Sieviete platmaļu cepurē, turot telefona rokā, aizdomājās, vai ir pieejami ātrie kredīti ar parādsaistībām

Aizdevumi

Ātrie kredīti ar parādsaistībām

Jeļena Rozentāle

2 min.

Nauda nepieciešama visiem un lielākoties cilvēkiem ar parādsaistībām. Bet, cik laba ir ideja aizņemties, kad jau esi parādā? 

Kredītvēstures nozīme. 

Visi mēs zinām, ka finanšu iestādes, pieņemot lēmumu par aizdevuma izsniegšanu, skrupulozi izvērtē katra klienta kredītvēsturi. Viņiem ir jāpārliecinās par personas maksātspēju pirms izsniedz aizdevumu.  Protams, vēlētos, lai visi naudas aizņēmēji būtu ar ideālu kredītvēsturi, taču reālajā dzīvē kredītiem, īpaši ātriem kredītiem, pārsvarā piesākās cilvēki ar sliktu kredītvēsturi.

Vīrietis tur brilles un aizdomājies meklē datorā, kur var paņemt ātros kredītus ar parādsaistībām

Ir atšķirība starp slikto kredītvēsturi un kredītvēsturi ar nenokārtotām parādsaistībām:

  • Pirmajā gadījumā Jūsu kredītreitings var tikt sabojāts, jo bija kavēti maksājumi, taču šobrīd viss ir sakārtots. 
  • Otrajā variantā – Jums ir parādi, kas šobrīd vēl nav nomaksāti. 

Abos gadījumos kreditors situācijas izvērtēs individuāli un atkarībā no parādu iemesliem, ienākumiem u.tml. lietām pieņems lēmumu. 

Ir jāsaprot, ka šajos gadījumos aizņemties visticamāk varēs tikai uz krietni neizdevīgākiem nosacījumiem – augstāka aizdevuma procentu likme vai nodrošinājuma un galvotāja nepieciešamība. 

Vai es varu aizņemties ar nenokārtotām parādsaistībām? 

Kā noskaidrojām augstāk, aizņemties ar parādsaistībām ir iespējams, jo katrs gadījums tiek izskatīts individuāli. Taču šajos gadījumos parasti kreditori piešķir labprātāk tieši ātros aizdevumus. 

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi salīdzinoši nelielām summām. Populārākie ir kredīti uz 30 dienām, jo bieži uz šo periodu tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Daži cilvēki, neaizdomājoties par sekām, paņem šos ātros kredītus ar īso atmaksas termiņu un beigās nevar laikā tos atmaksāt un veidojas parāds. 

Protams, situācijas mēdz būt dažādas un mēdz būt arī neprognozēti negadījumi, kas neļauj atmaksāt aizdevumu laikā. Taču rezultāts šajā gadījumā ir viens – parāds un negatīvs ierakts kredītvēsturē.

Kāpēc neņemt ātro kredītu, ja ir nenokārtotas parādsaistības? 

Jums ir jāsaprot, ka jebkāds kredīts ir risks, un gadījumos, kad Jums jau ir problēmas ar parādsaistību atmaksu, nevajadzētu veidot sev papildu finansiālo slogu. Ir jāizvērtē savas spējas atmaksāt vēl vienu kredītu. 

Atrie krediti ar paradsaistibam nav labākais variants, jo īstermiņa aizdevumiem vienmēr ir augsta procentu likme un īss atmaksas termiņš, kas Jūsu gadījumā var tikai pasliktināt esošo situāciju. Nenokārtoto parādsaistību gadījumā procentu aprēķins būs vēl lielāks, līdz ar to noteikti vairākkārt izvērtējiet nepieciešamību pieteikties ātrajam kredītam.

Attēlā redzama uz pirksta pielīmēta lapiņa ar bēdīgo smaidiņu un blakus stilizēts maisiņš ar eiro – ātrā kredīta ar parādsaistībām simbols

Kādi man ir varianti? 

Saprotams, ka aizdevumus cilvēki parasti ņem no bezizejas, taču noteikti vajadzētu atrast risinājumu un pirms jaunā aizņēmuma nokārtot vecos parādus. Ja šobrīd liekas, ka vienīgais risinājums ir paņemt vēl vienu kredītu, lai atmaksātu iepriekšējos parādus, mēs ieteiktu Jums painteresēties par kredītu apvienošanas iespējām. Tādejādi Jums būs iespēja optimizēt savus maksājumus un samazināt ikmēneša izdevumus kredītu atmaksai. Protams, arī šajā gadījumā vairākkārt izvērtējiet nepieciešamību aizņemties

Ja tomēr esiet pieņēmis lēmumu par labu kredītam, mūsu Comperia platformā esam apkopojuši informāciju par labākiem piedāvājumiem. Nenokārtoto parādsaistību gadījumā, lai palielinātu savas iespējas uz pozitīvo lēmumu, iesakām aizpildīt pieteikumus uz vairākām vietām. 

Klikšķini pogas zemāk, salīdzini, izvēlies un piesakies! 

ĀTRIE KREDĪTIKREDĪTU APVIENOŠANA

 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas