Persona datorā meklē, kur paņemt ātro aizdevumu internetā

Aizdevumi

Ātrais aizdevums internetā

Jeļena Rozentāle

2 min.

Cik bieži Jums parādās nepieciešamība pēc naudas “tagad un tūlīt”? Tādas situācijas noteikti gadās katram no mums, tikai dažiem ir brīvie naudas līdzekļi, ko var izmantot tādos brīžos, bet dažiem – nauda jāaizņemas. Šajā gadījumā arī pastāv varianti – aizņemties naudu no kādas pazīstamās fiziskās personas vai arī vērsties finanšu iestādēun paņemt aizdevumu.

Sieviete paņēma ātro aizdevumu internetā un tagad tur rokā vairākas 10 eiro banknotes

Vispopulārākais aizdevuma veids no tiem, ko var saņemt ātri, vien aizpildot pieteikumu internetā, ir ātrais aizdevums. 

Ir maldinošs priekšstats, ka ātrais aizdevums piedāvā aizņemties naudu vien uz īsu atmaksas termiņu – līdz 30 dienām. Īstenībā piedāvājums ir plašs arī ātrajiem aizdevumiem – gan summas, gan termiņa ziņā. Var aizņemties no dažiem simtiem eiro līdz vairākiem tūkstošiem, kā arī atmaksāt aizdevumu dažu dienu laikā līdz pat vairākiem gadiem. 

Ātrajiem aizdevumiem ir viens trekns mīnuss – vislielākā procentu likme starp visiem aizdevumu piedāvājumiem. Taču bieži aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas, kas nozīmē, ka atmaksājot aizdevumu noteiktā termiņā, Jūms nebūs jāmaksā procenti. Protams, arī šeit ir savi nosacījumi – atmaksas termiņš šajā gadījumā būs vien 30 dienas, kā arī piedāvājums būs spēkā tikai jaunajiem klientiem. Tur arī slēpjas aizdevēja “laba griba” aizdot naudu bez procentiem – jauno potenciālo aizņēmēju piesaiste. Kā arī diemžēl ne visi apdomā savu spēju atmaksāt aizdevumu laikā un beigās par papildu maksājumiem pagarina atmaksas termiņu, uz ko aizdevēji arī pelna. 

Vienmēr pirms aizņematies naudu izvērtējiet savas spējas atmaksāt aizdevumu noteiktā termiņā!

Personā internetā no sava telefona formē ātro aizdevumu

Ātrā aizdevuma priekšrocības un trūkumi. 

Saprotams, ka aizņemšanās pati par sevi ir liels mīnuss, jo, kamēr aizdevums netiks atdots, būsiet parādā. Tas jebkurā gadījumā ir risks, jo vienmēr pastāv neparedzamo situāciju iespēja, kad var nepietikt naudas līdzekļu veikt maksājumus. 

PriekšrocībasTrūkumi
  • Ātra aizdevuma noformēšana.
  • Pieteikšanās online jeb tiešsaistē. 
  • Pirmais aizdevums bez maksas.
  • Augsta procentu likme.
  • Ierobežots atmaksas termiņš bezprocentu piedāvājumam.
  • Atmaksas termiņa pagarināšana par maksu.

Jums noteikti jāizvērtē visi ātrā aizdevuma plusi un mīnusi pirms aizņematies. Ja nauda ir nepieciešama lielākā apjomā, apdomājiet iespēju pieteikties patēriņa aizdevumam. Šis aizdevuma veids piedāvā elastīgākus nosacījumus – zemāka procentu likme un garāks atmaksas termiņš. 

Labs variants negaidītiem un nepatīkamiem dzīves pavērsieniem ir kredītlīnija – nauda “melnām dienām”, kas pieejama jebkurā brīdī. Procenti aprēķinās tikai par izmantoto kredītlīnijas summu un, atmaksājot paņemto naudu, tā atkal būs pieejama tēriņiem. 

Kā noformēt ātro aizdevumu?

Iesakām savām ērtībām izmantot aizdevumu salīdzināšanas portālus, kur varēsiet atrast vislabākos piedāvājumus un iegūt visu nepieciešamo informāciju. Arī mūsu Comperia mājaslapa piedāvā tādu iespēju. Klikšķiniet uz vienu no zemāk redzamām pogām, salīdziniet piedāvājumus, aizpildiet online pieteikumu un sagaidiet atbildi no aizdevēja. 

ĀTRIE AIZDEVUMICITI AIZDEVUMI

Jāsaprot, ka arī ātrais aizdevums internetā netiek izsniegts visiem. 

Finanšu iestādes pārbaudīs Jūsu ienākumus, kredītpieredzi un kredītvēsturi pirms pieņems lēmumu. Galējā procentu likme vienmēr būs atkarīga no tā, cik apzinīgs maksātājs esiet bijis iepriekš. Kā arī Jums jābūt pietiekamiem ienākumiem, no kuriem varēsiet veikt aizdevuma atmaksu. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas