Getincome.com

Getincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsā

"Getincome.com" priekšrocības

Plaša investīciju izvēle
Pielāgoti lokācijai
Ieguldījumu aizsardzības līdzekļi
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsGetincome.com - Income Company OÜ (16014116)
AdreseMaakri 19/2 10145 Tallinn, Estonia
Telefona nr.+372 660 0353
E-pastshello@getincome.com
Vietnehttps://getincome.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena10:00-17:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Getincome ir pirmā platforma, kas piedāvā ieguldījumus kredītos ar ienesīgumu līdz 15% gadā. Kompānijas darbība sākās ar ideju nodrošināt cilvēkiem drošu pelnīšanas veidu, līdz ar ko minimālā investīciju summa platformā ir tikai 10 eiro.  

Kāpēc investēt Getincome kredītos? 

Getiscome sadarbojas ar nebanku finanšu iestādēm visā pasaulē, piedāvājot ģeogrāfiskās diversifikācijas iespējas. 

  • Pavairojiet finanses.  

Aizdevumu peļņa gadā var sasniegt 15%, turklāt investīcijas tiek pasargātas no inflācijas.  

  • Nodrošinātās finanses.  

Getiscome aizsargā savus investorus ar atpirkšanas garantiju un naudas plūsmas buferi.  

  • Pilnīga caurskatāmība.  

Investoriem ir pieejama pilna un detalizēta informācija par veiktajām investīcijām.  

Kā tiek pasargātas Getincome investīcijas? 

Kompānija rūpējas par savas vietnes lietotājiem, jo galvenā Getincome prioritāte ir investoru ieguldīto līdzekļu drošība.  

  • Atpirkšanas pienākums.  

Aizņēmēja defolta gadījumā, kreditors atpērk investīciju, atgriežot investoram pamatsummu un nopelnītos procentus. Atpirkšanas garantija sāk darboties pēc 60 kalendārajām dienām.  

  • Naudas plūsmas buferis.  

Naudas plūsmas buferis aizsarga pret kreditoru saistību nepildīšanu. Tas tiek iegūts no investīciju portfeļa naudas pārpalikuma jeb naudas rezerves. Kreditora defolta gadījumā no portfeļa tiek izmaksāts investora ieguldītājs kapitāls un procenti. Atlikušā summa tiek novirzīta kreditoram.  

  • Junioru akcija 

Junior akcija ir katra aizdevuma pašu kapitāla daļa, kas pieder aizdevumu sabiedrībām. Tā pakārtota jūsu ieguldījumam. 

Kā sākt darboties Getincome? 

Reģistrācija platformā ir pieejama pilngadīgam personām no EEZ valstīm. Turklāt jums būs nepieciešams arī bankas konts, kas reģistrēts kādā no finanšu iestādēm, kas darbojas pieminētajās valstīs.  

  1. Piereģistrējieties platformā, izveidojiet kontu un apstipriniet savu identitāti. 
  2. Pārskaitiet naudu no bankas konta un platformas virtuālo kontu.  
  3. Izvēlēties darījumu un ieguldiet naudu.  
  4. Sekojiet līdzi saviem ieguldījumiem un gūstiet peļņu.  

Ja esiet iesācējs investīcijās, jūs variet sākt ar minimālo ieguldījumu summu, gūstot pieredzi un pakāpeniski to palielinot. Vidējā platformas gada peļņa sasniedz 12%, taču ir iespējams palielināt finansiālo atdevi līdz 15%. Protams, neaizmirsiet par risku apzināšanu pirms darījuma izvēles.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī