Reinvest24.com

"Reinvest24.com" priekšrocības

Hipotēkas nodrošinājums
Sekundārais tirgus
Projekti no 6 valstīm
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums Reinvest24 OÜ (14383364)
Adrese Roosikrantsi tn 11, 10119 Tallinn, Eesti
Telefona nr. +372 5243338
E-pasts support@reinvest24.com
Vietne https://www.reinvest24.com/en
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Reinvest24 ir populārākā Igaunijas investīciju platforma, turklāt tā bāzējas ne vien Igaunijā, bet arī Vācijā, Spānijā un Moldovā. Kompānijā strādā profesionāļi nekustamā īpašuma darījumos, bet pati platforma tika palaista 2018. gadā.  

Reinvest24 jūs variet investēt savu naudu dažādos nekustāmo īpašumu projektos, kas tika izsniegti pret nekustāmā īpašuma ķīlu. Izvēlieties jums piemērotākos darījumus primārajā vai sekundārajā tirgū.  

Kā strādā Reinvest24 platforma? 

Kompānija vienmēr detalizēti pārbauda katru nekustāmā īpašuma projektu, lai varētu novērtēt katra darījuma riska pakāpi. Ja projekts atbilsts prasībām, tas tiek izvietots platformā un kļūst pieejams investoriem.  

Vidējā gadā peļņa no investīcijām Reinvest24 sasniedz 14,8%, turklāt minimālā investēšanas summa ir tikai 100 eiro, tāpēc investēšana platformā ir pieejama gandrīz katram cilvēkam, kas kādreiz ir aizdomājies par pasīvo peļņu.  

Nepārprotami par plusu var uzskatīt komisijas maksas trūkumu par investētajiem līdzekļiem, taču katra izmaksa savā bankas kontā investoram izmaksās 2 eiro.  

Primārais un sekundārais tirgus 

Sākotnēji visi projekti, kuros var investēt, tiek piedāvāti primārajā tirgū. Vienas prasījuma vienības sākotnējā vērtība ir 1 eiro.  

Savukārt sekundārajā tirgū investori vēlāk pārdot savus ieguldījumus citiem investoriem. Cenu tie nosaka paši, kas parasti ir zemāka par sākotnējo. Jāņem vērā, ka pērkot investīciju sekundārajā tirgū virs nominālās cenas, investoram rodas kapitāla zaudējumi.  

Kāpēc Reinvest24? 

No gadu gadiem nekustamais īpašums tika uzskatīts par visdrošāko investīciju vērtīgo aktīvu dēļ. Iepriekš, lai varētu investēt naudu nekustamajā īpašuma, bija uzstādītas augstas prasības. Taču Reinvest24 piedāvā dažādot savu investīciju portfeli, piedāvājot darījumus vien no 100 eiro.  

  • Droši ieguldījumi.  

Visas investīcijas ir nodrošinātas ar hipotēku, tādējādi tiek samazināti investoru iespējamie riski.  

  • Caurskatāmība.  

Platformā tiek sniegta visa nepieciešama un svarīga informācija par projektiem, riskiem utt.  

  • Naudas izmaksa jebkurā laikā.  

Savas investīcijas vienmēr ir iespējams pārdot sekundārajā tirgū, tādējādi varēsiet saņemt naudu kontā pirms projekta termiņa beigām.  

  • Reinvestēšana.  

Investors var atkārtoti investēt peļņu jaunos projektos un ļaut kapitālam strādāt.  

Reinvest24 šobrīd ir reģistrēti vairāk kā 20000 investoru. Kļūstiet par daļu no Reinvest24 un aizpildiet reģistrācijas veidlapu. Pēc konta izveidošanas jums būs pieejami visi esošie projekti no 6 valstīm – Igaunijas, Spānijas, Moldovas, Latvijas, Vācijas un Šveices.  

Citas kompānijas