Swaper.com

Swaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldā

"Swaper.com" priekšrocības

Lojalitātes bonuss
Plašas bonusu iespējas
Ķīlas nodrošinājums
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsSwaper.com - Swaper Platform OÜ (14726410)
AdreseViru väljak 2, 10111, Tallinn, Eesti
Telefona nr.+372 6000393
E-pastsinfo@swaper.com
Vietnehttps://swaper.com/en
Pedējās izmaiņas2024.03.15
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena09:00-17:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Investīciju P2P platforma Swaper sāka darboties 2016. gadā. Kompānijas vīzija jau no pirmsākumiem darboties kā starpniekam starp kreditoriem un investoriem. Swaper sadarbojas ar aizdevējiem no vairākām valstīm, līdz ar to saviem investoriem var piedāvāt kredītu dažādību, vienlaikus saglabājot augstu kvalitāti.  

Kādi ir riski investējot Swaper?  

Der atcerēties, ka visas investīcijas ir pakļautas riskam, neatkarīgi no investīciju platformas, taču šos riskus ir iespējams minimizēt.  

  • Aizņēmēja saistību nepildīšanas risks.  

Visbiežāk sastopamais, jo ik pa laikam gadās aizņēmēji, kas nevar vai negrib pildīt kredītsaistības. Swaper investorus pasargā ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka kreditors atpirks investora investīcijas, ja aizņēmējs nepilda savas saistības ilgāk par 60 dienām.  

  • Valūtas risks.  

Vislabāk investēt savas valsts valūtā, lai būtu mazāk pakļautam valūtas kursa svārstībām.  

  • Neprognozējamo notikumu risks.  

Jāatzīst, ka ir riski, kurus neviens nav spējīgs kontrolēt. Piemēram, Covid-19, dabas katastrofa, akciju tirgus krahs u.tml.  

  • Kredīta veida risks.  

Swaper piedāvā dažāda veida kredītus. Tas nozīmē, ka tiek piedāvāti kredīti ar nodrošinājumu, piemēram, nekustamā īpašuma vai mašīnas ķīlu, vai bez nodrošinājuma.   

Swaper investoru ieguvumi 

Neskatoties uz vairākām riska iespējām, Swaper platforma piedāvā vairākas priekšrocības.  

  • Pievilcīga peļņa.  

Visiem kredītiem ir fiksēti procenti, kas investēšanas laikā netiek mainīti. Gada peļņa var sasniegt pat 16%.  

  • Manuāla un automātiskā pārvaldība.  

Esiet atbildīgs par savām investīcijām – izvēlieties kredītu, termiņu un procentu likmi. Savukārt, ja vēlēties mazāk tērēt laika, izvēlieties automātisko investēšanu.  

  • Portfeļa diversifikācija.  

Pasargājiet sevi no tirgus kraha vai samaziniet risku ietekmi ieguldot naudu vairākās vietās.  

Kā sākt investēt Swaper? 

Jūs variet kļūt par Swaper investoru, ja esiet vismaz 18 gadu vecs EEZ valsts rezidents ar bankas kontu, kas reģistrēts kādā no šīm valstīm.  

Reģistrācijas process aizņems vien dažas minūtes. Izveidojiet kontu, apstipriniet savu identitāti un papildiniet savu platformas kontu vismaz pa 10 eiro. Tālāk izvēlieties manuālo vai automātiskās investēšanas opciju. Automātiskajā rīkā jums būs iespēja iestatīt vēlamos investīciju kritērijus.  

Swaper saviem investoriem ļauj pelnīt vairāk, piedāvājot lojalitātes bonusu +2% par ieguldītājiem vismaz 5000 eiro, bonusus par uzaicinātajiem draugiem-investoriem un CashBack kampaņas.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī