Sieviete brillēs plata rokas, jo nesaprot, vai ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir iespējami

Aizdevumi

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Jeļena Rozentāle

2 min.

Ātrā kredīta nepieciešamība var rasties jebkuram cilvēkam, neatkarīgi no viņa ikmēneša ienākumiem. Diemžēl lielākā daļu cilvēku dzīvo no algas līdz algai un neveido iekrājumus, kas varētu noderēt finansiālajās grūtībās vai neplānotajiem izdevumiem. Visu sarežģīt var arī tas, ja iepriekš jau bija ņemts aizdevums, kas netika laicīgi apmaksāts, un šobrīd tādēļ parādās negatīvs ieraksts kredītvēsturē. 

Kredītreitinga nozīme. 

Finanšu iestādes, protams, vienmēr izvērtē katra sava klienta kredītreitingu. Divas lietas, kuram tiek pievērsta īpaša uzmanība ir ikmēneša ienākumi un kredītvēsture. Nenoliedzami labprātāk aizdevumus izsniedz personām ar nevainojamu kredītvēsturi, taču lielāko daļu pieteikumu veido tieši cilvēki ar iepriekšējām finansiālajām problēmām. Tas ir izteikti pamanāms tieši starp tiem, kas piesakās ātrajiem kredītiem

Kādos gadījumos man var akceptēt aizdevumu? 

Kā jau rakstīju augstāk, kredītvēsture ir svarīga, kad izvērtē Jūsu iespējas aizņemties. Taču katru situāciju kreditori izvērtē individuāli.

Pozitīvu lēmumu kredītiestāde var pieņemt, ja: 

  • šobrīd Jums ir jau nokārtotas parādsaistības.
  • ir stabili un oficiāli ikmēneša ienākumi. 
  • esošas kredītsaistības nepārsniedz 30-40% no visiem ienākumiem.
  • maksātnespējas process, ja ir bijis, ir pabeigts. 

Protams, var tikt ņemtas vērā arī citas ne mazāk nozīmīgas detaļas, kas ietekmēs kreditora lēmumu.

Sieviete priecājos par saņemto ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi

Ar kādiem nosacījumiem man var izsniegt ātro kredītu? 

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir vairāk iespējami saņemšanai, ja vēlaties aizņemties nelielu summu uz īsāku termiņu.

Jums jāņem vērā, ka sliktās kredītvēstures dēļ, piedāvās augstāku procentu likmi, kas var būt neizdevīga jau tā neapskaužamā situācijā. Taču Jums jāsaprot, ka šajā gadījumā finanšu iestādes sevi pasarga no riskanta darījuma.

Apdomājiet labi, vai šis aizdevums Jums patiešām ir nepieciešams un vai spēsiet to apmaksāt, lai neiekļūtu vēl lielākā finanšu grūtību slazdā. 

Kā pieteikties ātram kredītam ar sliktu kredītvēsturi? 

Comperia kredītu salīdzināšanas platforma piedāvā iespēju izvērtēt labākos piedāvājumus un pieteikties īstajam. 

  1. Zemāk atradīsiet pogu uz ātro kredītu sadaļu. Tur variet meklēšanas logā norādīt nepieciešamo informāciju, kas palīdzēs atrast piemērotus Jūsu vajadzībām kreditorus. 
  2. Salīdziniet visus piedāvājumus. Ņemiet vērā, procentu likmi un kredīta atmaksas termiņu. Protams, pārbaudiet no kāda vecuma konkrēta kredītiestāde izsniedz aizdevumus. 
  3. Aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi. Lai palielinātu iespēju saņemt kredītu, Jūs variet aizpildīt vairākus pieteikumus. 

ĀTRIE KREDĪTI

Svarīgi! Procentu likme, ko Jums piedāvās gala rezultātā, var nesakrist ar norādīto mājaslapā Jūsu sliktās kredītvēstures dēļ. 

Secinājumi. 

Visvairāk ātrajiem kredītiem piesakās tie, kuriem nepietiek ar ikmēneša ienākumiem un kuriem ir negatīva kredītvēsture, bet steidzami ir nepieciešami finanšu līdzekļi. Līdz ar to arī Jums ir iespēja saņemt aizdevumu, jo katra situācija no kreditoru puses tiek izvērtēta individuāli. 

Taču vēlos atgādināt veco labu teicienu “Aizņematies atbildīgi un izvērtējiet savas spējas atmaksāt kredītu!”. Īpaši svarīgi ir visu vairākkārt apdomāt, ja esiet jau saskaries ar problēmām veikt maksājumus!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas