Axiafunder.com

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»

"Axiafunder.com" priekšrocības

Augstas atdeves potenciāls
Investēšana tiesas prāvās
Nekorelēts aktīvs

Kompānijas dati

NosaukumsAxiafunder.com - Champerty Limited (FRN 811606)
Adrese184 Shepherds Bush Rd, London W6 7NL, United Kingdom
Telefona nr.+44 203 2865922
E-pastsinfo@axiafunder.com
Vietnehttps://www.axiafunder.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-

Axiafunder ir Lielbritānijas investēšanas platforma, kas darbojas pēc pūļa finansēšanas principiem un specializējas uz tiesas procesiem. Kompānija piedāvā ieguldīt naudu tiesāšanās izdevumiem platformā izliktajām tiesas prāvām. Veiksmīga rezultāta gadījumā ir iespējams saņemt ievērojamu peļņu, līdz pat 30%. Neveiksmes gadījumā jūs riskējiet zaudēt vairāk kā ieguldījis, tāpēc jāpārdomā sava investīciju stratēģija.  

Kāpēc izvēlēties Axiafunder? 

Pūļa finansēšana tiesu procesos vienmēr ir lieliskā alternatīva citām investīcijām, piemēram, akcijām vai obligācijām utt. Iemesls ir vienkāršs – pūļa finansēšanu neietekmē plašs tirgus, jo tā tiek uzskatīta par nekorelētu aktīvu.  

Investēšana tiesas prāvās ir īpaši piemērota pieredzējušiem investoriem kā lieliskā diversifikācijas iespēja.  

Kādas ir iespējas nopelnīt Axiafunder? 

Jebkuras investīcijas ir pakļautas lielam riskam, īpaši tās, kur ir iespējams nopelnīt vairāk kā citās līdzīgās investīciju platformās. Axiafunder investori var rēķināties ar 20-30% gada peļņu, kas ir ļoti augsts rādītājs starp visiem investīciju piedāvājumiem. Taču jāņem vērā, ka peļņa ir iegūstama vien, ja tiesas process, kurā ieguldījāt naudu, noslēdzās veiksmīgi. Citā gadījumā – zaudējumi būs lielāki kā plānojāt.  

Vairāk par investīcijām Axiafunder platformā 

Platforma ir paredzēta plašam investoru lokam no 18 gadiem. Ieguldīt naudu tiesās procesos var gan sertificētās privātpersonas, gan uzņēmumi. Minimālā investīciju summa parasti sasniedz 1000 mārciņu, taču lielākoties tā ir atkarīga no konkrēta tiesas procesa.  

Tiklīdz pabeigsiet reģistrāciju mājaslapā un apstiprināsiet savu identitāti, jums būs pieejama plaša investīciju izvēle. Piemēram, tiesas prāvas, kas izskata lietas par strīdiem maksātnespējas procesos vai izvērtē profesionālo nolaidību.  

Axiafunder vienmēr uzrauga visus platformā izliktos procesus, taču, protams, nevar ietekmēt rezultātu, kas ir atkarīgs vien no prasītājiem un juristiem. Detalizēti izvērtējiet veiksmīga risinājuma iespējas konkrētajā lietā pirms ieguldiet tajā naudu, lai nav jāsaskaras ar ievērojamiem zaudējumiem.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī