Sieviete telefonā meklē, kur paņemt aizdevumu naktī

Aizdevumi

Kur pieejams aizdevums naktī?

Jeļena Rozentāle

2 min.

Ir daudz situācijas, kas var atgadīties un kurām steidzami vajadzīga nauda. Bieži viens no risinājumiem, par ko cilvēki iedomājas, ir paņemt aizdevumu. Bet ja šis risinājums ir nepieciešams naktī?

Kur ir pieejams aizdevums naktī? 

Agrāk tāda iespēja ir bijusi un cilvēki to bieži arī izmantoja, taču līdz ar likumdošanas izmaiņām, šobrīd oficiālām kredītiestādēm ir aizliegts izsniegt naudu laika posmā no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00. Katram ir savas domas attiecībā uz šo pieņemto likumu, taču, jāatzīst, ka tas nedaudz samazināja naudas aizņemšanos naktīs priekš azartiskām spēlēm un citām atkarību izraisošām lietām. Protams, neviens neizslēdz iespēju aizņemties naktī no draugiem vai radiem, taču arī tas, protams, var sagādāt grūtības. 

Reālākais risinājums ir paspēt aizpildīt pieteikumu aizdevumam online līdz darba laika beigām. Lielākoties kredītiestādes tiešsaistē izskata pieteikumus līdz plkst. 23.00, taču, ja vēlaties saņemt aizdevumu skaidrā naudā – būs jārēķinās ar darba laiku līdz aptuveni plkst. 20.00. Informācija par iestādes darba laiku ir atrodama katra  kreditora mājaslapā. 

Noteikti ātrākais variants saņemt nepieciešamo naudu ir aizpildīt pieteikumu aizdevumam naktī un tad no rīta Jūsu pieteikums tiks izskatīts ātrāk. Kredītiestādes parasti sāk apstrādāt anketas no plkst. 7.00-8.00 un tas aizņem burtiski dažas minūtes laika – atkarībā no vēlamās aizdevuma summas un Jūsu kredītreitinga.

Sieviete tur rokās kredītkarti, kurā vēlas paņemt aizdevumu naktī

Labākais risinājums neplānotām situācijām. 

Lai nevajadzētu uztraukties, ka nav pieejamo naudas līdzekļu steidzamam situācijas risinājumam, ir vērts jau laikus parūpēties par “drošības spilvenu”

  1. Veidot uzkrājumus, atliekot no katras algas 5-10% krājkasītē vai izmantojot citus uzkrājumu knifiņus, par kuriem variet izlasīt Padomi veiksmīgai taupīšanai un uzkrājumu veidošanai.
  2. Noformēt kredītlīniju, kas ļaus finansiāli droši justies jebkurā laikā. 

Kredītlīnija ir vienīgais aizdevums, kas ir pieejams naktī, protams, ar nosacījumu, ka tas jau iepriekš Jums bija izsniegts. Kā tas strādā? Jums tiek piešķirta kredītlīnija vēlamai summai, ko variet tērēt pēc saviem ieskatiem – uzreiz visu vai pa daļām, kā arī summa var vienkārši gaidīt īsto brīdi. 

Pieņemsim – esiet noformējis kredītlīniju 1500 EUR apmērā pirms diviem mēnešiem. Pēkšņi saplīst automašīna un no šīs summas esiet samaksājis par remontu 600 EUR. Šajā gadījumā Jums paliek vēl tēriņiem 900 EUR, taču procentus par aizdevuma izmantošanu kreditors aprēķina vien par izmantotiem 600 EUR. Tālāk, atmaksājot atpakaļ pa daļām 600 EUR, Jūs variet nepieciešamības gadījumā tērēt pārējo summu, kā arī to summu, ko esiet jau atlicis atpakaļ. Tas nozīmē, ka šo paņemto vienreiz kredītlīniju variet izmantot vairākkārt. Šis aizdevuma veids lieliski strādā kā “drošības spilvens” neparedzētām dzīves situācijām, kad nekavējoties nepieciešams aizdevums naktī. 

KREDĪTLĪNIJA – izvēlies finansiālo drošību

Pieņemot lēmumu par labu kredītlīnijai, noteikti izpētiet piedāvājumu tirgu, lai varētu būt pārliecināts, ka izvēlējaties labāko kredītiestādi. Pie mums, Comperia mājaslapā, variet salīdzināt populārākos piedāvājumus (klikšķiniet uz pogu augstāk) un izvēlēties izdevīgāko variantu.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas