Cilvēks pirkstos tur rudens koka lapu sirds formā, caur kuru iespīd panākumu saule, kas sagaida daudzus 2023. gada septembrī

Interesanti raksti

Naudas horoskops 2023. gada septembrim

Jeļena Rozentāle

3 min.

2023. gada septembris ir mēnesis, kad nepieciešams rīkoties nevis stāvēt uz vietas un paļauties uz brīnumu. Paveiksies tikai tiem, kas paņems vērsi aiz ragiem un ar visiem spēkiem centīsies sasniegt nosprausto mērķi. Paskatīsimies, kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem šomēnes izdosies būt līdzsvarā ar mēneša enerģiskajām vibrācijām. 

AUNS

Auni septembrī būs īpaši radoši un sportiski. Turklāt daudzi pārstāvji uzsāks jaunus projektus, kas var sākt nest peļņu jau mēneša beigās. Nebaidāties riskēt ieguldot vai mēģinot kaut ko jaunu, piemēram, jaunas investīciju stratēģijas, jo šomēnes risks atmaksāsies. Ņemot vērā, ka Aunos septembrī enerģija sit augstu vilni, vajadzētu būt uzmanīgiem attiecībās ar ģimeni un atlikt lielākus pirkumus uz citu reizi. 

VĒRSIS

Septembrī finanses Vēršus īpaši neuztrauks, jo daudzi šis zodiaka zīmes pārstāvji sāks aizdomāties par savas personības realizāciju. Tāda pieeja septembrī arī atmaksāsies, jo pašizglītošanās arī ir solis pretī panākumiem, kas var jūs sagaidīt jau šī gada beigās. Septembrī noteikti pēc iespējas vairāk laika veltiet savam hobijam. Lietderīgi pamēģināt kādu jaunu aizraušanas veidu, piemēram, floristiku vai ādas apstrādi, kas nākotnē var pārstapt par pamatdarbu. 

DVĪŅI

Dvīņiem 2023. gada septembrī jābūt uzmanīgiem, jo ir risks palaist garām labu izdevību papildu ienākumu gūšanā. Ja paspēsiet noreaģēt pareizajā laikā, variet gaidīt algas palielinājumu vai izaugsmi profesionālajā jomā. Šomēnes lielākai daļai Dvīņu ir iespējami lieli izdevumi ceļojumu dēļ, tāpēc der pārliecināties, ka pareizi esiet izplānojuši savu budžetu. 

Vīrietis ar čemodānu steidzas uz lidojumu, bet viņam jābūt uzmanīgam, jo Dvīņiem septembrī iespējami lieli ceļojumu izdevumi

VĒZIS

Vēžiem septembrī nepieciešams atpūsties no darbiem un pievērsties savām attiecībām, kur gaidāmas lielākas pārmaiņas. Turklāt stabila finanšu situācija, ko esiet ieguvuši pateicoties cītīgam darbam iepriekšējos mēnešos, ļaus atvilkt elpu vismaz finanšu jomā. Lielu pirkumu iegādi vajadzētu atlikt uz septembra beigām, kad patēriņa kredītiem ir labvēlīgāka situācija pēc planētu izvietojuma attiecībā pret jūsu zodiaka zīmi.  

LAUVA

Lauvas ir septembra veiksminieki, jo gandrīz katram zodiaka zīmes pārstāvim uzspīdēs saule. Ir sagaidāma pakāpšanās pa karjeras kāpnēm, ienākumu palielinājums, biznesa izaugsme, lieliskās attiecības ar ģimeni un bērniem. Lauvas beidzot nobriedīs iegādāties sen kāroto automašīnu vai citu īpašumu, kuram izdosies noformēt izdevīgu kredītsaistību līgumu. 

JAUNAVA

2023. gada septembris Jaunavām atnesīs panākumus profesionālajā jomā, taču nevajadzētu apstatāties pie sasniegta – turpiniet darboties, lai sasniegtu vēl lielākas virsotnes. Taču, neskatoties uz visiem sasniegumiem, Jaunavām vajadzētu rūpīgāk apdomāt visus savus tēriņus un nebūt izšķērdīgiem – nedzīvojiet pāri savām finansēm. Šomēnes labāk atlikt naudu saviem nākotnes plāniem. 

SVARI

Septembrī planētas Svariem neiesaka tērēt naudu uz izklaidēm, taču, ja vēlamās lietas nepieciešamas darbam – uz priekšu! Uzsāciet kursus, kas jums var noderēt profesionālajā dzīvē. Nebaidāties mainīt profesiju un darba vietu – septembris ir labvēlīgs visām jaunām iespējām. Radošiem Svariem izdosies atrast veidu, kā sevi pierādīt, tāpēc skatāties pa labi un pa kreisi, lai nepalaistu garām šī rudens izdevību. 

SKORPIONS

Skorpioni septembrī būs ātri un uzņēmīgi. Jūsu mērķtiecīga šomēnes palīdzēs sasniegt vēlamās virsotnes savā profesijā. Tiem, kuri jau kādu laiku bija jaunā darba meklējumos, septembrī noteikti paveiksies un izdosies atrast to, kas sen meklēts – darbs pēc sirds, augsta alga un superīgi kolēģi. Šomēnes investīcijas atnesīs negaidītu peļņu un uzlabos jūsu finansiālo stāvokli. 

Sieviete telefonā pārbauda savas investīcijas, jo Skorpionus septembrī var sagaidīt laba peļņa

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem, kas vēlas pelnīt vairāk, jādomā par pārkvalificēšanos, apmācībām vai jāpārceļas uz citu pilsētu. Citādāk  finansēs sagaida stabila situācija, tāpēc, ja jūs viss apmierina, palieciet, kur esat. Attīstiet savas profesionālās iemaņas un mēģiniet iegūt jaunās zināšanas – tas viss noderēs ilgtermiņa mērķu sasniegšanā. 

MEŽĀZIS

2023. gada septembris šis zodiaka zīmes pārstāvjiem var atnest gan veiksmi, gan pilnīgu sagruvumu, tāpēc esiet uzmanīgi visos savos finanšu lēmumos, tai skaitā – investīcijās. Jūsu gadījumā septembrī pareizāk būs spert mazus solīšus, nevis skriet pa priekšu vilcienam. Mežāžiem šomēnes labāk ieguldīt laiku jaunu prasmju iegūšanā, taču pirms tam noskaidrojiet, kādas zināšanas šobrīd ir pieprasītas darba tirgū. 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīru panākumu atslēga septembrī – spēja vienoties ar jebkuru. Turklāt komandas spēlētāji būs paši veiksmīgākie, jo viņiem izdosies pielietot savas prasmes pilnā apmērā. Tāda pieeja Ūdensvīriem palīdzēs atrisināt visas finansiālās problēmās, kas radīsies visā mēneša garumā. Tas nozīmē, ka neskatoties uz visiem šķēršļiem, Ūdensvīriem izdosies sasniegt nospraustos mērķus un noturēt stabilu finanšu situāciju. 

ZIVIS

Zivis septembrī būs neatlaidīgas, tāpēc būs spējīgas pārvarēt visus šķēršķus. Zivis saprot, ka pirmkārt ir jāatrod katras finansiālās problēmas cēlonis, lai to varētu veiksmīgi atrisināt. Tāda pieeja palīdzēs veikt izdevīgus ieguldījumus un gūt augstu peļņu. Septembrī Zivīm nav jābaidās uzticēties savai intuīcijai un jāsekoa līdzi saviem sapņiem, tāpēc, ja ir vēlēšanās veikt kādu ilgi kāroto pirkumu – droši. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas