Violeti ceriņi, astroloģiskais aplis ar horoskopa zīmēm – noskaidrosim, kas gaida finansēs 2023. gada maijā

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada maijam

Jeļena Rozentāle

3 min.

Maijs ir viens no labvēlīgākajiem mēnešiem 2023. gadā. Daudziem tas nesīs finanšu panākumus – palielinās iespēja atrast vēlamo darbu, atrisināt ieilgušas finanšu problēmas, attīstīt savu biznesu un atrast labus sadarbības partnerus. Taču jāņem vērā, ka visu minēto var sagaidīt vien pēc 16. maija, bet līdz 5. datumam finanšu jomā jābūt īpaši uzmanīgam. 

AUNS

Auniem maijā jābūt atvērtiem jaunām iespējām. Daži Auni saņems algas paaugstinājumu, citi – karjeras izaugsmi. Tikai aiz priekiem neiztērējiet visu naudu, maijā vajadzētu būt uzmanīgiem ar izdevumiem. Mēneša sākumā ļaujieties atpūtai, jo maija beigās nāksies daudz strādāt. 

VĒRSIS

2023. gada maijs Vēršiem atnesīs daudz pretrunīgu situāciju, bet pārdzīvot nevajadzētu – turpiniet skatīties uz visu notiekošo ar pozitīvo skatienu. No maija vidus sāksies balta svītra finansēs, tāpēc nevajadzētu izlaist papildu peļņas iespējas. Turklāt šis periods ir lielisks, lai attīstītu savu biznesu. Šī iemesla dēļ Vēršiem var parādīties nepieciešamība pēc kredīta – ir vērts riskēt. 

DVĪŅI

Dvīņiem maijs būs smags pārbaudījums visās dzīves jomās, jo liksies, ka viņi šajā dzīvē nav savā vietā. Līdz ar to lielākā daļa Dvīņu sāks domāt par darba vietas vai pat profesijas maiņu, pārējie – iegrims domās par savu eksistenci. Uzņēmējiem, kas maijā vēlas nodot nodokļu atskaiti, jābūt uzmanīgiem ar cipariem, lai nepieļautu kļūdu. Maijs ir piemērots atpūtai, paņemiet atvaļinājumu, lai sakārtotu savu galvu. 

VĒZIS

Vēžiem maijā radīsies vēlme sasniegt jaunus apvāršņus, tāpēc daudzi nomainīs darba vietu, kamdēļ vajadzēs iegūt jaunas specifiskas zināšanas. Ja neesiet no tiem, vienkārši gatavojieties jaunām iespējām papildu peļņai. Vēžiem-biznesmeņiem maijs būs īpaši veiksmīgs, jo gaida daudz veiksmīgi noslēgtu darījumu. Ar investīcijām gan jābūt uzmanīgiem, jāizvērtē visi riski. 

LAUVA

Maijs būs veiksmīgs tām Lauvām, kas darbojas izklaižu vai mākslas jomā, kā arī tiem, kas ikdienā strādā ar bērniem. Pārējiem līdz mēneša otrai pusei ar pastiprinātu uzmanību jāseko līdzi savām finansēm un jāizvairās no izdevumiem, kas var veicināt aizņemšanos – šomēnes to noteikti nevajadzētu darīt. Tāpat līdz maija beigām vajadzētu atmest domu par darba vietas maiņu, jo varianti nebūs jūsu vēlmēm atbilstoši. 

JAUNAVA

Jaunavas plāno veikt lielus pirkumus, tāpēc ar savām finansēm viņām varētu nepietikt. Zvaigznes iesaka meklēt papildu finanšu iespējas. Jaunavām vajag uzticēties savai intuīcijai, tādējādi spēsiet atrast piemērotus savām prasībām peļņas variantus. Ja šobrīd izmantojiet tikai krājkontu, lai veiktu iekrājumus, ir laiks apdomāt citas iespējas, piemēram, ieguldīt naudu akcijās.

Persona tur rokas uz augšu un no tās lido horoskopa zīmju simboli – kas mūs sagaida finansēs 2023. gada maijā

SVARI

2023. gada maijā Svariem var uzspīdēt finansiālā veiksme! Ļoti liela iespēja saņemt negaidītus naudas ienākumus. Svari pat var laimēt kādā izlozē, tāpēc ir vērts nopirkt loterijas biļeti. Saņemto naudu nevajadzētu uzreiz tērēt, labāk to ieguldīt nekustamajā īpašumā. Maijs ir jaunu plānu kalšanas laiks, tāpēc Svariem vajadzētu ķerties pie jaunu finansiālu mērķu uzstādīšanas. 

SKORPIONS

Skorpioniem maijā vajadzētu piestrādāt pie savas finanšu situācijas stabilizēšanas. Nevajadzētu daudz tērēt. Esiet pacietīgi, analizējiet detaļas, mācaties strādāt komandā. Maijā vajadzētu veltīt laiku savam hobijam un sirds darbam, jo ir iespējama šo lietu izvirzīšana galvenajā ienākumu saņemšanas avotā. 

STRĒLNIEKS

Nebaidieties maijā izvirzīt ambiciozus mērķus un pieņemt izaicinājumus. Strēlnieki maijā būs īsti veiksminieki un viņiem izdosies gandrīz viss, ko bija ieplānojuši iepriekšējos mēnešos. Rezultāts šiem panākumiem – izaugsme karjerā un finansēs. Daudziem Strēlniekiem hobiji kļūs par galveno peļņas saņemšanas avotu, taču no sākuma būs nepieciešams ieguldīt tajā daudz finanses. 

MEŽĀZIS

Mežāži maijā centīsies visu sasteigt, taču to nekādā gadījumā nevajadzētu darīt. Pievēršaties detaļām, lai neizlaistu no uzmanības būtiskas lietas. Maijā darbi ritēs lēni, tāpēc finansēs nav gaidāmas izmaiņas. Drošāk ir pievērsties taupības režīmam un sākt veidot finanšu rezerves. Zvaigznes šomēnes neiesaka aizdot naudu pat saviem radiniekiem, jo ir liela iespēja, ka jums šo summu neizdosies atgūt atpakaļ. 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem maija otrā pusē ievērojami palielināsies peļņas iespējas. Jūs varēsiet atļauties lietas, par kurām jau sen esat sapņojuši. Investīcijas šomēnes ir labākais palīgs naudas pavairošanā, tāpēc izmantojiet sniegtas iespējas, taču saglabājiet modrību līdz 5.datumam. Neskatoties uz nelielām nesaskaņām ģimenē, Ūdensvīri maijā būs enerģiski un pārliecināti par savām spējām, tāpēc viss, pie kā viņi pieķersies, izdosies.

ZIVIS

Zivīm maija mēnesī veiksies finanšu jomā, taču būs jāiegulda daudz darba. Ja būsiet darba rūķi, saņemsiet pelnīto – darba devējs novērtēs jūsu darbu ar algas pielikumu vai izmaksātu prēmiju. Nevajadzētu izvairīties no jauniem projektiem, jo ilgtermiņā tie nesīs ievērojamus augļus. Vajadzētu negaidīti saņemtu naudu atlikt uz vēlāku laiku, jo līdz gada beigām šī summa varētu noderēt.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas