Robocash.com

Robo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņi

"Robocash.com" priekšrocības

Bonusu programmas
Ikmēneša peļņa
Bezmaksas investēšana
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsRobo.cash - Robocash d.o.o (081224371)
AdresePetračiceva 4, Zagreb, Croatia
Telefona nr.+385 13445818
E-pastssupport@robo.cash
Vietnehttps://robo.cash/
Pedējās izmaiņas2024.03.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Robo.cash platforma ir neatņemama finanšu organizācijas Robocash Group daļa, kara galvenā mītne atrodas Singapūrā. Investīciju platforma sāka savu darbību 2017. gada sākumā un šobrīd savus pakalpojumus piedāvā investoriem no ES, Lielbritānijas un Šveices. Savukārt īstermiņa un ilgtermiņa kredīti, kas tiek izlikti platformā, ir ne tikai no Eiropas, bet arī no Āzijas. Katra no investīcijām tiek aizsargāta ar atpirkšanas garantiju.  

Robo.cash investoru ieguvumi  

Robo.cash P2P tīkls nepārprotami ir konkurētspējīgs, jo piedāvā ģeogrāfiski diversificēt investīciju portfeli, turklāt ar zemāku risku.  

  • Augsta procentu likme pie zema riska.  

Platformā atradīsiet investīcijas ar gara procentu likmi līdz 13%. Turklāt, iesaistoties lojalitātes programmā, ir iespējams saņemt papildus līdz 1%. Katrs no kredītiem tiek nodrošināts ar 30 dienu atpirkšanas garantiju.  

  • Nav nodevu vai maksu.  

Visus izdevumus sedz kreditori, investoriem investēšana ir bez maksas.  

  • Darbība finansiāli spēcīgā grupā.  

Robocash Group veiksmīgi darbojas jau kopš 2013. gada, līdz ar to platformai tā nodrošina stabilu un drošu darbību.  

Robo.cash lojalitātes programma 

Robo.cash izstrādāja investoriem draudzīgu lojalitātes programmu, kas sastāv no pieciem līmeņiem:  

  1. Bronza. Ir ieguldīts vismaz 5000 eiro – papildu peļņa +0,3%; 
  2. Sudrabs. Ir ieguldīts vairāk par 10000 eiro – papildu peļņa +0,5%; 
  3. Zelts. Ir ieguldīts vairāk kā 15000 eiro – papildu peļņa +0,7%; 
  4. Briljants. Ir ieguldīts vairāk kā 25000 eiro – papildu peļņa +1%; 
  5. Platīns. Ir ieguldīts vismaz 50000 eiro – papildu peļņa +1,3%.  

Jo uzticamāks platformas investors jūs esiet, jo vairāk Robo.cash jūs novērtē, sniedzot papildu iespējas nopelnīt. Tieši tāpēc, ja pieaicināsiet uz platformu jaunus investorus, varēsiet saņemt atlīdzību, kas pavairos jūsu finanses.  

Investīcijas Robo.cash 

Investora ienākumus veido procentuālā peļņa no veiktajiem ieguldījumiem konkrētajā darījumā jeb kredītā. Turklāt jāņem vērā, ka no peļņas jāmaksā nodokļi saskaņā ar LR likumdošanu. Nepieciešamības gadījumā savā platformas kontā varēsiet atrast nodokļu atskaiti.  

Ieguldot naudu kredītā ar termiņu garāku par 90 dienām, investors saņems peļņu katru mēnesi, taču termiņa beigās saņemsiet atpakaļ ieguldīto kapitālu un procentus par pēdējo mēnesi. Ja nepieciešams naudu saņemt ātrāk par termiņa beigām, Robo.cash piedāvā investīcijas pārdot sekundārajā tirgū.  

Ņemiet vērā, visi darījumi Robo.cash platformā notiek tikai eiro valūtā.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī