Sieviete telefonā meklē, kur ir pieejami mazie kredīti

Aizdevumi

Mazie kredīti

Jeļena Rozentāle

3 min.

Situācijās, kad līdz algai paliek vien dažas dienas, bet steidzami nepieciešami pāris simts eiro, lai nopirktu atlaidē esošo sen vēlamo lietu, var noderēt mazie kredīti līdz 500 EUR, ko piedāvā ātro kredītu sniedzēji. 

Kāpēc mazie kredīti? 

Maziem kredītiem ir savas priekšrocības:

  1. Tos var ātri noformēt internetā. 
  2. Mazo aizņēmuma summu ir vieglāk atgriezt. 
  3. Bieži pirmais kredīts bez maksas. 

Ja ir nepieciešama neliela summa tūlītēja pirkuma veikšanai, ir vērts vērsties pie ātro kredītu aizdevēja, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, t.i. bezprocentu. Tas nozīmē, ka Jums kredīta atmaksas termiņa beigās (parasti tas ir 30 dienas) būs jāatdod tā pati summa, ko aizņematies, līdz ar to Jūs pilnīgi neko nezaudējiet, bet pat iegūstiet – vēlamā prece ir iegādāta bez kavējumiem. 

Persona aizpilda pieteikumu mazam kredītam

Mazo kredītu nosacījumi. 

  • Ātro kredītu iestādes aizdod naudu personām no 18 līdz 75 gadiem. Anketā mazā kredīta saņemšanai būs jānorāda telefona numurs, e-pasts saziņai un bankas konts, kur vēlaties saņemt aizdoto naudu. 
  • Pieteikumā Jūs lūgs norādīt arī informāciju par saviem mēneša ienākumiem un izdevumiem, lai kreditoram būtu iespēja izvērtēt Jūsu maksātspēju. 
  • Ņemiet vērā, ka bieži kreditori lūdz klienta identitātes apstiprināšanai no bankas konta pārskaitīt viņiem 0,01 eiro. Tas tiešām ir nepieciešams, lai kreditors būtu pārliecināts, ka aizņemties naudu vēlas tieši tas cilvēks, kas aizpilda pieteikumu kredītam. 
  • Svarīgākais, ko pie nosacījumiem var pieminēt – Jums jābūt oficiāliem ienākumiem, no kuriem varēsiet segt kredītu. 

Kam pievērst uzmanību?

Mazie kredīti ir aizdevumi ar nelielām naudas summām, ko var atļauties atmaksāt maksimāli īsā termiņā – līdz 3 mēnešiem. Tieši tāpēc maziem kredītiem parasti tiek piedāvāts aizņemties līdz 500 EUR. Protams, jāsaprot, ka kredīta summai, ko vēlāties aizņemties uz tik nelielu periodu, jābūt tādai, ko reāli varēsiet atļauties atmaksāt no saviem ienākumiem. 

Vīrietis telefonā aizpilda pieteikumus ātrajiem mazajiem kredītiem, no kuriem pēc tam izvēlēsies vienu

Pieņemsim, Jums ir neto alga 450 EUR un vēlaties paņemt mazo bezprocentu kredītu uz 30 dienām. Tas nozīmē, ka mēnesī variet atļauties maksāt ne vairāk par 180 EUR (40% no ienākumiem), bet tas pie nosacījuma, ka Jums nav citu ikmēneša izdevumu saistību segšanai. Pēc būtības nevajadzētu ņemt kredītu, kas pārsniedz šos pašus 180 EUR. Gadījumos, ja no šīs algas vēl jāveic citi ikmēneša maksājumi, ņemiet vērā šos izdevumus, lai aprēķinātu sava mazā kredīta summu. Protams, ar lielāku algu ir iespēja aizņemties vairāk!

Izvēloties ātro kredītu piedāvājumu, noteikti jāpievērš uzmanība gada procentu likmei, jo šim kredīta veidam ir vislielākā GPL. Protams, izvēloties bezprocentu kredītu, ko piedāvā kreditori pirmām aizdevumam – par procentiem nebūs jābaidās, ja tiešām atmaksāsiet paņemto summu noteiktā termiņā. 

Visus mazo ātro kredītu piedāvājumus variet apskatīties vienuviet, uzklikšķinot uz pogas zemāk. Salīdziniet un izvēlaties īsto!

MAZIE ĀTRIE KREDĪTI

Alternatīva maziem kredītiem. 

Izlasot iepriekš minēto, var izdarīt secinājumu, ka mazie kredīti ir piemēroti vien nelielo aizņēmumu summām, ko var atgriezt īsā laikā – vislabāk mēneša laikā, jo tad ir iespējams pirmo kredītu paņemt bez procentu maksājumiem.  Ja ir nepieciešama lielāka aizdevuma summa, Jums ir jāaizņemas nauda uz ilgāku laiku vai jāizvēlas kāds no ilgtermiņa kredītu veidiem

Salīdzinājumā ar ātrajiem kredītiem, piemēram, patēriņa kredītam tiek piedāvāta zemāka gada procentu likme, garāks atmaksas termiņš un lielākas kredīta summas. Tāpēc apdomājiet labi, kāds kredīta veids būtu labāk piemērots Jūsu vajadzībām.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas