Lupa ar palielinājumu rāda % zīmi – meklējam, kur ir lētākie aizdevumi

Aizdevumi

Lētākie aizdevumi – kur atrast?

Jeļena Rozentāle

3 min.

Par populārākiem aizdevumiem, kurus visbiežāk izmanto cilvēki saviem neplānotiem izdevumiem, ir atzīti ātrie kredīti. Kāpēc tos ir iecienījuši? 

  1. Var ērti pieteikties online. 
  2. Var ātri saņemt uz savu bankas kontu. 
  3. Pirmais aizdevums ir bezprocentu

Lētākie aizdevumi ir bezprocentu aizdevumi, jo izpildot visus nosacījumus – Tu nepārmaksāsi! 

Persona ar pildspalvu rāda uz lētākiem aizdevumiem – naudas maisiņiem virs kuriem ir % zīme

Lētāko aizdevumu nosacījumi

Galvenais un vienīgais noteikums, ja tiešām vēlies, lai aizdevums būtu bez aprēķinātiem procentiem – ir atmaksāt aizdevumu kreditoram noteiktā termiņā

Bezprocentu aizdevumus piedāvā vien uz 30 dienām. Jāņem vērā, ka tādiem lētiem aizdevumiem ir ierobežota aizņēmuma summa un tie tiek izsniegti vien jaunajiem klientiem. Tātad pie viena aizdevēja varēsi tik vienreiz paņemt aizdevumu bez procentu maksājumiem. 

Latvijā ir daudz ātro aizdevumu iestādes, līdz ar to, ja esi godprātīgs maksātājs un aizņemies vien tikai ekstra situācijās, Tev nebūs jāraizējas un brīdī, kad nauda būs steidzami nepieciešama, varēsi paņemt bezprocentu aizdevumu. 

Kas var pieteikties bezprocentu aizdevumiem? 

Lētākiem ātriem aizdevumiem var pieteikties Latvijas iedzīvotāji ar pastāvīgu dzīvesvietu vecumā no 18 līdz pat 85 gadiem. Tev būs jāuzrāda online pieteikumā telefona numuru, e-pastu un bankas kontu, kas atvērts kādā no Latvijas bankām. 

Ne mazāk svarīgu lomu spēlē Tavi ikmēneša ienākumi un iepriekšējā kredītpieredze. Taču katra situācija tiek izvērtēta individuāli, tāpēc aizpildi pieteikumu un gaidi atbildi no kreditora. Lai palielinātu savas iespējas uz aizdevumu, vari aizpildīt vairākus pieteikumus un tad no tiem izvēlēties īsto!

Vīrietis telefonā meklē, kur ir lētākie aizdevumi

Kas sagaida, ja neatmaksāšu aizdevumu 30 dienu laikā? 

Bezprocentu aizdevumi var būt lētākie vien tad, ja tiešām iekļaujies noteiktā atmaksas periodā. Ja saproti, ka nevarēsi atdot aizdevumu pēc šī mēneša, Tev ir jāsazinās ar kreditoru atmaksas termiņa pagarināšanai. Šis pakalpojums ir par maksu, tāpēc rēķinies ar lieliem papildu izdevumiem. Jo biežāk atliksi maksājumu, jo vairāk samaksāsi. Diemžēl bieži tā aizņēmēji savus lētos aizdevumus padara par visdārgākajiem, jo gala summa sanāk tuvu sākotnējai aizdevuma pamatsummai. 

Taču var būt krietni sliktāks rezultāts, ja vienkārši aizmirsīsi par aizdevuma summas atmaksu. Sākumā kreditors par katru kavējuma dienu aprēķinās nokavējuma procentus saskaņā ar parakstīta līguma noteikumiem. Soda naudu līgumā kreditors var norādīt atbilstoši aprēķinātam riskam, tāpēc vienmēr izlasi līgumu pirms to paraksti. Gadījumos, ja līgumā nav norādīts konkrēts cipars, kreditors var aprēķināt tikai 0,0164 % par katru kavējuma kalendāro dienu (6% gadā), kas ir likumiski noteiktienokavējuma procenti

Neatmaksājot aizdevuma pamata summu ar aprēķinātiem procentiem līdz noteiktam datumam, par ko parasti brīdina kredītiestāde, gatavojies tam, ka viss parāds tiks nodots tālāk parādpiedziņas kompānijai. Tie ir kārtējie papildu izdevumi, slikta kredītvēsture u.tml. Sīkāk par sekām vari izlasīt šeit.

Lētākie aizdevumi – kur meklēt?

Tālu nav jāmeklē, jo pie mums, klikšķinot uz pogu, ko redzi zemāk, vari atrast populārākos ātro kredītu aizdevējus. 

LĒTĀKIE ĀTRIE AIZDEVUMI – 0%

Aizņemies atbildīgi – salīdzini visus piedāvājumus pirms izvēlies piemērotāko aizdevēju. 

Citas iespējas

Ja saproti, ka ir steidzami nepieciešama summa, ko nevarēsi atdot pēc 30 dienām, izvēlies kādu no ilgtermiņa aizdevumiem, piemēram, patēriņa kredītu

Jā, Tev būs jāmaksā procenti par aizņemto naudu, taču tie nebūs tik lieli, cik tajā gadījumā, ja sanāks nokavēt bezprocentu aizdevuma atmaksas termiņu. Citreiz ir labāk nedaudz pārmaksāt un atdot aizdevumu laikā nekā izvēlēties lētāko aizdevumu, kas beigās pārtop par neizdevīgāko. 

Apdomā un salīdzini visas aizdevumu iespējas!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas