Latvijas upe ar piecām pīlēm, kas peld pa ūdens virsmu, jo laiks noskaidrot, kas mūs sagaida finansēs 20023. gada jūlijā

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada jūlijam

Jeļena Rozentāle

3 min.

2023. gada jūlijs iesāksies labvēlīgi lielākai daļai horoskopu zīmju pārstāvjiem. Daudzi palielinās savus ienākumus, pateicoties jaunām iespējām, ko sniegs vasaras otrais mēnesis. Taču joprojām jābūt uzmanīgiem ar izdevumiem, jo atvaļinājumu laiks ir posms, kad var nākties paterēties. 

AUNS

Jūlijs ir īstais laiks, kad Auniem doties ilgi gaidītajā atvaļinājumā. Nepieciešams kārtīgi atpūsties, lai ar jauniem spēkiem varētu sākt realizēt jaunus projektus. Jūlijs ir piemērots brīdis padomāt par ieguldījumiem savā izglītībā. Apdomājiet, kādas jaunas zināšanas jums varētu noderēt karjeras izaugsmē un piesākieties mācību kursiem. Auniem jābūt uzmanīgiem ar finansēm, lai neiztērētu visu naudu jau pirmajā jūlija nedēļā. 

VĒRSIS

Daudzi Vērši jūlijā sāks ceļu jaunajā darbā. Turklāt viss izdosies labāk nekā plānots, jo ilgtermiņā šis jaunais izaicinājums ļaus sasniegs augstas virsotnes karjerā. 2023. gada jūlijs Vēršiem ir lielisks periods investīcijām, jo izdosies izdevīgi ieguldīt naudu. Taču noderētu atcerēties par finanšu drošību. 

DVĪŅI

Dvīņiem jūlijs ir laiks, kad vajadzētu būt aktīviem – plānojiet budžetu un pirkumus, meklējiet papildu ienākumu avotus, sāciet investēt. Esiet atvērti jauniem sadarbības piedāvājumiem, lai nepazaudētu iespēju papildus nopelnīt. Dvīņiem vajadzētu aizdomāties par projektiem, kas ilgtermiņā var nest augstu peļņu. 

VĒZIS

Pirmās divas jūlija nedēļās Vēžiem jābūt uzmanīgiem ar tēriņiem, jo ir risks palikt bez iztikas līdzekļiem nepārdomātu izdevumu dēļ. Jūlijs vispār nav piemērots brīdis riskiem, kas saistīti ar finansēm, tāpēc plānojiet visus izdevumus. Jūlijā Vēžiem vajadzētu padomāt par jaunu zināšanu apguvi. Piemēram, apmeklējiet semināru, kas jums palīdzēs iemācīties kontrolēt savas finanses. 

LAUVA

2023. gada jūlijā Lauvam vajadzētu būt pieticīgākiem un jāplāno savus izdevumus. Uzturiet labas attiecības ar kolēģiem un sadarbības partneriem. Uzklausiet citu domas, jo šobrīd Lauvu finansiālie panākumi ir atkarīgi no attiecībām ar apkārt esošiem cilvēkiem. 

JAUNAVA

Jūlijā Jaunavām vajadzētu turpināt profesionāli attīstīties, jo tikai tā jūsu ieguldījumi nepaliks nepamanīti – priekšniecība sāks izskatīt jūsu kandidatūru citai uzņēmuma vakancei. Mēnesis ir piemērots investīciju paplašināšanai, jo jūlijā ieguldītie naudas līdzekļi, nesīs peļņu ilgtermiņā. Šobrīd gan vajadzētu uzmanīties no liekiem tēriņiem. 

Fonā sievietē rakstainā jakā lasa, kas sagaida finansēs 2023. gada jūlijā, bet priekšplānā aplis ar visām horoskopa zīmēm

SVARI

Svariem šomēnes jācenšas saglabāt mieru. Esiet pacietīgi sazinā ar kolēģiem – labāk lieku reizi paklusēt, jo jūlijā strīdos jūs taisnību neatradīsiet, taču variet pazaudēt cieņu. Svariem 2023. gada jūlijs ir finansiāli labvēlīgs, turklāt variet sagaidīt algas palielinājumu. 

SKORPIONS

Lēmumi, kurus jūlijā pieņems Skorpioni, ilgtermiņā var nest augstu peļņu vai tieši otrādi – zaudējumus. Tāpēc Skorpioniem vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem, izskatot jaunus projektus un apdomājot jaunus plānus. Kādam Skorpionam jūlijā nāksies piedalīties tiesas procesā. Lai nepazaudētu daudz naudas, meklējiet kompromisus. 

STRĒLNIEKS

Strēlniem jūlijā izdosies nostiprināt savas pozīcijas, taču jābūt uzmanīgiem, jo ļoti daudz ir atkarīgs no pieņemtajiem lēmumiem. Plānojiet budžetu un tēriņus, jo var gadīties, ka beigās nepietiks naudas atpūtai un nāksies pavadīt atvaļinājumu četrās sienās. Iespējams tas pat nav slikti, jo jūlijs ir mēnesis, kad vajadzētu veltīt laiku jaunu zināšanu apguvei. 

MEŽĀZIS

Mežāžu mērķtiecība un neatlaidība ir panākumu atslēga naudas lietās, tāpēc šomēnes jūs būsiet zirgā. Mēžažiem veiksies ir visā. Ir laiks sākt realizēt jaunas idejas nevis atpūsties, atvaļinājumā labāk doties augustā. Nopelnīto naudu atlieciet rezerves fondā, lai nepieciešamības brīdī jums būtu drošības spilvens. 

ŪDENSVĪRS

Šomēnes svarīgi pareizi pārvaldīt savas finanses – nedzīvojiet pāri saviem līdzekļiem. Strēlniekiem jūlijā vajadzētu padomāt arī par savu nākotni – meklējiet ieguldījumu iespējas, kas ilgtermiņā nesīs peļņu. Nebaidieties riskēt, taču dariet to apzināti. Daži Ūdensvīrī jūlijā pakāpsies par karjeras kāpnēm, bet nepārliecināti par sevi Ūdensvīri var palaist garām jaunās finansiālās iespējas.  

ZIVIS

Tām Zivīm, kas jūlijā nomainīs darba vietu, jābūt uzmanīgiem ar jauniem kolēģiem. 2023. gada jūlijs Zivīm ir nozīmīgs mēnesis, jo panākumi gaida ik uz soļa, bet naudas pietiks visam. Plānojot lielus pirkumus, variet aizdomāties par kredītu. Pārbaudiet savu budžetu, ja jūtiet, ka tas neradīs finansiālo slogu, droši speriet šo soli, jo par savu pirkumu būsiet gandarīti. Jūlijā īpaši veiksies tām Zivīm, kas darbojas radošajā sfērā.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas