Avg.com

Avg.com logo

"Avg.com" priekšrocības

Ātrāka veiktspēja
30 dienu atmaksas garantija
Atkritnes tīrīšana
Spēcīga 256-bitu šifrēšana
Drošs VPN
Iegūt Avg.com

Kompānijas dati

NosaukumsAvg.com - Gen Digital Inc.
Vietnehttps://www.avg.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.19
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena00:00 - 24:00
Sestdiena00:00 - 24:00
Svētdiena00:00 - 24:00
Apmeklēt mājaslapu

AVG ir paredzēts, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes drošību, aizsargātu plašu ierīču, datu un personu klāstu. Pasaulē, kurā internets ir visuresošs - mūsu mājās, birojos un daudzās citās vietās, savienojamība pārsniedz tradicionālās ierīces, piemēram, datorus un tālruņus, ietverot automašīnas, durvju slēdzenes un pat valkājamas tehnoloģijas. Arvien pieaugošajam interneta klāstam, kas skar gandrīz katru mūsu dzīves aspektu, nepieciešamība pēc spēcīgas tiešsaistes drošības vēl nekad nav bijusi tik liela. 

Visaptveroša aizsardzība ģimenēm un uzņēmumiem 

AVG mērķis ir izveidot drošu tiešsaistes vidi, kurā ģimenes var baudīt digitālo pieredzi, neraizējoties par privātuma un drošības pārkāpumiem. Izprotot gan individuālās, gan kolektīvās drošības nozīmi, AVG cenšas atbalstīt ikviena neatņemamās tiesības uz privātumu, izmantojot uzlabotu drošības programmatūru un pakalpojumus, kas pielāgoti gan personiskai, gan profesionālai lietošanai. 

Piemērs: 

Piemēram, AVG ģimenes drošības komplekts aizsargā pret iespējamiem kiberdraudiem, nodrošinot, ka personas dati, kas saistīti ar finanšu informāciju un personisko saziņu, ir aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi. 

Uzņēmumiem AVG atzīst, ka tiešsaistes draudi var radīt ievērojamus finansiālus zaudējumus datu pārkāpumu vai darbības traucējumu dēļ. Tādēļ AVG piedāvā godalgotus produktus, kas izstrādāti, lai aizsargātu biznesa datus un uzlabotu IT darbības, veicinot drošāku un efektīvāku uzņēmējdarbības vidi. 

AVG novatoriskie drošības risinājumi 

Kā drošības pionieris AVG piedāvā plašu aizsardzības pakalpojumu klāstu, kas aptver dažādus digitālās drošības aspektus. Apvienojoties ar Avast, citu digitālās drošības līderi, AVG ir paplašinājis savas iespējas un tagad nodrošina uzlabotus risinājumus, kas atbilst globālo patērētāju un uzņēmumu mainīgajām vajadzībām. Šie risinājumi ietver pretvīrusu programmas, aizsardzību pret izspiedējvīrusiem un veiktspējas un privātuma pārvaldības rīkus. 

AVG drošības produktu novatoriskas funkcijas 

AVG drošības risinājumi ir izstrādāti tā, lai tie būtu viegli un ērti lietojami, padarot tos pieejamus lietotājiem. Produktiem ir tādas īpašības kā: 

  • Uzlabots pretvīrusu līdzeklis: šī funkcija skenē datorus pret vīrusiem, izspiedējvīrusiem, spiegprogrammatūru un citu ļaunprātīgu programmatūru, nodrošinot visaptverošu draudu noteikšanu. 
  • Uzvedības vairogs: AVG nosūta brīdinājumus, ja datorā tiek atklāta aizdomīga programmatūras darbība, palīdzot novērst iespējamos drošības pārkāpumus, pirms tie notiek. 
  • AI noteikšana: izmantojot uzlabotas mākslīgā intelekta tehnoloģijas, AVG proaktīvi identificē ļaunprātīgas programmatūras, lai aizsargātu lietotājus no jauniem draudiem. 
  • CyberCapture: šī tehnoloģija bloķē jaunus draudus, automātiski augšupielādējot tos analīzei, izmantojot AVG pretvīrusu programmatūru. 

Aizsargājiet visu savu tiešsaistes dzīvi ar AVG 

AVG Internet Security nodrošina spēcīgu aizsardzību jūsu tiešsaistes darbībām. Tas bloķē vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, aizsargā jūsu e-pastus, aizsargā personiskos failus, paroles un tīmekļa kameras no hakeriem un nodrošina drošus darījumus tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai iepērkaties tiešsaistē vai pārvaldāt bankas kontus, AVG saglabā jūsu darbību privātumu un drošību. 

Piemērs: 

Lietojot AVG Internet Security, ja lietotājs saņem e-pasta pielikumu, kas satur potenciālus draudus, AVG e-pasta drošība atklās un ievietos apdraudējumu karantīnā, nodrošinot lietotāja datu un ierīces drošību. 

AVG drošības risinājumu komplekts, tostarp AVG Ultimate, piedāvā visaptverošu aizsardzību, aptverot dažādus tiešsaistes drošības aspektus pret vīrusiem un hakeriem, saglabājot privātumu un optimizējot ierīces veiktspēju. AVG uzticas vairāk nekā 435 miljoni lietotāju visā pasaulē, kas atspoguļo tā efektivitāti un uzticamību augstākā līmeņa tiešsaistes drošības nodrošināšanā. 

Citas kompānijas