Surfshark.com

Surfshark.com logo

"Surfshark.com" priekšrocības

30 dienu atmaksas garantija
Neierobežots ierīču savienojums
Ļaunprogrammatūras aizsardzība
100+ valstis
Iegūt Surfshark.com

Kompānijas dati

NosaukumsSurfshark B.V.
Vietnehttps://surfshark.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.20
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena00:00 - 24:00
Sestdiena00:00 - 24:00
Svētdiena00:00 - 24:00
Apmeklēt mājaslapu

Surfshark parādās kā celmlauzis kiberdrošības ainavā, inženiertehniskos risinājumos, kas iemieso privātuma būtību ar cilvēka pieskārienu. Ar produktu klāstu, sākot no VPN līdz antivīrusam, un novatoriskiem rīkiem. Surfshark nav tikai pakalpojums - tā ir digitālā revolūcija. Mūsu mērķis ir radīt pasauli, kurā ikviens var orientēties savā digitālajā dzīvē pēc saviem noteikumiem. 

Digitālās pasaules kontrole ir jūsu rokās

Digitālo nospiedumu pasaulē Surfshark sapnis ir dot cilvēcei pilnīgas digitālās kontroles spēku. Mēs uzskatām, ka drošībai nevajadzētu būt sarežģītai, bet gan vienkāršam ceļam, kas pieejams ikvienam. Mūsu risinājumi ir izstrādāti, lai ne tikai aizsargātu, bet arī dotu iespēju, izmantojot tādus rīkus kā VPN, kas attīra jūsu digitālos ierakstus, antivīrusu, kas darbojas kā digitālais vairogs, un all - in - one lietotni, kas nodrošina, ka jūsu identitāte paliek jūsu. 

Drošs, privāts un nevainojams savienojums 

Katrs klikšķis, katrs tiešsaistes mirklis ir saistīts ar risku - datu pārkāpumiem, uzlaušanu, izspiegošanu. Surfshark ievieš risinājumu, lai apkarotu visu iepriekš minēto - VPN. Tas attiecas ne tikai uz savienojuma izveidi ar tīmekli, bet arī uz drošu, privātu un nevainojamu savienojumu. 

Surfshark VPN - vienmēr aizsargāts 

Surfshark VPN ir personificēts. Tas vienmēr ir ieslēgts, vienmēr aizsargā, vienmēr nodrošinot, ka jūsu tiešsaistes centieni ir paslēpti drošībā. Ar intuitīvu dizainu un zibens ātriem serveriem tiešsaistes privātuma apgūšana vairs nav tik sarežģīta, bet tikai viena klikšķa attālumā. 

Bezriska vārti uz digitālo brīvību 

Vai neesat pārliecināts, ka vēlaties sākt? Surfshark aicina jūs izpētīt visas tā priekšrocības 30 dienas bez riska. Ja konstatējat, ka mūsu redzējums par privātumu tiešsaistē neatbilst jūsu redzējumam, jūs varat saņemt pilnu atmaksu, bez jautājumiem. 

Nepārtraukti reāllaikā 

Sērfojot tīmeklī, Surfshark ir uzmanīgs aizsargs, kas iepriekš skenē failus, lai nodrošinātu, ka jūsu ierīce paliek neskarta ļaunprātības dēļ. Un, izmantojot tīmekļa kameru aizsardzību, esiet drošs, ka vienīgās acis uz jums ir jūsu pašu. 

Anonimizējiet savu tiešsaistes nospiedumu 

Interneta ēnā datu brokeri ievāc jūsu digitālo uzvedību, pārdodot jūsu profilu augstākās cenas solītājam. Surfshark's Incogni ir jūsu personīgais advokāts, nodrošinot, ka šie brokeri izdzēš jūsu datus, atjaunojot jūsu tiesības uz privātumu. 

Universāls kiberdrošības risinājums 

Izvēlieties Surfshark un apbruņojieties ar funkciju komplektu, kas aizsargā jūsu pārlūkošanu, paroles un failus. Izvēlieties plānu, kas vislabāk atbilst jūsu digitālajām vajadzībām. 

Citas kompānijas