Jāņu siers uz galda un fonā Jāņu zāles spainī

Interesanti raksti

Līgo diena un Jāņu nakts

Jeļena Rozentāle

2 min.

“Visa laba Jāņa zāle, Kas zied Jāņu vakarā” – tās ir populārās rindiņas no latviešu tautasdziesmas, kas piepilda ar īpašu svētku noskaņu. Šiem svētkiem parasti gatavojamies labprāt – klājām bagātīgu galdu, cepam šašliku, iedzeram alu un tad rīkojam dejas pie ugunskura līdz pašam rītam. Mēs, Comperia komanda, šos svētkus vienmēr gaidām, bet Jūs?

Liels ugunskurs nakts krēslā

Kā sagatavoties Jāņu vakaram?

Visticamāk, ka lielāka daļa cilvēku svētkus saplāno. Vismaz jau zina svinēšanas vietu, ciemiņu skaitu un ko liks galdā. Taču, protams, ir cilvēki, kas pieņem lēmumus spontāni. 

Ko darīt gadījumā, ja vēlme svinēt tomēr ir, bet naudas līdzekļi ir ierobežoti un alga ir gaidāma tikai pēc svētkiem? Ir iespēja paņemt ātro kredītu vai patēriņa kredītu, ko varēsiet atmaksāt pāris mēnešu laikā. Turklāt ļoti bieži pirmajam aizdevumam kreditori piedāvā bezprocentu kredītus – tāpēc vienmēr ir nepieciešams salīdzināt visus pieejamos piedāvājumus, lai izvēlētos to labāko.

Ātrie kredītiPatēriņa kredīti

Kur jautri nosvinēt? 

Kad naudas līdzekļi ir atrasti, jāizdomā, ko vēlaties no svētkiem. 

Protams, ir iespēja svinēt ar radiem un draugiem kaut kur dabas paspārnē – ar bagātīgi klātu galdu un odu mākoņiem. Sagatavojiet ugunskura vietu, šašliku, alu un mūziku. Radiet svētku noskaņu, pinot vainagus un dziedot dziesmas. Parūpējaties par nojumi, lai būtu kur paslēpties, ja atkal līst kā jau Jāņos pieņemts. Neaizmirstiet par pārnēsājamām laternām, pretodu līdzekļiem u.tml. lietām. 

Līgo vainags

Iespējams Jums ir radusies vēlme sagaidīt Jāņu dienu kādā lielā pasākumā. Ir vietas, kas tādu iespēju piedāvā. Piemēram:

Svētkos jāstrādā? 

Tā arī diemžēl var gadīties. Bet vienmēr ir iespēja radīt svētku noskaņu kolektīvā – izrotāt darba vietu ar jāņuzālēm, uzlikt uz galvas vainagu, oriģināli apsveikt Jāņus un Līgas (neticēšu, ka Jums komandā nav ne viena Jāņa vai Līgas!). Paņemiet līdzi svētku cienastiņu – sieru, desiņas un jau gatavu šašliku. No mazām detaļām arī veidojas svētku sajūta! 

Atgriežoties pēc darba vēlu, variet paspēt piebiedroties kādam pasākumiem pie draugiem vai radiem. Bet tomēr, ja jāpaliek mājās pie TV, radiet Līgo svētku sajūtu, noskatoties tradicionālo filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. 

Sieviete tur rokās vainagu no baltiem āboliņiem

Saki “nē” šiem svētkiem? 

Protams, ir cilvēki, kas nesvin Jāņus un Līgo dienu dažādu aspektu dēļ. Tam ir savi plusi – var ietaupīt naudu vai var doties īsā ceļojumā uz citu valsti un izbaudīt skaistas brīvdienas. Ņemiet vērā, ka šogad, mums iekrīt četras brīvas dienas pēc kārtas – no ceturtdienas līdz svētdienai. Tā tiešām būtu lieliskā iespēja uztaisīt sev mazu atvaļinājumu un kādu foršu piedzīvojumu. 

Bet, ja algas dienu vēl neesiet sagaidījis, ir iespēja paņemt aizdevumu un sevi iepriecināt. Klikšķiniet zemāk un atradīsies labākos piedāvājumus kredītam. Salīdziniet pieejamos piedāvājumus un novērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu pirms pieņemiet lēmumu aizņemties!

Ātrie kredītiPatēriņa kredīti

Neatkarīgi no Jūsu pieņemtā lēmuma un iespējām, Comperia komanda novēl Jums lustīgus svētkus un izdevušās brīvdienas!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas