Heavyfinance.com

Heavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšā

"Heavyfinance.com" priekšrocības

Finansiālās iespējas
Kredītu novērtējuma reitingi
Lauksaimniecības kredīti
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsHeavyfinance.com - UAB Heavy Finance
AdreseGedimino pr. 27, LT-01104 Vilnius
Telefona nr.+370 617 34360
E-pastsinfo@heavyfinance.com
Vietnehttps://heavyfinance.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

HeavyFinance veiksmīgi darbojas piecās pasaules valstīs – Lietuvā, Latvijā, Portugālē, Bulgārijā un Polijā. Platformā reģistrētie investori var ieguldīt naudu nodrošinātajos lauksaimniecības kredītos. Palīdzot uzņēmumiem attīstīt lauksamniecību, mežsaimniecību u.tml. projektus, investori gūst ievērojamu peļņu.  

Kāpēc uzticēties Heavyfinance?  

Kompānijā strādā profesionāļu komanda, kas izmanto savu riska novērtēšanas modeli, tādējādi minimizējot investoru zaudējumus līdz nullei. Turklāt HeavyFinance līdzekļus regulē Lietuvas Centrālās bankas un Eiropas Centrālās bankas noteikumi. Kompānijai, viņas pastāvēšanas laikā, ir uzticējušies vairāk kā 5200 investoru un vairāk kā 1000 zemnieku. 

  • Ģeogrāfiskā diversifikācija. 

Lauksaimniecības kredīti no piecām pasaules valstīm, paver plašas izvēles iespējas, pilnveidojot jūsu portfeļa ģeogrāfisko diversifikāciju.  

  • Droši un ienesīgi. 

Pateicoties hipotekāro kredītu nodrošinājumam, investīcijām ir zems risks. Turklāt arī salīdzinoši augsta vidējā gada peļņa – 12%.  

  • Kontrole un caurskatāmība.  

HeavyFinance savas platformas investoriem piedāvā riska novērtējuma reitingus. Jūs variet izvēlēties no visdrošākajiem (A+) līdz visienesīgākajiem (C).  

HeavyFinance piedāvājumi lauksaimniekiem 

HeavyFinance investīcijām piedāvā lauksaimniecības kredītus mazajiem un vidējiem lauksaimniekiem no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Portugāles un Bulgārijas. Vidējā kredīta summa sasniedz 36000 eiro un atmaksas termiņš 32 mēnešus.  

Jebkurš lauksaimniecības projekts pirms izvietošanas platformā tiek rūpīgi izvērtēts. Tiek ņemts vērā biznesa plāns, aizņēmēja kredītvēsture u.tml. detaļas. Atkarībā no izdarītiem secinājumiem, darījumam tiek piešķirti kredītpunkti jeb vērtējums. A+ darījumiem ir zems risks, taču C – augsts risks, taču arī augstāka peļņa.  

Kā investēt HeavyFinance?  

Investēšana platformā ir pieejama pilngadīgām fiziskām un juridiskām personām. Turklāt investēt var no jebkuras valsts, kas nav iekļauta ES vai Apvienoto Nāciju Organizācijas sankciju sarakstā.  

  1. Izveidojiet kontu ar e-pastu un paroli.  
  2. Identificējieties, pievienojot reģistrācijai dokumenta kopiju un pašportretu.  
  3. Pārskaitiet līdzekļus investīcijām uz platformas elektroniski maku.  
  4. Investējiet izvēlētajā lauksaimniecības projektā.  

HeavyFinance veic dažādus pasākumus aizdevumu drošībai. Atkarībā no lauksaimniecības projekta kredīts var tikt nodrošināts ar nekustāmā vai kustāmā īpašuma ķīlu, civiltiesisko vai visaptverošo transportlīdzekļu apdrošināšanu, kurā kā labuma guvējs ir norādīta HeavyFinance platforma.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī