Sievietē sēž parkā uz zāles un rudens lapām, dzer kafiju un datorā izstrādā jaunu partnermārketinga stratēģiju

Noderīgi zināt

Kas ir partnermārketings?

Mārtiņš Hercs

1 min.

Partnermārketings (angļu val. Affiliate marketing) ir viens no populārākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā pelnīt papildu naudu tiešsaistē. Šis veids palīdzēs jums gūt peļņu, reklamējot citu uzņēmumu produktus un pakalpojumus. Turklāt, pateicoties plašajam piedāvājumu klāstam, jums ir iespēja izvēlēties nišu, kurā esiet ieinteresēts. 

Kā strādā partnermārketings? 

Mūsdienās interneta plašumos ir iespējams atrast daudz partneru programmas, pateicoties kurām variet sākt papildus pelnīt. Piemēram, GoddAff ir viens no uzņēmumiem, kas piedāvā tādu iespēju. Mājaslapā jūs atradīsiet daudz pakalpojumu un produktu, kurus reklamējot saņemsiet peļņu. Pēc reģistrācijas mājaslapā saņemsiet unikālu partnersaiti, kuru varēsiet izmantot savās reklāmās. 

Ja kāds noklikšķinās uz jūsu unikālās partnersaites un veiks pirkumu, jūs saņemsiet procentu no veiktā darījuma. Peļņa ir atkarīgi no izvēlētas partneru programmas un produkta, turklāt var variēt no 5 līdz 50% no pakalpojuma vai produkta vērtības.

Sieviete ar sarkani nolakotiem nagiem datorā darbojas pie sava jauna partnermārketinga projekta

Noderīgi padomi

Partnermārketings ir lieliskā iespēja sākt gūt pasīvo peļņu. Zemāk minētie padomi ļaus jums sasniegt ievērojamus rezultātus: 

  1. Izpētiet tirgu un izvēlieties nišu, kas atbilst jūsu interesēm. Pareizi izvēlēts produkts palīdzēs jums piesaistīt savu mērķauditoriju. 
  2. Izstrādājiet plānu, kā piesaistīt auditoriju. Tas var būs blogs, videoklipi u.tml., taču jāatceras par SEO optimizāciju, lai veicinātu produkta redzamību meklētājprogrammās. 
  3. Reklamējiet produktus, kas, jūsuprāt, patiešām ir vērtīgi un noderīgi jūsu mērķauditorijai. Tādējādi varēsiet iegūt cilvēku uzticību. 
  4. Izmantojiet dažādus mārketinga kanālus, piemēram, e-pasti, sociālie tīkli, mājaslapas utt., lai paplašinātu savu auditoriju. 
  5. Sekojiet līdzi saviem rezultātiem, izmantojot analītiskos rīkus, lai saprastu, kādas reklāmas stratēģijas un produkti strādā vislabāk. 
  6. Tirgus nepārtraukti mainās un var rasties jaunas iespējas. Neaizmirstiet sekot līdzi izmaiņām un pielāgoties jaunām tendencēm, lai palielinātu savu peļņu. 

Izvēloties partnermārketingu, varēsiet strādāt pēc sava grafika un patstāvīgi kontrolēt savus ienākumus. Tomēr der atcerēties: lai gūtu panākumus, ir nepieciešams daudz laika, liela pacietība un ne mazums pūļu. Tikai ar pareizu pieeju, stratēģiju un centību jūs varat izveidot stabilu un ienesīgu ienākumu avotu. 

Mārtiņš Hercs

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas