Moncera.com

"Moncera.com" priekšrocības

Nav komisijas maksu
Automātiskā investēšana
Partneru programma

Kompānijas dati

Nosaukums Moncera OÜ (303392246)
Adrese F. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn 10120, Estonia
Telefona nr. +372 6209090
E-pasts info@moncera.com
Vietne https://moncera.com/
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 10:00‑19:00
Sestdiena -
Svētdiena -

Moncera P2P investīciju platforma radusies Igaunijā, pateicoties Vett Group OÜ 15 gadu pieredzei finanšu jomā. Sāciet investēt ar atpirkšanas garantiju nodrošinātajos kredītos un pelnīt līdz 10% gadā.   

Moncera investīcijas 

Moncera ir lieliska vietā, kur ļaut savām finansēm strādāt, jo visi investīciju piedāvājumi iziet rūpīgu kompānijas atlasi. Lai paaugstinātu investoru ieguldīto līdzekļu drošību, katram platformā izliktajam darījumam darbojas atpirkšanas garantija – ja aizņēmējs nepilda savas saistības, kreditors pārņems investīciju un izmaksā investoram ieguldīto kapitālu.  

Investīciju minimālā summa ir tikai 10 eiro, tāpēc kļūt par investoru var jebkurš gribētājs no 18 gadiem. Turklāt platformā ir vienkāršota navigācija, kas būs saprotama pat iesācējam. Viegli ieguldīt, ērti sekot un nekādu komisijas maksu.  

Izvēlēties investīciju varēsiet uzreiz pēc reģistrācijas pabeigšanas, kas nozīmē, ka jums būs jāapstiprina arī sava identitāte, lai izslēgtu krāpniecību. Pārskaitiet naudu uz platformas elektronisko kontu un, veicot detalizētu darījumu analīzi, ieguldiet naudu. Savukārt, laika taupīšanas nolūkos variet izvēlēties automātisko investēšanas rīku.  

Moncera automātiskā investēšana 

Automātisko investēšanas rīku var izmantot iesācēji, kas tikai gūst pieredzi, vai pieredzējušie investori, kas ir pārliecināti savās zināšanās. Moncera rīks būs noderīgs katram, jo investors pats izvēlas investēšanas kritērijus un pielāgo tos savam investīciju portfelim.  

Automātiskā investēšana palīdzēs ietaupīt laiku, tai pašā laikā nodrošinot pilnu pieeju katram investīciju solim. Turklāt investoram ir iespēja aktivizēt reinvestēšanas iespēju, lai saņemtā peļņa automātiski tiktu ieguldītā citās investīcijās.  

Investors jebkurā brīdī var apturēt automātiskās investēšanas rīku un tālāk darboties ar investīcijām manuāli.  

Pelniet Moncera ar draugiem 

Moncera investoriem piedāvā papildus nopelnīšanas iespējas. Partneru programmas balstās uz uzaicinātiem draugiem. Jums ir jānosūta cilvēkam, kas nekad vēl nebija reģistrēts platformā, referālo saiti. Pēc drauga konta atvēršanas katrs no jums saņems 0,5% no drauga veikta depozīta summas. Vienīgais ierobežojums: saņemt ir iespējams vien līdz 100 eiro par katru pieaicināto investoru.  

Citas kompānijas