Lampiņa, kas spīd, un apkārt lidinās naudas banknotes – idejas, kā papildus nopelnīt naudu

Personīgās finanses

TOP 5 idejas, kā papildus nopelnīt naudu

Jeļena Rozentāle

2 min.

Uzlabot savu finansiālo stāvokli vēlas katrs cilvēks, neatkarīgi no ienākumu līmeņa. Laba ziņa – ir daudz iespējas, kā papildus nopelnīt naudu. Svarīgi ir sākt, nevis stāvēt uz vietas. Tālāk izskatīsim 5 labākus veidus savu ienākumu palielināšanai. 

Frīlanceris un attālinātais darbs

Nopelnīt naudu, strādājot attālināti un no mājām mūsdienās ir reāli, jo frīlancera darbs paliek arvien pieprasītāks. Jums ir iespēja darīt to, kas padodas un saņemt par to naudu. Parasti ārštata darbinieki ir nepieciešami tādās jomās: grāmatvedība, tulkošana, reklāmas tekstu radīšana, grafiskais un WEB dizains, programmēšana utt. 

Lai sāktu papildus pelnīt, nepieciešams piereģistrēties kādā no frīlanceru platformām, piemēram, Freelancer, Freelancelatvia, Upwork u.tml. Jūs pats varēsiet plānot savu darba laiku un izvēlēties projektus, kas jūs interesē. 

Sieviete strādā mājās pie portatīvā datora kā frīlanceris, jo atrada veidu, kā papildus nopelnīt naudu

Nekustamā īpašuma iznomāšana 

Jums ir paveicies un jūsu īpašumā ir kāds dzīvoklis vai cita telpa? Iznomājiet to citiem. Jūs variet piedāvāt pakalpojumu pa dienām vai tieši otrādi meklēt ilgtermiņa īrniekus, tādējādi katru mēnesi iegūstot pasīvo peļņu. 

Nepārprotami kādu daļu nopelnītā būs nepieciešams atlikt nekustamā īpašuma uzturēšanai un uzlabošanai, taču jums noteikti paliks pāri arī kāda summa citiem tēriņiem. 

Handmade produktu pārdošana

Pārveidot hobiju par peļņas avotu ir iespējams, ja vien ieguldīsiet laiku un spēkus. Ja jūs radiet ar rokām unikālus produktus, atveriet savu biznesu un sāciet pārdot preci internetā. Jūs variet pamēģināt ielikt reklāmu sociālajos tīklos, taču handmade preces vislabāk tiek izpārdotas online platformā Etsy. Protams, ar laiku, kad jūsu produkts būs atpazīstams, varēsiet atvērt savu personīgo internetveikalu. 

Kurjers un taksometra vadītājs

Ja jums ir automašīna, jūs variet papildus nopelnīt naudu ik pa laikam piestrādājot par taksometra vadītāju vai kurjeru. Protams, lai varētu pildīt šos darbus, nepieciešams piereģistrēties atbilstošajās kompānijās un saņemt nepieciešamās atļaujas. Tas ir lielisks veids, kā papildus nopelnīt naudu īsā laikā. 

Kurjers tur rokās paciņu un dokumentus, jo atrada veidu, kā papildus nopelnīt naudu

Affiliate ir veids, kā papildus nopelnīt naudu

Affiliate jeb partnermārketings lieliski darbojas ilgtermiņā, taču šajā darbā ir nepieciešams ieguldīt daudz laika. Reklamējot citu uzņēmumu produktus, varēsiet saņemt komisijas. Lai darbotos, jums nepieciešams piereģistrēties kompānijā, piemēram, GoodAff. 

Tālāk jāizmanto unikālā saite vai kods, lai ieteiktu citiem cilvēkiem partneru produktus.  Tās variet izvietot savā mājaslapā vai blogā. Ja kāds, izmantojot jūsu izvietoto unikālu saiti, veiks pirkumu, jūs par to saņemsiet procentus no pārdotās preces vai pakalpojuma vērtības. Protams, lai sāktu tādā veidā pelnīt, nepieciešams ieinteresēt cilvēkus produktā, līdz ar to vajadzēs cītīgi pastrādāt, lai papildus nopelnīt naudu. 

 

Svarīgi atcerēties, ka visiem šiem papildu peļņas veidiem ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc vajadzētu izpētīt katru un izvēlēties savām prasmēm atbilstošāko. Veiksmi ceļā uz papildu naudas pelnīšanu!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas