Axiafunder.com

"Axiafunder.com" priekšrocības

Investēšana tiesas prāvās
Iespējama augsta peļņa
Nekorelēts aktīvs
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums Champerty Limited (FRN 811606)
Adrese 184 Shepherds Bush Rd, London W6 7NL, United Kingdom
Telefona nr. +44 203 2865922
E-pasts info@axiafunder.com
Vietne https://www.axiafunder.com/
Pedējās izmaiņas 2023.06.05
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Axiafunder ir Lielbritānijas investēšanas platforma, kas darbojas pēc pūļa finansēšanas principiem un specializējas uz tiesas procesiem. Kompānija piedāvā ieguldīt naudu tiesāšanās izdevumiem platformā izliktajām tiesas prāvām. Veiksmīga rezultāta gadījumā ir iespējams saņemt ievērojamu peļņu, līdz pat 30%. Neveiksmes gadījumā jūs riskējiet zaudēt vairāk kā ieguldījis, tāpēc jāpārdomā sava investīciju stratēģija.  

Kāpēc izvēlēties Axiafunder? 

Pūļa finansēšana tiesu procesos vienmēr ir lieliskā alternatīva citām investīcijām, piemēram, akcijām vai obligācijām utt. Iemesls ir vienkāršs – pūļa finansēšanu neietekmē plašs tirgus, jo tā tiek uzskatīta par nekorelētu aktīvu.  

Investēšana tiesas prāvās ir īpaši piemērota pieredzējušiem investoriem kā lieliskā diversifikācijas iespēja.  

Kādas ir iespējas nopelnīt Axiafunder? 

Jebkuras investīcijas ir pakļautas lielam riskam, īpaši tās, kur ir iespējams nopelnīt vairāk kā citās līdzīgās investīciju platformās. Axiafunder investori var rēķināties ar 20-30% gada peļņu, kas ir ļoti augsts rādītājs starp visiem investīciju piedāvājumiem. Taču jāņem vērā, ka peļņa ir iegūstama vien, ja tiesas process, kurā ieguldījāt naudu, noslēdzās veiksmīgi. Citā gadījumā – zaudējumi būs lielāki kā plānojāt.  

Vairāk par investīcijām Axiafunder platformā 

Platforma ir paredzēta plašam investoru lokam no 18 gadiem. Ieguldīt naudu tiesās procesos var gan sertificētās privātpersonas, gan uzņēmumi. Minimālā investīciju summa parasti sasniedz 1000 mārciņu, taču lielākoties tā ir atkarīga no konkrēta tiesas procesa.  

Tiklīdz pabeigsiet reģistrāciju mājaslapā un apstiprināsiet savu identitāti, jums būs pieejama plaša investīciju izvēle. Piemēram, tiesas prāvas, kas izskata lietas par strīdiem maksātnespējas procesos vai izvērtē profesionālo nolaidību.  

Axiafunder vienmēr uzrauga visus platformā izliktos procesus, taču, protams, nevar ietekmēt rezultātu, kas ir atkarīgs vien no prasītājiem un juristiem. Detalizēti izvērtējiet veiksmīga risinājuma iespējas konkrētajā lietā pirms ieguldiet tajā naudu, lai nav jāsaskaras ar ievērojamiem zaudējumiem.  

Citas kompānijas