Magoņu lauks jūnijā – ko sola naudas horoskops 2023. gada jūnijā katrai horoskopa zīmei

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada jūnijam

Jeļena Rozentāle

3 min.

Jūnijs finansēs var būt pārbaudījumu pilns, jo Vēnera no 6. datuma atradīsies Lauvas zīmē. Tas nozīmē, ka gandrīz katram gribēsies tērēt vairāk kā nepieciešams – izklaidēm, ceļojumiem un sevis lutināšanai. Svarīgi atcerēties – visam jābūt ar mēru. Nedrīkst aizmirst par budžetu.  

AUNS

Darbs komandā var nest labus darba augļus 2023. gada jūnijā, tāpēc Auniem vajadzētu meklēt sadarbības partnerus un uzturēt labas attiecības ar kolēģiem. Jūnijā vajadzētu būt uzmanīgiem ar izdevumiem un lielus pirkumus plānot uz mēneša pēdējo nedēļu. Lieliks laiks, lai iegūtu jaunas zinašanas finanšu jomā. 

VĒRSIS

2023. gada jūnijā Vēršu finansiālā situācija uzlabosies. Jūsu ieguldītais darbs vairāku mēnešu garumā atmaksāsies ar algas palielinājumu vai patīkama bonusa saņemšanu. Neskatoties uz lieliem ienākumiem, šomēnes nevajadzētu veikt dārgus pirkumus, labāk atlikt naudu rezerves fondā. Turklāt zvaigznes šomēnes neiesaka pirkt drēbes bez pielaikošanas. 

DVĪŅI

Jūnijā Dvīņiem ir divas iespējas. Ir zīmes pārstavji, kam  jūnijs būs ļoti veiksmīgs – jauns darbs, dāvanas, pārsteigumi. Taču dažus veiksme šomēnes pametīs – jāuzmanās no liekiem tēriņiem un strīdiem darba kolektīvā. Neuztraucieties – drīz veikme uzsmaidīs arī jums! 

VĒZIS

Jūnijs ir piemērots mēnesis, lai priekšniekam prasītu algas palielinājumu. No 21. jūnija Vēži var sākt kalt jaunus plānus un izvirzīt jaunus mērķus. Turklāt variet sākt rīkoties tūlīt, lai sasniegtu jaunus apvāršņus iespējami īsā laikā. Jūnijā vajadzētu pieturēties pie sava budžeta, taču variet droši veikt ieplānotus pirkumus. 

LAUVA

Pārmērīgi tēriņi – tā ir visu Lauvu problēma jūnija mēnesī. Esiet uzmanīgi, jo tāda naudas izšķērdēšana var novest līdz ilgstošām finansiālajām problēmām un parādiem. Paņemiet sevi rokās un apdomājiet katru pirkumu! Neskatoties uz to, jūnijs ir lielisks mēnesis tām Lauvām, kas meklē darbu – jūs būsiet neatvairami darba intervijās. 

JAUNAVA

Jaunavām, kuras plāno jūnijā pirkt nekustamo īpašumu, vajadzētu būt uzmanīgam. Vairākkārt pārbaudiet īpašuma stāvokli, pārliecinieties par drošību, rūpīgi izlasiet darījuma nosacījumus. Ir vērts konsultēties ar profesionāli pirms veiciet pirkumu. Citās dzīves sfērās viss būs mierīgi un stabili. 

Astroloģiskais aplis zilā krāsā ar zeltītām horoskopa zīmēm – kas mūs sagaida 2023. gada jūnijā finansēs

SVARI

2023. gada jūnijā ir risks pazaudēt darbu, tāpēc Svariem vajadzētu pildīt savus darba pienākumus pēc tīras sirdapziņas. Turklāt mēģiniet uzturēt labas attiecības ar kolēģiem un vadību. Ja par darba maiņu esiet domājuši jau sen, tas ir īstais laiks – sagatavojiet CV un izsūtiet. Investēt jūnijā arī vajadzētu ar īpašu uzmanību, kārtīgi izvērtējot visus riskus. 

SKORPIONS

Jūnijā ir gaidāmi lieli izdevumi, kas būs saistīti ar ārkārtas situācijām. Šajos gadījumos paņemt kredītu var būt vienīgais risinājums, taču jāatceras par tā savlaicīgu atmaksu. Turklāt Zvaigznes neatstās Skorpionus bez uzmanības – jūnijā palielinās iespēja atrast veidus, kā nopelnīt vairāk. 

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem jūnijā vajadzētu koncentrēties uz ilgtermiņa mērķiem. Ir laiks sākt investēt – jūs variet gūt lielus panākumus. Spontānie pirkumi šomēnes neatmaksāsies, pēc brīža jau nožēlosiet, ka esiet iztērējuši naudu. Labāk pameklēt lētākas alternatīvas. 

MEŽĀZIS

No jūnija vidus Mežāžus sagaida stabils laiks finansēs, taču līdz tam vajadzētu pieturēties pie sava budžeta un nedzīvot pāri saviem līdzekļiem. Šomēnes visi radošie projekti izdosies, citu projekru realizāciju vajadzētu atstāt uz vēlāko laiku. Pievēršāties striktai savu finanšu kontrolei. 

ŪDENSVĪRS

Jūnijā Ūdensvīri ir veiksminieki! Jums izdosies pilnīgi viss, tāpēc nevajadzētu atlikt izvirzītos mērķus – dariet tagad un tūlīt. Zvaigznes iesaka uzticēties savai intuīcijai, lai kur tā neaizvestu. Finanses pietiks visam, turklāt jums izdosies atlikt prāvu naudas summu. 

ZIVIS

Zivis pirmajā vasaras mēnesī uz izklaidēm var iztērēt teju visu pieejamo vasaras budžetu. Piebremzējiet! Šo naudu labāk ieguldīt kādā prakstiskā lietā vai pirkumā. Ir veiksmīgs laiks jaunā spēkrata iegādei, kam var noderēt auto kredīts

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas