Uz dzeltena fona zaļš augs, datora klaviatūra, brilles un astroloģisks apli, jo ir gatavs naudas horoskops 2023. gada martam

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada martam

Jeļena Rozentāle

3 min.

Neskatoties uz to, ka pagāja jau puse no pirmā pavasara mēneša, naudas horoskops 2023. gada martam joprojām ir aktuāls, jo mēnesis ir piesātināts ar dažādiem notikumiem, ko ietekmē debess planētas. Ātri pieņemtie finanšu lēmumi, lieli un nepārdomāti pirkumi – tas ir tas, no kā būtu jāuzmanās katram. 

AUNS

Šis horoskopa zīmes pārstāvjiem būs grūti nosēdēt mierā, līdz ar ko mēneša sākumā var rasties daudz nepārdomātu tēriņu, kas nebūs pa kabatai. Interesantākais – Auns to sapratīs, bet apstāties būs teju neiespējami. Nepieciešams saņemties, atteikties no impulsīviem pirkumiem un tad mēneša vidū finanšu situācija stabilizēsies un ir iespējami negaidīti ienākumi. 

VĒRSIS

2023. gada marts pret Vēršiem ir dāsns – palielinās iespēja uz lielāku peļņu, īpaši, ja Vērsis darbojas privātajā biznesā. Tikpat veiksmīgas var būt jaunas investēšanas stratēģijas, taču tām jābūt detalizēti pārdomātām. Jābūt uzmanīgam ar naudas aizdošanu draugiem, jo šis finanses visticamāk nesaņemsiet atpakaļ. 

DVĪŅI

Dvīņiem vajadzētu martā būt pieticīgiem, jo ienākumi nebūs lieli, bet tēriņu būs daudz. Turklāt gandrīz visi izdevumi ir saistīti ar pirkumiem mirkļa iespaidā. Ja Dvīņi spēs paturēt savas vēlmes galvā – finanses izdosies stabilizēt un tad mēneša garumā nevajadzēs skaitīt atlikušos centus. Šomēnes budžeta plānošana ir vērtīgākais, kam var pievērsties Dvīņi. 

VĒZIS

Marts Vēžiem sola veiksmi finansēs – ir sagaidāma negaidīta peļņa un izdevīgu darījumu noslēgšana, taču neesiet pārgalvīgi un apdomājiet katru soli. Tiem Vēžiem, kas meklē darbu, paveiksies atrast vietu ar vēlamo atalgojumu. Nevajadzētu aizmirst par parādiem, martā atmaksājiet visas iekavētās saistības – kredītiestādēm vai draugiem. 

LAUVA

Lauvu finansiālā situācija 2023. gada martā uzlabosies, taču veiksme nenokritīs no zila gaisa, bet tikai pateicoties mērķtiecīgai strādāšanai un plānu realizācijai. Mēnesis ir veiksmīgs jaunu finanšu projektu uzsākšanai, turklāt bieži tas nozīmē – iepriekšējo projektu atstāšanu pagātnē. 

JAUNAVA

Jaunavām martā vajadzētu uzmanītiem no nepārdomātiem pirkumiem, jo šomēnes romantiskās Jaunavas teju katru dienu vēlēsies apdāvināt savas otras pusītes. Tas nav slikti, taču var atstāt bez iztikas līdzekļiem, tāpēc jābūt uzmanīgiem. Marts ir lielisks, lai apgūtu jaunas profesionālās iemaņas, kas nākotnē palīdzēs gūt lielākus ienākumus.

Uz koka galda nolikta astroloģiskā karte un kauliņi, jo jāsagatavo naudas horoskops 2023. gada martam

SVARI 

Svari martā varēs atrast jaunu peļņas iespēju, tāpēc jābūt uzmanīgiem, lai nepalaistu to garām. Naudas netrūks, tāpēc Svari finansiāli spēs palīdzēt saviem radiem un ģimenei. Tomēr lēmumus nedrīkst pieņemt impulsīvi, jo tādejādi var pazaudēt prāvu naudas summu. 

SKORPIONS

Lielisks mēnesis, lai sāktu investēt naudu, jo Skorpioniem noteikti paveiksies. Tomēr jāatceras par iespējamiem riskiem un nevajadzētu ieguldīt vienā rāvienā prāvas naudas summas. Skorpioniem šomēnes vajadzētu nostiprināt savas pozīcijas un veltīt laiku profesionālajai sfērai. 

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem 2023. gada martā jābūt uzmanīgiem, īpaši mēneša otrajā pusē, jo ir augsts risks saskarties ne vien ar finansiālām problēmām, bet arī ar krāpniekiem. Nepieciešams savlaicīgi plānot visus izdevumus un pie jauniem peļņas piedāvājumiem izturēties piesardzīgi. 

MEŽĀZIS

Mežāžiem marts var kļūt par lielu ienākumu mēnesi, ja netiks palaistas garām jaunas peļņas iespējas. Tai pašā laikā vajadzētu pieturēties pie sava budžeta un pilnībā izslēgt neparedzētos pirkumus. Martā nevajadzētu pirkt elektriskās iekārtas, jo ir liela iespēja saņemt brāķi vai vienkārši vilties pirkumā. 

ŪDENSVĪRS

Pirmais pavasara mēnesis Ūdensvīriem var būt grūts. Līdz 2023. gada marta beigām Ūdensvīriem nevajadzētu uzsākt jaunus projektus vai mainīt darbības sfēru. Tāpat planētas martā nepiedos Ūdensvīriem izšķērdību, līdz ar to jāpārdomā visi izdevumi un jāatsakās no investīcijām. 

ZIVIS

Marts ir piemērots jaunu plānu kalšanai, taču ne realizācijai. Zivīm vajadzētu turpināt darboties kā līdz šim, pilnīgi neko nemainot – stabilitāte šomēnes ir labākais draugs. Finansiāli mēnesis būs labvēlīgs, ja Zivis nepieņems riskantus finanšu lēmumus.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas