Moncera.com

Moncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsās

"Moncera.com" priekšrocības

Kompānijas dati

NosaukumsMoncera OÜ (303392246)
AdreseF. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn 10120, Estonia
Telefona nr.+372 6209090
E-pastsinfo@moncera.com
Vietnehttps://moncera.com/
Pedējās izmaiņas2022.12.22
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena10:00‑19:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Moncera P2P investīciju platforma radusies Igaunijā, pateicoties Vett Group OÜ 15 gadu pieredzei finanšu jomā. Sāciet investēt ar atpirkšanas garantiju nodrošinātajos kredītos un pelnīt līdz 10% gadā.   

Moncera investīcijas 

Moncera ir lieliska vietā, kur ļaut savām finansēm strādāt, jo visi investīciju piedāvājumi iziet rūpīgu kompānijas atlasi. Lai paaugstinātu investoru ieguldīto līdzekļu drošību, katram platformā izliktajam darījumam darbojas atpirkšanas garantija – ja aizņēmējs nepilda savas saistības, kreditors pārņems investīciju un izmaksā investoram ieguldīto kapitālu.  

Investīciju minimālā summa ir tikai 10 eiro, tāpēc kļūt par investoru var jebkurš gribētājs no 18 gadiem. Turklāt platformā ir vienkāršota navigācija, kas būs saprotama pat iesācējam. Viegli ieguldīt, ērti sekot un nekādu komisijas maksu.  

Izvēlēties investīciju varēsiet uzreiz pēc reģistrācijas pabeigšanas, kas nozīmē, ka jums būs jāapstiprina arī sava identitāte, lai izslēgtu krāpniecību. Pārskaitiet naudu uz platformas elektronisko kontu un, veicot detalizētu darījumu analīzi, ieguldiet naudu. Savukārt, laika taupīšanas nolūkos variet izvēlēties automātisko investēšanas rīku.  

Moncera automātiskā investēšana 

Automātisko investēšanas rīku var izmantot iesācēji, kas tikai gūst pieredzi, vai pieredzējušie investori, kas ir pārliecināti savās zināšanās. Moncera rīks būs noderīgs katram, jo investors pats izvēlas investēšanas kritērijus un pielāgo tos savam investīciju portfelim.  

Automātiskā investēšana palīdzēs ietaupīt laiku, tai pašā laikā nodrošinot pilnu pieeju katram investīciju solim. Turklāt investoram ir iespēja aktivizēt reinvestēšanas iespēju, lai saņemtā peļņa automātiski tiktu ieguldītā citās investīcijās.  

Investors jebkurā brīdī var apturēt automātiskās investēšanas rīku un tālāk darboties ar investīcijām manuāli.  

Pelniet Moncera ar draugiem 

Moncera investoriem piedāvā papildus nopelnīšanas iespējas. Partneru programmas balstās uz uzaicinātiem draugiem. Jums ir jānosūta cilvēkam, kas nekad vēl nebija reģistrēts platformā, referālo saiti. Pēc drauga konta atvēršanas katrs no jums saņems 0,5% no drauga veikta depozīta summas. Vienīgais ierobežojums: saņemt ir iespējams vien līdz 100 eiro par katru pieaicināto investoru.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī