Sieviete telefonā meklē, kur ir pieejama aizņemšanās bez maksas

Aizdevumi

Aizņemšanās bez maksas – kādi ir varianti?

Jeļena Rozentāle

3 min.

Aizdevumiem lielākā daļa cilvēku noteikti piesakās vien nepieciešamības gadījumā, taču ir arī cilvēki, kas aizņemas, jo neprot plānot savus izdevumus. Lai neieslīktu vēl lielākās finansiālajās problēmās, vajadzētu rūpīgi izvērtēt visus aizdevumu piedāvājumus, kas šobrīd ir pieejami kreditēšanas tirgū.

Sieviete datorā meklē, kur pieejama aizņemšanās bez komisijas maksas, un blociņā pieraksta labākos variantus

Comperia mājaslapā variet atrast aktuālākos piedāvājumus un salīdzināt to pēc svarīgākiem kritērijiem. Klikšķiniet uz pogu zemāk un izvēlāties sev piemērotāko variantu! 

KREDĪTI

Pievērsiet uzmanību aizdevuma procentu likmei un ņemiet vērā, ka ir iespējama arī aizņemšanās bez maksas. 

Kā tas ir – aizņemšanās bez maksas?

Ir iespējami vairāki varianti, ko var piedāvāt aizdevējs: 

  1. Bezprocentu aizdevums – cik aizņemies, tik atdod. 
  2. Aizdevums bez reģistrācijas maksas – nav jāpārskaita arī 0,01 EUR no bankas konta, lai saņemtu kredītu. 
  3. Aizdevums bez komisijas maksas – nav jāmaksā par aizdevuma noformēšanu.

Bezprocentu aizdevums.

Šis variants pieejams ātrajiem kredītiem, jo bezprocentu periods tiek piemērots vien uz 30 dienām. Svarīgi ir tas, ka šis atvieglojums tiek piedāvāts vien pirmajam kredītam! Tas nozīmē, ka pie viena kreditora nevarēsiet divreiz saņemt aizdevumu bez piemērotās procentu likmes. 

Bezprocentu kredīts ir labs variants, ja ātri ir nepieciešama neliela summa, ko spēsiet atdot mēneša laikā. Ja kavēsiet maksājumu, šis aizdevums ar aprēķinātiem nokavējuma procentiem Jums var rezultātā izmaksāt tik pat daudz, cik aizdevuma summa. 

Protams, ja jūtiet, ka nespēsiet veikt atmaksu laikā, vēršaties pie sava kreditora. Daži aizdevēji piedāvā pagarināt atmaksas termiņu – par maksu. Bet tas ir labāk nekā gaidīt, kamēr parāds tik novirzīts parādpiedziņas kompānijai un neatgriezeniski sabojās Jūsu kredītvēsturi.

Vīrietis domīgi planšetē pēta kreditoru piedāvājumus, kur pieejama aizņemšanās bez maksas

Aizdevums bez reģistrācijas maksas.

Gandrīz visi kreditori, lai pārliecinātos, ka kredīta ņēmējs ir īstā persona, kas aizņēmās, prasa pārskaitīt no bankas konta 0,01 EUR. Šajā gadījumā Jums jābūt kontam tieši kādā no Latvijas bankām. 

Ko darīt tiem, kam nav bankas konta Latvijā? Risinājums – ir aizdevēji, kas neprasa šo reģistrācijas maksu, jo piedāvā virtuālo kontu savā interneta platformā un piešķir tieši savas iestādes kredītkarti. Ja arī šis variants Jums neder, droši dodaties uz kredītiestādi un klātienē paņemiet aizdevumu skaidrā naudā. Protams, šajā gadījumā vajadzētu rēķināties ar to, ka var būt ierobežojumi skaidras naudas summas saņemšanai. 

Aizdevums bez komisijas maksas.

Tas nozīmē, ka aizņemoties nebūs jāmaksā nauda par kredīta noformēšanu. Ir aizdevēji – gan bankas, gan nebanku sektora – kas ik pa laikam piedāvā akcijas aizņemties, nemaksājot papildus. 

Šis piedāvājums bieži ir tieši patēriņa kredītiem. Aizņemšanās bez komisijas maksas ir laba iespēja nedaudz ietaupīt, īpaši tad, kad Jūs apmierina arī aizdevuma procentu likme un atmaksas termiņš.

Kā izvēlēties labāko aizdevuma piedāvājumu?

Lēmumam par kredīta noformēšanu vajadzētu pieejiet apdomīgi – pirms tam rūpīgi izpētot visus piedāvājumus un izvērtējot savas spējas veikt laicīgi kredīta atmaksu. Kreditoru vajadzētu meklēt pamatojoties uz savām vajadzībām – kāda summa vajadzīga un kādā laikā periodā Jūs to varētu atdot. 

Piemēram, ja nepieciešami vien 200 EUR līdz algai un esiet pārliecināti kā uzreiz šo summu varēsiet novirzīt kredīta atmaksai – izvēlaties ātrā kredīta piedāvājumu ar bezprocentu periodu. Taču, ja ir nepieciešama lielāka summa, dodiet priekšroku patēriņa kredītam, kas ļaus aizdevuma atmaksu veikt ilgākā laika posmā.

Sieviete priecīga skatās telefonā, jo atrada labu variantu, kur pieejama aizņemšanās bez maksas jeb bezprocentu kredīts

Rezumējot – aizņemoties jāpievērš uzmanība:

  • Kredīta procentu likmei. 
  • Aizdevuma atmaksas termiņam. 
  • Vai ir pieejams kredīts bez procentu maksas. 
  • Vai ir nepieciešama komisijas maksa. 
  • Ja Jums nav bankas konta – vai ir vajadzīga reģistrācijas maksa. 
ĀTRIE KREDĪTIPATĒRIŅA KREDĪTI

Ātri un ērti salīdzināt kreditoru piedāvājumus variet mūsu mājaslapā, klikšķinot uz kādu no pogām augstāk. Meklēšanas joslā norādiet nepieciešamo informāciju un aiziet! 

Atceraties – aizņemties vajadzētu tikai nepieciešamības gadījumā, pirms tam izvērtējot savu spēju atmaksāt kredītu!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas