Klusā daba ar ķirbjiem un svecēm – noskaidrosim, kas sagaida finansēs zodiaka zīmes 2023. gada oktobrī

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada oktobrim

Jeļena Rozentāle

4 min.

2023. gada oktobris ir laiks pārdomām, jo rīkoties vajadzētu apdomīgi, pilnīgi izslēdzot spontānos lēmumus. Vajadzētu pievērst pārstiprinātu uzmanību saviem darba pienākumiem, jo ir iespējamas nopietnas kļūdas. Turklāt otrais rudens mēnesis ir pārmaiņu laiks, ko atnesīs Saules aptumsums 14. oktobrī, tāpēc daudziem būs nepieciešams izvērtēt katru savu soli. 

AUNS

Auniem oktobrī atvērsies otrā elpa un viņi būs īpaši strādīgi – uzņemsies vairāk pienākumu un diezgan veiksmīgi ar tiem tiks galā. Daži Auni pieņems lēmumu uzsākt savu projektu vai pat uzsākt uzņēmējdarbību, jo jutīsies pietiekami pārliecināti par saviem spēkiem. Turklāt lielākai daļai arī viss izdosies un drīz viņi varēs gaidīt papildu peļņu. Taču oktobris nebūs tik rožains visiem Auniem. Jābūt uzmanīgiem pret finanšu piedāvājumiem, kas jums tiks izteikti, jo ir risks saskarties ar krāpniekiem. Pārbaudiet visu vairākkārt, lai pārliecinātos, ka jums negrib apmānīt. 

VĒRSIS

Oktobris nav piemērots lieliem pirkumiem, tāpēc tos labāk atlikt uz vēlāku laiku. Šobrīd Vēršiem vajadzētu visu lieko naudu atlikt, lai būtu drošības spilvens sarežģītajās dzīves situācijās, jo stabilitāte šobrīd ir gaužām trausla. Mēneša sākumā daudziem Vēršiem vajadzēs pieņemt svarīgu lēmumu, tāpēc jābūt ļoti uzmanīgam, lai nepaļautu kļūdu, kas dos par sevi atcerēties vēl vismaz gadu. Šī iemesla dēļ Vēršiem vajadzētu rūpīgi izvērtēt visus investīciju riskus, pirms tiek ieguldīta liela naudas summa. 

DVĪŅI

Dvīņu finanses oktobrī būs pakļautas pārbaudījumiem, tāpēc daudziem paradīsies nepieciešamība pēc kredīta. Šajā gadījumā Dvīņiem vajadzētu nopietni pievērsties kreditora izvēlei, lai varētu saņemt izdevīgus nosacījumus. Šomēnes Dvīņiem vajadzētu izvairīties aizdod naudu, jo visticamāk atpakaļ jūs to nesaņemsiet. Darbā daudzi Dvīņi jutīsies nenovērtēti, jo viņu projekti paliks nepamanīti, bet apsolīta prēmija aizies gar degunu. Neskatoties uz to visu, Dvīņiem nevajadzētu nolaist rokas, jo jau oktobra beigās taisnība un finanses būs jūsu pusē. 

Sieviete skatās tukšā makā, bet apkārt lido eiro banknotes, jo 2023. gada oktobrī var rasties nepieciešamība pēc kredīta

VĒZIS

Laiks sākt ticēt saviem spēkiem, jo tikai pārliecināti par sevi Vēži spēs gūt panākumus 2023. gada oktobrī. Šomēnes variet pievērsties investīcijām, jo šis ir tas lauciņš, kur spēsiet sevi pierādīt. Protams, nevienā mirklī nevajadzētu aizmirst par drošību, jo oktobris ir emocionāli sarežģīts mēnesis Saules aptumsuma dēļ. Ar finansēm šomēnes pietiks visām pamatprecēm un vēl paliks pat nedaudz pāri, taču uz lieliem ienākumiem šobrīd nevajadzētu cerēt. Tie būs, bet vēlāk. 

LAUVA

Septembra veiksme daudziem Lauvas zīmes pārstāvjiem oktobrī aizmālēs acis, tāpēc viņi var rīkoties neapdomāti, kas savukārt var novest pie lieliem finanšu zaudējumiem. Esiet uzmanīgi! Oktobrī Lauvam nepieciešams savaldīt savas iegribas un būt pieticīgākiem, lai nepaliktu bez iztikas līdzekļiem. Šobrīd vajadzētu visus spēkus ieguldīt savā izglītībā un jaunu zināšanu apguvē, jo nākamajos mēnešos tie būs noderīgi un palīdzēs sasniegt ievērojamus panākumus darbā un finansēs. 

JAUNAVA

Nākotnes plānošana un karjeras izaugsme – tas ir divas lietas, par kurām Jaunavas uztrauksies oktobrī. Izskatiet visas iespējas, kas var ilgtermiņā palielināt jūsu ienākumus. Piemēram, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, jauni projekti, ieguldījumi, jaunā vakance u.tml. Turklāt nebaidāties kaut ko mainīt, jo šīs pārmaiņas būs labvēlīgas – kaut šobrīd tā neliekas. Lielus pirkumus Jaunavām vajadzētu plānot oktobra beigās, jo mēneša sākums nav pateicīgs tehnikas iegādei. 

SVARI

Karjeras izaugsme šomēnes sagaida tos Svarus, kas pēdējā gada laikā bija pievērsušies savu profesionālo prasmju uzlabošanai. Pārējiem arī nevajadzētu gaidīt veiksmi, rokas salikuši, bet sākt rīkoties un attīstīt savu prātu ar noderīgiem darbam kursiem. Priekš Svariem oktobris būs finansiāli stabils, taču spontāniem pirkumiem naudas var nepietikt, tāpēc vajadzētu aizdomāties par papildu ienākumu avotu meklējumiem. Šis laiks arī nav piemērots priekš aizdevumiem, tāpēc mēģiniet ievērot savu budžetu. 

SKORPIONS

Skorpioniem oktobris atnesīs veiksmi finansēs, jo daudzus gaida algas palielinājums un prēmijas izmaksa. Tomēr spēlēt azartspēles nevajadzētu, jo no tām variet atgriezties ar tukšām kabatām – šeit veiksme ies secen. Šomēnes šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nevajadzētu aizņemties, taču nevajag nolaist rokas, jo sasniegt finansiālo mērķi palīdzēs jūsu uzņēmība un mērķtiecība šos līdzekļus sakrāt, vienkārši vajadzēs nedaudz pagaidīt. Neskatoties uz to, ka risks un Skorpioni diendienā iet roku rokā, oktobrī vajadzētu izvairīties no neapdomīgām rīcībām. 

Sieviete ar celtnieka instrumentiem un aizsargķiveri veiks remontu, jo tas ir labs ieguldījums 2023. gada oktobrī

STRĒLNIEKS

2023. gada oktobris atnesīs veiksmi finansēs gandrīz visiem Strēlniekiem, tāpēc viņi var atļauties nedaudz vairāk kā pārējie. Protams, tas nebūt nenozīmē, ka nauda ir jātērē pa labi un pa kreisi, labāk šo naudu atlikt vai ieguldīt kādos projektos, piemēram, mājokļa remontā. Strēlnieki, kuri plānoja paņemt patēriņa kredītu mājas labiekārtošanai, saņems vēlamo aizdevumu, tāpēc varēs realizēt savas idejas.

MEŽĀZIS

Oktobra Saules aptumsums var satricināt Mežāžus, jo pārmaiņām, kas sagaida, viņi nebūs gatavi. Taču nevajadzētu satraukties, jo atgriezties pie stabilas finanšu situācijas varēsiet jau mēneša beigās, ja vien nenolaidīsiet rokas un turpināsiet mērķtiecīgi darboties. Šī iemesla dēļ Mežāžiem vajadzētu sekot līdzi saviem tēriņiem un izslēgt izdevumus, kas nebija iekļauti budžetā. Pagaidiet līdz mēneša beigām, ja plānojiet pārdod mašīnu vai nekustamo īpašumu, jo oktobra sākums nav labvēlīgs nopietniem darījumiem. 

ŪDENSVĪRS

Oktobra sākums priekš Ūdensvīriem būs ļoti aktīvs. Viņi dosies komandējumos, strādās virsstundas, saņems jaunus izaicinājumus. Tas ir to vērts, jo par ieguldīto darbu varēsiet saņemt labu atalgojumu, kā arī algas palielinājumu. Tāds dzīves ritms, protams, atstās nospiedumus, tāpēc oktobra otrā pusē vajadzētu paņemt vismaz  dažas brīvdienas un avilkt elpu. Investīcijas šomēnes Ūdensvītiem var nest labu peļņu, taču vajadzētu konsultēties ar profesionāļiem pirms sāksiet rīkoties. 

ZIVIS

Zivīm oktobrī ir vērts aizdomāties par sava hobija pārvēršanu par ienākumu avotu, jo rādošās profesijas pārstāvji šomēnes būs īpaši veiksmīgi. Turklāt šomēnes ir izdevīgi ņemt kredītus uzņēmējdarbības paplašināšanai, ja vien šī brīža jūsu finansiālā situācija ir stabila. Zvaigznes iesaka Zivīm darboties patstāvīgi, jo atrast uzticamu sadarbības partneri oktobrī būs grūti. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas