Ipvanish.com

Ipvanish.com logo

"Ipvanish.com" priekšrocības

30 dienu atmaksas garantija
Droša piekļuve medijiem
Neizmērīti savienojumi
90+ valstis

Kompānijas dati

NosaukumsZiff Davis
Vietnehttps://www.ipvanish.com/
Pedējās izmaiņas2024.07.19
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena00:00 - 24:00
Sestdiena00:00 - 24:00
Svētdiena00:00 - 24:00

IPVanish ir visaugstāk novērtētais VPN pakalpojumu sniedzējs, kas pazīstams ar kiberdrošības veicināšanu, šifrējot tiešsaistes trafiku un aizsargājot IP adreses. Izmantojot IPVanish, jūs varat pārlūkot tīmekli anonīmāk un aizsargāt savus datus no trešās puses izsekošanas. 

Kā darbojas VPN 

VPN (virtuālais privātais tīkls) izveido šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci un internetu, kas ietver vairākus svarīgus komponentus: 

 1. VPN savienojums: novirza jūsu interneta trafiku no interneta pakalpojumu sniedzēja uz VPN pakalpojumu sniedzēju, palielinot drošību. 
 2. VPN tunelis: Izmanto tunelēšanas protokolus, lai iekapsulētu un šifrētu jūsu datus, aizsargājot tos no uzraudzības. 
 3. VPN šifrēšana: pārvērš jūsu datus no vienkārša teksta uz neizlasāmu kodu. 
 4. VPN serveris: darbojas kā starpnieks, maskējot jūsu IP adresi. 
 5. IP adrese: piešķir jaunu IP adresi, liekot jūsu darbībām izskatīties tā, it kā tās būtu no citas servera atrašanās vietas. 

IPVanish izmantošanas priekšrocības 

IPVanish piedāvā ekskluzīvas atlaides augstākās klases VPN pakalpojumiem, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes darbības. Šifrējot savienojumu ar jebkuru Wi-Fi tīklu, IPVanish ļauj droši piekļūt straumēšanas pakalpojumiem un sporta tiešraidēm no jebkuras vietas pasaulē. 

Papildu funkcijas 

IPVanish uzlabo jūsu tiešsaistes drošību un privātumu, izmantojot uzlabotu funkciju komplektu: 

 • Uzlabota šifrēšana: AES-256 šifrēšana aizsargā jūsu datus. 
 • Koplietojamas IP adreses: palielina anonimitāti. 
 • Neierobežoti ierīču savienojumi: pievienojiet vairākas ierīces vienlaikus. 
 • Verificēti žurnāli bez datplūsmas: jūsu dati tiek saglabāti privāti. 
 • Vairāki savienojuma protokoli: elastīga un uzlabota drošība. 
 • Nav datu ierobežojumu: neierobežots datu lietojums. 
 • Starpniekserveris: papildu drošības slāņi. 
 • 24/7 klientu atbalsts: palīdzība jebkurā laikā. 
 • 90+ servera atrašanās vietas: piekļūstiet saturam visā pasaulē. 

Droša piekļuve multivides failiem 

IPVanish nodrošina drošu piekļuvi plašam straumēšanas pakalpojumu klāstam, nodrošinot drošāku pieredzi. Skatieties savus iecienītākos TV šovus, programmas, dokumentālās filmas, filmas un daudz ko citu tādās platformās kā Netflix, BBC iPlayer, Disney+, HBO Max, ESPN un Amazon Prime. 

Skatieties sporta tiešraides ar papildu privātumu. 

Izbaudiet sporta tiešraides ar paaugstinātu privātumu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir futbols, beisbols, basketbols, sacīkstes, MMA vai citi sporta veidi, IPVanish nodrošina jaunu privātuma līmeni, nodrošinot, ka nepalaižat garām nevienu brīdi. 

Kāpēc izvēlēties IPVanish? 

Patiesi neierobežots: droši skatieties neierobežotu saturu, neuztraucoties par datu ierobežojumiem. Vienlaikus pievienojiet vairākas ierīces. 

Zibens ātrums: Izbaudiet ātrgaitas, stabilu savienojumu. IPVanish ir viens no ātrākajiem VPN pakalpojumiem, kas piedāvā zemāko kavēšanos. 

Uzlabota šifrēšana: pilnīga aizsardzība, izmantojot AES-256 šifrēšanu un spēcīgus VPN protokolus, nodrošina savienojuma drošību. 

Nav datplūsmas žurnālu: pārbaudīta nulles žurnālu politika nodrošina, ka jūsu dati netiek ierakstīti. 

Piekļuve no gandrīz jebkuras vietas pasaulē: IPVanish nodrošina ātrgaitas VPN savienojumus ar plašu globālo pārklājumu: 

 • 90+ VPN atrašanās vietas 
 • 40 000+ IP adreses 
 • 2,400+ serveri 
 • Neierobežots joslas platums 

30 dienu naudas atmaksas garantija: izmēģiniet IPVanish bez riska ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Ja jums kaut kas nepatīk, varat saņemt atmaksu par jebkuru viena gada vai divu gadu plānu 30 dienu laikā pēc iegādes. 

Sērfojiet internetā bez pēdām: IPVanish maskē jūsu īsto IP adresi, neļaujot izsekot jūsu tiešsaistes darbībām. Palieliniet anonimitāti, kopīgojot IP adreses ar citiem lietotājiem. Pārvaldiet savu nospiedumu digitālajā vidē, izmantojot IPVanish IP adreses maiņas iespējas. 

Aizsargājiet visas savas ierīces vienlaikus: IPVanish atvieglo tiešsaistes drošību visai ģimenei. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama Wi-Fi tīkla aizsardzība, personas datu šifrēšana vai droša piekļuve straumēšanas multividei, IPVanish piedāvā elastīgus iestatījumus datoriem, mobilajām ierīcēm, spēļu konsolēm, straumēšanas konsolēm un maršrutētājiem. Iegremdējieties drošā digitālajā dzīvē, izmantojot IPVanish VPN. 

Šifrējiet savus datus jebkurā vietā: publiskie Wi-Fi tīkli var būt ļoti nedrošs tīklājs. IPVanish šifrē jūsu datu plūsmu un saturu, lai neļautu tīkla hakeriem, interneta pakalpojumu sniedzējiem un reklāmdevējiem izveidot savienojumu ar jums. Aizsargājiet savu Wi-Fi savienojumu un atrašanās vietu, izmantojot VPN šifrēšanu. 

Cīņa pret tiešsaistes cenzūru: IPVanish palīdz cīnīties pret nepamatotiem ierobežojumiem, piedāvājot lielāku tiešsaistes brīvību. Piekļūstiet bloķētām, atrašanās vietas kontrolētām lietotnēm un vietnēm no serveriem vairāk nekā 75 pilsētās visā pasaulē. 

Ekspertu ieteiktā aizsardzība: tehnoloģiju eksperti, lietotāji un lietotņu veikalu atsauksmes ir augstu novērtējuši IPVanish. 

IPVanish ir jūsu risinājums drošai, privātai un neierobežotai piekļuvei internetam. Aizsargājiet savas darbības tiešsaistē, izbaudiet ātru un stabilu savienojumu un ar pārliecību piekļūstiet saturam no visas pasaules. Izmēģiniet IPVanish šodien un redziet atšķirību. 

Citas kompānijas