Zīmīte ar vārdu “steidzami” un pulkstenis, jo ir nepieciešams tūlīt pat kredīts ārkārtas situācijai

Aizdevumi

Kā kredīti var noderēt ārkārtas situācijās

Jeļena Rozentāle

2 min.

Ideju, mērķu, kā arī ārkārtu situāciju ātra risināšana gandrīz vienmēr ir atkarīga no pieejamu finanšu daudzuma. Personīgu naudas līdzekļu trūkuma dēļ vienīgā izvēle, kas būs piemērota – ir kredīts. Jūs variet meklēt finanšu palīdzību bankās vai nebanku kredītiestādēs, taču svarīgākais ir izvēlēties drošu aizdevēju un atrast izdevīgāko piedāvājumu. 

Izvēlieties atbilstošu kredītu

Kredīts būtu jāizvēlas pamatojoties uz mērķi, kuram tas ir vajadzīgs, jo ir piedāvājumi, kurus var izmantot tikai konkrētai realizācijai. Universālie kredīti arī ir pieejami, taču parasti tiem ir augstāka procentu likme, toties ātrāka noformēšana un lojālākas prasības. 

  • Pieņemsim, nepieciešams steidzams stomatologa apmeklējums. Risinājums – ātrais kredīts. Kāpēc? Jo šis aizdevuma veids ļauj iegūt nepieciešamo naudas summu dažās minūtēs. 
  • Vajadzīgs automašīnas remonts, jo “bez mašīnas kā bez rokām”, bet ir laiks nedaudz uzgaidīt? Izvēlieties patēriņa kredītu, jo ar to var pretendēt uz lielāku kredīta summu un garāku atmaksas termiņu. 

Situācijās, kad vēlieties veikt apdomātu pirkumu, izpētiet arī citus finanšu iestāžu piedāvājumus. Piemēram, nekustama īpašuma iegādei vislabākais būs hipotekārais kredīts, taču automašīnas iegādei – auto kredīts. Turpretī ikdienas nelieliem pirkumiem lieliska izvēle būs kredītlīnija
Sieviete sēž uz gultas un meklē datorā, kur paņemt ārkārtas situācijai piemēroto kredītu

Noformējiet tiešsaistē

Šobrīd noformēt kredītu ir dažu minūšu laika jautājums, jo vairs nav nepieciešamības klātienes apmeklējumā – viss ir pieejams internetā. Gan bankas, gan nebanku finanšu iestādes mūsdienās sniedz finanšu konsultācijas online un pieņem lēmumus attālināti, īpaši, ja mērķim vajadzīga neliela summa īsā laikā. 

Nepieciešams tikai salīdzināt aizdevēju piedāvājumus, lai izvēlētos izdevīgāko variantu. Vērtēt vajadzētu kredītpiedāvājumu nosacījumus – pieejamo summu, atmaksas termiņu, procentu likmi un pārējos izdevumus. Ja vēlieties aizņemties nebanku iestādēs, Comperia piedāvā ērtu kredītu salīdzināšanas iespēju. 

KREDĪTI

Esiet gatavi ārkārtas situācijām

Kredīts nepārprotami ir labs palīgs neplānotās finanšu situācijās, taču tam nevajadzētu kļūt par ieradumu. Ir jāpaļaujas uz saviem spēkiem un personīgiem finanšu līdzekļiem. 

Sāciet plānot budžetu, pārdomāt izdevumus un regulāri veiciet uzkrājumus neprognozētiem dzīves pavērsieniem. Tādējādi varēsiet uzturēt savu dzīvi vienā līmenī pat, ja notiks kaut kas atkārts, kas prasīs steidzamu finanšu risinājumu. 

Pieņemot lēmumu par labu aizdevumam, atcerieties rūpīgi pārdomāt kredīta nepieciešamību un savas spējas to atmaksāt izvelētajā laika periodā.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas