlieciet darbus uz vēlāku laiku, bet rīkojaties nekavējoties, lai piesaistītu veiksmi un Pūķa labvēlību. Tas palīdzēs uzsākt finansiāli veiksmīgu un laimīgu gadu.

AUNS

2024. gada janvāris būs grūts, taču gana veiksmīgs. Dokumenti var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus, tāpēc Auniem vajadzētu būt uzmanīgiem tos aizpildot vai parakstot. Janvārī Auni spēs atrisināt jautājumus, kas uztrauca aizgājušajā gadā, un sasniegt kādu nosprausto mērķi. Darbā sagaida mierīgs periods, tuklāt Auni saņems atzinumu no priekšniecības un kolēģiem. Auniem nebūs jāuztraucas par izdevumiem, jo finansiālā situācija janvārī būs stabila. 

VĒRSIS 

Vēršiem gads iesāksies ar pārmaiņām visās dzīves jomās. Janvāri daži Vērši nomainīs matu griezumu un atjaunos garderobi, citi – atradīs jaunu hobiju vai dosies garajā ceļojumā. Profesionālajā sfērā gads iesāksies mierīgi, bet radoši. Vēršu finansiālā situācija janvārī būs stabila, turklāt viņiem atdos visus parādus. Darvas karote – jābūt uzmanīgiem parakstot līgumus, jo ir risks tikt apkrāptiem. 

DVĪŅI

Dvīņiem janvāris būs pilns ar pārbaudījumiem, tāpēc jābūt gataviem tikt galā ar jebkādām grūtībām. Astrologi iesaka nepievērst uzmanību sīkumiem, bet koncentrēties uz nospraustā mērķa sasniegšanu. Tādējādi Dvīņi spēs pavairot savas finanses. Mēneša beigās Dvīņi var doties ceļojumā, ja iepriekšējo gadu noslēdza bez parādiem. 2024. gada janvāris ir Dvīņu profesionālā potenciāla izaugsmes laiks, kas palīdzēs gūt panākumus nākotnē.

Klusā daba pludmalē ar dvieli, cepuri, saulesbrillēm un čībām – laiks doties ceļojumā 2024. gada janvārī

VĒZIS

Vēži 2024. gada janvārī saskarsies ar izaicinājumiem, taču nezaudēs optimismu. Līdz mēneša vidum situācija uzlabosies un ienākumi palielināsies. Vēžiem nevajadzētu tērēt naudu spontāniem pirkumiem, labāk atlikt naudu kaut kam vērtīgam. Personīgajā dzīvē Vēžiem jāuzmanās no intrigām un tenkām, bet darbā – no konkurentiem un nelabvēļiem. Brīvajā laikā Vēžiem labāk palikt mājās un nerīkot grandiozas ballītes, jo tā var pazaudēt daudz naudas. Projektus, kas bija iesākti pagājušajā gadā, vajadzētu pabeigt, jo tādējādi Vēži spēs atrisināt savas īslaicīgas finansiālās grūtības. 

LAUVA

Janvārī profesionālajā jomā Lauvām vajadzētu pataupīt spēkus un enerģiju citiem gada mēnešiem, bet šomēnes ļaut sev atpūsties. Turklāt darba pienākumi to ļaus, jo mēnesis paies nesteidzīgi un uz mierīgā viļņa. Lauvas šomēnes iegādāsies abonementu uz sporta zāli un sāks gatavoties vasarai un pludmales sezonai. Aktīvā atpūta raisīs Lauvās radošumu, tāpēc viņi sāks celt grandiozus plānus. Investīcijas sāks nest ilgi gaidīto peļņu. 

JAUNAVA

Jaunavas jauno gadu sagaidīs iedvesmotas un gatavas gāzt kalnus, taču nedrīkst aizmirst par veselo saprātu. Labvēlīgi mēneša apstākļi ļaus piepildīt vēlmes, taču tikai tās, kas nav saistītas ar finansēm vai karjeru. Jaunavām janvārī jāpanāk līdzsvars starp darbu un atpūtu, kā arī jākontrolē izdevumi. Veiksme šomēnes sagaidāma privātajā dzīvē un nebūs jāsūdzas par veselību.

SVARI

Svariem 2024. gada janvāris būs harmonisks. Pateicoties Pūķa labvēlīgai ietekmei Svarus šomēnes sagaida veiksme un jaunas iespējas. Atbildīgie un apņēmīgie Svari gūs panākumus darbā un spēs paplašināt savu biznesu. Šomēnes Svariem izdosies atbrīvoties no sliktiem ieradumiem un ietaupīt naudu – tas ir lielisks iemesls iepriecināt savu otro pusīti ar kādu pārsteigumu vai dāvanu. Zvaigznes brīdina izvairīties no strīdiem un konfliktiem. 

SKORPIONS

Skorpioni ir mēneša veiksminieki! Janvārī būs daudz laimīgu dienu, ko vēl ilgi atcerēsies teju katrs zodiaka zīmes pārstāvis. Skorpioni būs līderi jebkurā jomā, piesaistot sev uzmanību ar harizmu, asprātību un inteliģenci. Šis ir lielisks laiks radikālām pārmaiņām karjerā, biznesa uzsākšanai vai paziņu loka paplašināšanai. Naudas janvārī pietiks visam, arī dāsnām dāvanām. Taču jāuzmanās no traumām, ko varat gūt pārlieku daudz riskējot ar savu veselību – esat uzmanīgi! 

Koka kluči, kas veido trepes, pa kurām steidzās augšup cilvēka siluets – pakāpšanās pa karjeras kāpnēm 2024. gada janvārī

STRĒLNIEKS

2024. gada janvārī Strēlniekiem veiksies profesionālajā jomā. Viņiem izdosies atrisināt problēmas, kas sen uztrauca, un noslēgt darījumus ar ārvalstu partneriem. Uzmanība pret detaļām, apzinīgums un rūpība – īpašības, kas Strēlniekiem šomēnes ļaus sasniegt panākumus un saņemt atzinību no kolēģiem. Strēlnieki janvārī daudz ceļos darba vajadzībām, taču nedrīkst atstāt novārtā savu otro pusīti – tad mēneša beigas neiepriecinās. 

MEŽĀZIS

Janvāris Mežāžiem pārmaiņu un iespēju laiks. Viena daļa no Mežāžiem paplašinās savu redzesloku ar ilgi gaidītiem ceļojumiem, jauniem vaļaspriekiem un spilgtām emocijām. Pārējie Mežāži pārvērtēs dzīves prioritātes un pieņems nozīmīgus lēmumus, kas galarezultātā novedīs pie krāsām izmaiņām gan darbā, gan ģimenē. Gandrīz visi Mežāži gūs panākumus uzņēmējdarbībā un finansēs, taču vajadzētu atcerēties par savu veselību un personīgo dzīvi.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem janvāris būs sarežģījumu pilns un būs jāmeklē līdzsvars starp personīgo un profesionālo sfēru. Nevajadzētu ļaut sev kavēties pie mazām un nenozīmīgām problēmām, labāk pievēršaties nospraustā mērķa realizācijai. Ūdensvīri gribēs veikt radikālās izmaiņas savā dzīvē, taču priekš viņiem tas nav labākais periods – šobrīd var atļauties tikai kalt plānus. Ūdensvīru finansiālā situācija būs stabila, taču lielam pirkumam var rasties nepieciešamība pēc patēriņa kredīta.

ZIVIS

2024. gada janvāra beigās Zivis savus hobijus varēs pārvērst par ienesīgu biznesu, lai gan vēl mēneša sākumā liksies, ka nekas neizdosies. Svarīgi ir nepadoties, tad Zivju centieni vainagosies ar panākumiem. Zivīm ir jāpadomā par savām komunikatīvām un sadarbības spējām, jo konflikti un intrigas šobrīd var nopietni kaitēt reputācijai un finansēm. Janvāra beigās Zivis var sevi palutināt ar SPA apmeklējumu vai masāžu, lai uzlādētu sevi ar enerģiju uz jauniem sasniegumiem. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas