Vīrietis tur rokās planšeti ar digitālajiem risinājumiem finanšu pārvaldīšanai

Interesanti raksti

Digitālie risinājumi finanšu pārvaldīšanai

Jeļena Rozentāle

2 min.

Tehnoloģijas attīstība notiek zibenīgi un šobrīd varam novērot vairākus ērtus un drošus finanšu pārvaldīšanas rīkus jeb digitālus risinājumus. Tie mums atvieglo ikdienu, palīdz ietaupīt laiku un naudu, līdz ar ko labprāt pielietojam šīs priekšrocības dzīvē. 

Digitālie risinājumi visiem

Izvēlieties digitālus risinājumus, lai efektīvi izmantotu savu laiku. Lūk, daži rīki, kurus vajadzētu iekļaut savā dzīves ritmā. 

Mobilās aplikācijas

Mobilās aplikācijas iekāro pasauli – šobrīd grūti atrast finanšu iestādi, kurai nebūtu izstrādāta mobilā lietotne iOS vai Android platformai. Protams, arī Latvijas bankām ir šis ērtas online piekļuves finanšu pārvaldībai. Ir iespējams apskatīt savu konta atlikumu un tēriņus, veikt maksājumus tiešsaistē un izmantot citas lietotnes priekšrocības. 

Vīrietis izmanto lejupielādēto mobilo aplikāciju, kas ir ērts digitālais risinājums finanšu pārvaldīšanai

Finanšu plānotāji

Izmantojiet digitālos risinājumus un finanšu plānotājus savā mobilajā ierīcē. Ar tādu rīku palīdzību jums ir iespēja ērti izstrādāt finanšu plānus un iespraust finanšu mērķus. Turklāt finanšu plānotāji palīdzēs izveidot budžetu, kur turpmāk varēsiet sekot līdzi saviem ieņēmumiem un plānot izdevumus. 

Automātiskie maksājumi 

Izmantojiet banku izstrādāto iespēju veikt automātiskos maksājumus un sāciet krāt naudu, automātiski pārskaitot noteiktu summu ieņēmumu dienā uz krājkontu. Šī iespēja var jums palīdzēt nemanāmi sakrāt summu vēlamajam mērķim, piemēram, ceļojumam vai hipotēkas pirmajai iemaksai. 

Bezkontakta maksājumi

Nenoliedzami – bezkontakta maksājumi ir ļoti ērti. Jūs variet veikt maksājumus ar savu viedtālruni vai bankas karti, bez nepieciešamības ievadīt kartes datus vai PIN kodu. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku! Lasi vairāk par bezskaidras naudas norēķinu nākotni

Priekšplānā Bitcoin monētas, bet vīrietis sēž pie datora un domā kādu digitālo risinājumu naudas ieguldīšanai izmantot

Digitālie risinājumi investoriem

Digitālie rīki ir lielisks palīgs investīcijās, tāpēc nebaidieties tos pielietot, ja vēlaties sākt investēt. 

Kriptovalūta

Kriptovalūta nav saistīta ar tradicionālajām bankām. Šī digitālā nauda izmanto kriptogrāfiju, kas palīdz nodrošināt anonimitāti un aizsardzību. Vairākas online platformas šobrīd jau piedāvā darījumus ar kriptovalūtām, jo tas ir lielisks investēšanas rīks. 

Automatizētie investīciju rīki

Digitālie risinājumi ļoti plaši tiek pielietoti tieši investīciju jomā, tāpēc ir radušies arī automatizētie investīciju rīki. Tie, izmantojot speciālos algoritmus, palīdz gūt lielāku peļņu. Algoritms darbojas, pamatojoties uz investora izvirzītājiem mērķiem, riska profilu un investīciju portfeli. 

INVESTĪCIJAS

Kā varam secināt, digitālie risinājumi sniedz plašas iespējas. Palīdz uzraudzīt un kontrolēt savas finanses, sastādot budžetu, veicot maksājumus vai investējot. Tomēr, līdz ar tehnoloģiju parādīšanos mūsu dzīvē, ir jāievēro papildu drošības pasākumi, piemēram, jāapdomā par drošām vietām, kur uzglabāt savus datus un informāciju. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas