Heavyfinance.com

"Heavyfinance.com" priekšrocības

Lauksaimniecības kredīti
Kredītu novērtējuma reitingi
Aizdevumu ķīlas nodrošinājums
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums UAB Heavy Finance
Adrese A. Mickevičiaus g. 5-101, LT-08119 Vilnius
Telefona nr. +370 617 34360
E-pasts info@heavyfinance.com
Vietne https://heavyfinance.com/
Pedējās izmaiņas 2023.06.05
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

HeavyFinance veiksmīgi darbojas piecās pasaules valstīs – Lietuvā, Latvijā, Portugālē, Bulgārijā un Polijā. Platformā reģistrētie investori var ieguldīt naudu nodrošinātajos lauksaimniecības kredītos. Palīdzot uzņēmumiem attīstīt lauksamniecību, mežsaimniecību u.tml. projektus, investori gūst ievērojamu peļņu.  

Kāpēc uzticēties Heavyfinance?  

Kompānijā strādā profesionāļu komanda, kas izmanto savu riska novērtēšanas modeli, tādējādi minimizējot investoru zaudējumus līdz nullei. Turklāt HeavyFinance līdzekļus regulē Lietuvas Centrālās bankas un Eiropas Centrālās bankas noteikumi. Kompānijai, viņas pastāvēšanas laikā, ir uzticējušies vairāk kā 5200 investoru un vairāk kā 1000 zemnieku. 

  • Ģeogrāfiskā diversifikācija. 

Lauksaimniecības kredīti no piecām pasaules valstīm, paver plašas izvēles iespējas, pilnveidojot jūsu portfeļa ģeogrāfisko diversifikāciju.  

  • Droši un ienesīgi. 

Pateicoties hipotekāro kredītu nodrošinājumam, investīcijām ir zems risks. Turklāt arī salīdzinoši augsta vidējā gada peļņa – 12%.  

  • Kontrole un caurskatāmība.  

HeavyFinance savas platformas investoriem piedāvā riska novērtējuma reitingus. Jūs variet izvēlēties no visdrošākajiem (A+) līdz visienesīgākajiem (C).  

HeavyFinance piedāvājumi lauksaimniekiem 

HeavyFinance investīcijām piedāvā lauksaimniecības kredītus mazajiem un vidējiem lauksaimniekiem no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Portugāles un Bulgārijas. Vidējā kredīta summa sasniedz 36000 eiro un atmaksas termiņš 32 mēnešus.  

Jebkurš lauksaimniecības projekts pirms izvietošanas platformā tiek rūpīgi izvērtēts. Tiek ņemts vērā biznesa plāns, aizņēmēja kredītvēsture u.tml. detaļas. Atkarībā no izdarītiem secinājumiem, darījumam tiek piešķirti kredītpunkti jeb vērtējums. A+ darījumiem ir zems risks, taču C – augsts risks, taču arī augstāka peļņa.  

Kā investēt HeavyFinance?  

Investēšana platformā ir pieejama pilngadīgām fiziskām un juridiskām personām. Turklāt investēt var no jebkuras valsts, kas nav iekļauta ES vai Apvienoto Nāciju Organizācijas sankciju sarakstā.  

  1. Izveidojiet kontu ar e-pastu un paroli.  
  2. Identificējieties, pievienojot reģistrācijai dokumenta kopiju un pašportretu.  
  3. Pārskaitiet līdzekļus investīcijām uz platformas elektroniski maku.  
  4. Investējiet izvēlētajā lauksaimniecības projektā.  

HeavyFinance veic dažādus pasākumus aizdevumu drošībai. Atkarībā no lauksaimniecības projekta kredīts var tikt nodrošināts ar nekustāmā vai kustāmā īpašuma ķīlu, civiltiesisko vai visaptverošo transportlīdzekļu apdrošināšanu, kurā kā labuma guvējs ir norādīta HeavyFinance platforma.  

Citas kompānijas