Uz koka soliņa guļ krāsainas rudens lapas, jo arī finansēs 2023. gada novembris būs dažāds katrai zodiaka zīmei

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada novembrim

Jeļena Rozentāle

4 min.

2023. gada novembris finanšu ziņā būs saspringts mēnesis. Būs mēneša mīluļi, kam veiksies naudas lietās, ambiciozu plānu īstenošanā, negaidītu dāvanu vai mantojuma saņemšanā. Būs arī tie, kam veiksme paies gar degunu – un sagaida finansiālas grūtības, tai skaitā maksājumu kavējumi un negaidīti izdevumi. Līdz ar to katram šomēnes vajadzētu uzmanīgi sekot līdzi savam budžetam un uzlikt atgadinājumus telefonā par veicāmajiem maksājumiem. 

AUNS

2023. gada novembrī Auni pašpārliecināti un enerģiski risinās finanšu jautājumus, atradīs jaunus ienākumu avotus un saņems papildu līdzekļus. Tomēr tiem nevajadzētu riskēt ar savu naudu azartspēlēs vai apšaubāmos projektos. Viņiem vajadzētu uzlabot savas finanšu prasmes, izpētot noderīgu informāciju internetā vai apmeklējot kursus un seminārus. Mēneša beigās Aunus gaida veiksmīgs darījums vai ilgi kārotais pirkums, kas nesīs prieku.

VĒRSIS

Vērši novembrī būs apdomīgi un taupīgi. Viņi netērēs vairāk kā ļauj budžets un neņems aizdevumus. Finanšu rūpīga plānošana ļaus ietaupīt un atlikt naudu nākotnei. Šomēnes Vērši var domāt par naudas ieguldīšanu drošajos aktīvos, piemēram, nekustamajā īpašumā. Novembra vidū Vērši var saņemt negaidītu pārsteigumu vai laimēt pietiekamu summu, lai uzdāvinātu sev nelielu dāvanu. 

DVĪŅI

2023. gada novembrī Dvīņi mācīsies un pilnveidosies jomā, kas viņus interesē. Tas palīdzēs viņiem pierādīt savas spējas, par ko mēneša beigās saņems pelnīto atzinību. Šomēnes Dvīņiem izdosies saņemt daudzsološos piedāvājumus un nodibināt noderīgus kontaktus, pateicoties sava komunikācijas spējai. Lielākus ienākumus novembrī varēs saņemt tie, kas darbā pielieto talantus, vai tie, kuru darbs ir saistīts ar hobiju. Novembra sākumā Dvīņus gaida patīkams pārsteigums vai prēmija, kas uzlabos garastāvokli un palielinās motivāciju. 

Fotogrāfs pie galda izskata sanākušus attēlus, jo ar savu hobiju 2023. gada novembrī pelna naudu

VĒZIS

2023. gada novembrī Vēži izjutīs pretrunīgas emocijas finanšu jomā. No vienas puses, viņiem būs daudz iespēju uzlabot finansiālo stāvokli, uzsākot uzņēmējdarbību, piedaloties konkursos vai popularizējot savas idejas un pakalpojumus. No otras puses, viņi jutīsies nedroši un neaizsargāti, kas var traucēt pieņemt lēmumus un aizsargāt intereses. Vēži var sastapties ar negodprātīgiem partneriem, krāpniekiem vai konkurentiem, kuri mēģinās viņus apkrāpt. Novembra beigās daži Vēži saņems naudas sodu, kas viņiem sabojās garastāvokli. 

LAUVA

Lauvas gaida būtiskas pārmaiņas, kas ietekmēs to budžetu un statusu. Šomēnes ir liela varbūtība veikt nozīmīgu pirkumu, ieguldīt naudu ilgtermiņa projektā vai saņemt labu atlīdzību par saviem sasniegumiem. Lauvam nevajadzētu baidīties no pārmaiņām, jo tās nesīs tikai labas emocijas un jaunas iespējas. Neskatoties uz to, Lauvam jābūt gataviem lielākiem izdevumiem vai svarīgiem lēmumiem, taču nedrīkst aizmirst arī par esošām saistībām un ar to saistītiem riskiem. Novembra vidū Lauvas gaida grezna ballīte vai ilgi gaidītais ceļojums. 

JAUNAVA

Novembris būs piepildīts ar neatliekamiem uzdevumiem, kas no Jaunavām prasīs drosmi un precizitāti. Šomēnes Jaunavas varēs saņemt papildu ienākumus, veicot sarežģītus uz steidzamus darbus, turklāt tiesu prāva būs viņu pusē. Jaunavu analītiskais prāts novembrī palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, segt vecos parādus un optimizēt finanses. Tomēr nedrīkst aizmirst par detaļām, lai nepieļautu neuzmanības kļūdas, un savu veselību, jo atpūta ir nepieciešama katram. Mēneša sākumā Jaunavas gaida noderīgs seminārs vai kursi. 

SVARI

Novembrī Svari attīstīs savu biznesu, paverot jaunas iespējas un uzņemoties iniciatīvu. Svaru iedzimtais šarms palīdzēs iegūt partneru uzticību un noslēgt izdevīgus līgumus. Novembris ir piemērots paziņu loka paplašināšanai un interesantu pasākumu apmeklēšanai. Svari tieksies pēc harmonijas un taisnīguma, kas palīdzēs veidot labas attiecības ar citiem un gūt nepieciešamo atbalstu. Radošie Svari un tie, kas darbojos skaistuma industrijā, varēs saņemt lielāku peļņu. Novembra beigās Svarus sagaida randiņš vai romantiskā dāvana. 

SKORPIONS

Novembris ir labvēlīgs mēnesis naudas ieguldīšanai daudzsološos projektos. Skorpioni varēs gūt labu peļņu no investīcijām, ja prasmīgi pārvaldīs savus resursus. Taču jābūt uzmanīgiem un jāizvērtē visi riski, lai neapdraudētu savu drošību. Skorpioni novembrī nebaidīsies riskēt, kā rezultātā gūs lielu peļņu. Skorpioniem var ienākt nauda no negaidītiem avotiem, piemēram, saņemot mantojumu. Mēneša vidū nāksies saskarties ar intrigu vai skandālu.

Pie galda sēž investors, kas rēķina savu peļņu 2023. gada novembrī un liek kaudzītes ar monētām

STRĒLNIEKS

Jaunas iespējas un vēlmju piepildīšanās – lūk, kas sagaida Strēlniekus novembrī. Viņi varēs sasniegt teju visus savus mērķus, kas saistīti ar ceļošanu, izglītību, hobiju vai citiem vaļaspriekiem, kas sagādā gandarījumu. Strēlniekiem nevajadzētu baidīties riskēt un eksperimentēt, taču nedrīkst aizmirst par finansiālajām saistībām. Optimisms, kas pavadīs Strēlniekus ik uz soļa novembrī, palīdzēs paplašināt redzesloku un atklāt jaunas finanšu iespējas. Turpretī zināšanas un pieredze palīdzēs viņiem nopelnīt papildu naudu. Novembra sākumā Strēlniekus sagaida panākumi un piedzīvojumi. 

MEŽĀZIS

Novembris būs izaicinājumu un sasniegumu pilns mēnesis. Mežāži var saskarties ar finansiālajām grūtībām vai maksājumu kavējumiem, tāpēc jāmācās būt savaldīgiem un racionāliem. Vajadzētu samazināt izdevumus, optimizēt budžetu, kā arī derētu pameklēt papildu ienākumu avotu. Svarīgais šomēnes – nepadoties panikai un nežēlot sevi, jo tikai jūs paši veidojiet savu karjeru. Ja Mežāži spēs noturēt sevi grožos, tie gūs panākumus un mēneša beigās saņems algas vai amata paaugstinājumu. 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri šomēnes būs īpaši radoši. Pateicoties savam dabas dotam talantam, idejām un oriģinalitātei, viņiem izdosies palielināt savus ienākumus. Novembrī daži Ūdensvīri saņems mantojumu vai naudas dāvanu, kas ļaus viņiem neuztraukties par finanšu lietām tuvākajā nākotnē. Novembris ir mēnesis, kad Ūdensvīri spīdēs kā zvaigznes un piesaistīs uzmanību gan darbā, gan privātajā dzīvē. Mēneša vidū daudzi nolems iegādāties kaut ko lielu un dārgu. 

ZIVIS

2023. gadā novembrī Zivīm būs jāpieņem lēmums, no kura būs atkarīga viņu tuvākā nākotne. Viņi var izlemt paņemt kredītu personīgajiem vai profesionālajiem mērķiem. Zivīm nevajadzētu baidīties īstenot savus sapņus, taču nevajadzētu arī pārvērtēt savus spēkus. Jāapzinās savas finansiālās spējas un jāpievērš izmanību darījumu nosacījumiem. Novembra sākumā Zivis redzēs sapni vai zīmi, kas var palīdzēt pieņemt svarīgu lēmumu. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas