Bulkestate.com

Логотип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цвета

"Bulkestate.com" priekšrocības

Īpašumu kopfinansēšana
Grupu pirkumu darījumi
Automātisks investēšanas rīks

Kompānijas dati

NosaukumsBulkestate.com - Bulkestate OÜ (14002296)
AdreseHarju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 22, 10141
Telefona nr.+371 24202024
E-pastsinfo@bulkestate.com
Vietnehttps://www.bulkestate.com/ru
Pedējās izmaiņas2024.03.06
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena09:00 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Bulkestate ir pūļa finansējuma platforma, kas piedāvā investēt naudu nekustāmajos īpašumos zem tirgus vērtības. Lielākie investīciju objekti atrodas Latvijā.  

Kāpēc investēt Bulkestate platformā?  

Kredīta attiecība pret nekustamā īpašuma vērtību (LTV) ir samērā laba pozīcijā un sasniedz 54,2%, līdz ar to investēšana Bulkestate piedāvā investoriem gūt labu peļņu līdz pat 14% gadā.   

Investori var izvēlēties vienu no platformā izmantotām investīciju metodēm: 

  • Nekustamā īpašuma pūļa finansējums, kad katrs investors atsevišķi iegulda naudu vienā darījumā.  
  • Kolektīvais pirkums, kas paredz dzīvokļa iegādi daudzdzīvokļu ēkā par īpašu cenu, taču pats darījums var notikt tikai tad, ja visi dzīvokļi ēkā tiek rezervēti.  

Otrais variants vairāk ir piemērots investoriem ar lielu investīciju portfeli, jo ieguldījums būs krietni lielāks par minimāli noteikto summu 50 eiro apmērā.  

Izvēloties Bulkestate, jums būs pieejams automātiskās investēšanas rīks. Izmantojiet iespēju, lai ietaupītu laiku. Mājaslapa ir viegli saprotama un ir pieejama angļu, vācu un igauņu valodās.  

Kā darbojas Bulkestate platforma?  

Līdz objekts tiek izlikts investēšanai Bulkestate platformā, tiek izieta daudz soļu procedūra:  

  1. Būvētājs izstrādā nekustāmā īpašuma projektu; 
  2. Meklējot finansējumu, būvētājs vēršas pie Bulkestate; 
  3. Platforma izskata darījuma ienesīgumu; 
  4. Projekts tiek izlikts Bulkestate platformā; 
  5. Investori var sākt ieguldīt naudu, izmantojot pūļa finansējuma metodi vai kolektīvo pirkumu.  

Pirms kredīts būvētajam tiek apstiprināts, aizņēmējs iesniedz detalizētu informāciju par projektu, kā arī plānu saņemtās naudas izlietošanai un kredīta atmaksai.  

Bulkestate filiāles programma 

Bulkestate piedāvā saviem sadarbības partneriem un piesaistītajiem īpašu piedāvājumu. Par katru piesaistīto investoru, kas investējis pirmajās 180 dienās pēc reģistrācijas pabeigšanas, saņemsiet papildus 1%.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī