Sieviete telefonā aplūko pieejamus distances kredītus

Aizdevumi

Distances kredīti

Jeļena Rozentāle

2 min.

Mūsdienās ir ļoti svarīga iespēja aizņemties attālināti, tāpēc ar katru gadu arvien populārāki paliek distances kredīti. Ja agrāk distancē jeb online tika piedāvāti vien ātrie kredīti, tad šobrīd pavisam noteikti, vien aizpildot pieteikumu internetā, ir iespējams paņemt arī patēriņa kredītu, noformēt kredītlīniju un pieteikties auto kredītam. Turklāt arī parakstīt līgumu bieži ir iespējams attālināti, nebraucot uz kredītiestādes filiāli. Parakstīt piedāvā ar elektronisko parakstu, aktivizējoties internetbankā vai ar Smart ID. 

Tomēr, neskatoties uz virkni priekšrocību, distances kredīti ir riskanti un bīstami klienta finansiālai situācijai, jo, parādoties vieglai iespējai paņemt kredītu, cilvēki mazāk apdomā kredīta nepieciešamību, līdz ar to aizņemas neapdomīgi un impulsīvi.

Vīrietis ar kredītkarti rokā domā, kur paņemt distances kredītu

Distances kredīti – ātrie kredīti. 

Šis kredīta veids ir ieteicams, aizņemoties vien nelielas summas uz īso kredīta atmaksas termiņu, jo procentu likme vienmēr būs augstāka nekā ilgtermiņa kredītiem. 

Tomēr ir arī ieguvumi, īpaši aizņemoties ātro bezprocentu kredītu uz 30 dienām. Aizņemties nepieciešamo naudu un atdot no algas – ērti, ja avansu darba neizmaksāja, bet jānopērk nepieciešamais ziemas mētelis. 

Distances ilgtermiņa kredīti. 

Laikam ejot, mums parādījās iespēja paņemt arī ilgtermiņa kredītus no jebkuras vietas Latvijā, vien aizpildot online pieteikumu. 

Kredītiem līdz 5000 EUR bieži parasti nav vajadzīgs nedz galvotājs, nedz ķīla, līdz ar to no vēlmes aizņemties līdz reālai naudai bankas kontā šķir vien dažas minūtes laika, kas jāizlieto kredītu salīdzināšanai un pieteikuma aizpildīšanai. Summa uz kontu, ja aizņēmējs un aizdevējs ir vienas bankas klienti, atnāks zibenīgi. 

DISTANCES POPULĀRĀKIE KREDĪTI

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, kredītus, arī distances, nedrīkst izsniegt naktī – no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00. Taču variet aizpildīt pieteikumu un no rīta saņemt atbildi. 

Svarīgi zināt aizņemoties. 

Pirms paņemiet jebkādu kredītu saviem plānotiem vai neplānotiem izdevumiem, nepieciešams izpētīt un izanalizēt visus kredītu piedāvājumus

Izmantojot šo Comperia bezmaksas kredītu salīdzināšanas platformu, Jūs iegūsiet informāciju par:

  1. Vecuma ierobežojumiem. 
  2. Maksimālo kredīta summu.
  3. Maksimālo kredīta atmaksas termiņu. 
  4. Gada procentu likmi (GPL jeb APR).

Īpaši svarīga, veicot kredītu salīdzinājumu, ir GPL, jo tieši no šīs detaļas ir atkarīgs Jūsu ikmēneša maksājums un tas, cik daudz pārmaksāsiet gada griezumā procentu maksājumos par kredīta izmantošanu. Piemēram, aizņemoties 1000 EUR uz 12 mēnešiem ar GPL 54,20 %, termiņā beigās ar ikmēneša maksājumiem 104,56 EUR, atdosiet 1254,72 EUR. 

Sieviete priecājos, jo uz savu bankas karti saņēma noformēto distances kredītu

Tātad, jo zemāka gada procentu likme, jo mazāk pārmaksāsiet – tieši tāpēc vienmēr salīdziniet visu kredītu variantus pirms līguma parakstīšanas ar kādu kreditoru!

Jāņem vērā, ka ilgtermiņa kredītiem APR bieži atkarīga no paša klienta, jo aizdevēji izvērtē aizņēmēja kredītpieredzi– kredītvēsturi, maksātspēju– ienākumus u.tml. Tāpēc, lai varētu izvēlēties tiešām izdevīgāko kredītu, aizpildiet vairākus kredītu pieteikumus un tad no tiem izvēlaties labāko piedāvājumu!

Distances kredīta neatmaksāšanas sekas. 

Neveicot vai kavējot maksājumus par jebkādu pakalpojumu, t.sk. kredītsaistībām, saskarsieties ar nepatīkamām sekām, kas ietekmēs Jūsu turpmāko dzīvi. 

Pirmkārt, par katru kavējuma dienu maksāsiet nokavējuma procentus. Otrkārt, Jums var aprēķināt līgumsodu un tālāk nodos parādu piedziņas kompānijai. Vēlāk, nododot parādu tiesā, var nākties saskarties ar bankas konta arestu un piespiedu kredītu maksāšanu, kad no konta katru mēnesi atskaita naudu. Viss tas ietekmēs arī Jūsu kredītvēsturi, kas turpmāk liegs iespēju paņemt kādu citu kredītu. Tieši tāpēc – vienmēr aizņematies atbildīgi

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas