Esketit.com

Esketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšā

"Esketit.com" priekšrocības

Augsta vidējā peļņa
Sekundārais tirgus
Grupas garantija
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsEsketit.com - Esketit Platform Limited Company (673443)
Adrese77 Lower Camden Street, Dublin 2 D02 XE80, Ireland
Telefona nr.+353 14434743
E-pastssupport@esketit.com
Vietnehttps://esketit.com/
Pedējās izmaiņas2024.05.17
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena9:00 - 18:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Esketit P2P platformas darbība aizsākās 2020. gada nogalē. Dibinātāji ir latvieši no Creamfinance group, kas veiksmīgi darbojās no 2012. gada. Esketit ir pieejams bagāts piedāvājumu klāsts kreditēšanas nozarē, jo kompānija darbojas piecās valstīs – Čehijā, Spānijā, Meksikā, Latvijā un Jordānijā.  

Kāpēc izvēlēties Esketit?  

Esketit līdzdibinātājiem ir liela pieredze kreditēšanas jomā, līdz ar to platformā tiek nodrošināti labākie investīciju piedāvājumi. Vidējā gada peļņa Esketit platformā sasniedz 12%. Jūs variet ieguldīt līdzekļus dažādos patēriņa un uzņēmējdarbības kredītos.  

Kompānijas prioritāte ir absolūta caurskatāmība. Jebkuram ir pieejami finanšu pārskati, informācija par kreditoriem, kā arī vienmēr ir zināmi patiesi labuma guvēji u.tml.  

Protams, jebkura investīcija ir pakļauta riskam, tāpēc kompānijā platformā ir nodrošinājusi pilnu informāciju par iespējamiem riskiem. Turklāt pastāvīgi tiek atgādināts iepazīties ar sniegto informāciju savu investīciju drošībai.  

Esketit platformas iespējas 

Investēšana Esketit platformā ir pieejama personām no 18 gadiem, turklāt minimālā investīciju summa ir vien 10 eiro. Investējiet kredītos un saņemiet pievilcīgu finansiālo atdevi. Savukārt Esketit platformas funkcijas jums sniegs papildu drošību un iespējas nopelnīt.  

  • Sekundārais tirgus. 

Esketit sekundārais tirgus piedāvā pārdot investīciju pirms termiņa beigām. Šī opcija var palīdzēt situācijā, kad nepieciešama ātra izeja.  

  • Automātiskā ieguldīšana.  

Jūs variet investēt naudu automātiski, izmantojot speciāli izveidoto rīku. Pirms tam jums nepieciešams iestatīt kritērijus, pēc kuriem automātiskās investēšanas rīks veikt ieguldījumus jūsu vietā.  

  • Atpirkšanas garantija.  

Kredītiem platformā tiek piešķirts atpirkšanas pienākums. Tas nozīmē, ka aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā ilgāk par 60 kalendārajām dienām, kreditoram ir pienākums atpirkt investora ieguldītos līdzekļus. Tādējādi investīciju kapitāls ir pilnīgā drošībā.  

  • Grupas garantija. 

Creamfinance atpirks kredītu, ja aizdevuma iniciators jeb kreditors nepildīs savas saistības attiecībā uz atpirkšanas garantiju.  

Esketit drošības politika 

Visi ieguldījumi lielākā vai mazākā veidā saistīti ar risku, tāpēc pirms investēšanas vajadzētu rūpīgi izvērtējiet visas riska iespējas. Savukārt Esketit palīdz daļu no riskiem mazināt ar iesviestajiem drošības pasākumiem.  

  • Aizņēmēja kredītsaistību neizpildes risks.  

Šim riskam investors tiek pakļauts, ja aizņēmējs atsakās vai nevar izpildīt savas saistības. Risinājums ir atpirkšanas garantija.  

  • Kreditora kredītsaistību neizpildes risks.  

Risks rodas, ja aizdevuma iniciators pārtrauc uzņēmējdarbību vai saskaras ar finansiālajām problēmām. Šajā gadījumā tiek apdraudēts atpirkšanas pienākums. Risinājums – grupas garantija.  

  • Regulatīvais risks. 

Visus kreditorus stingri regulē Centrālā banka un patērētāju aizsardzības likums, jo katrai finanšu iestādei ir atbilstoša viņas darbībai licence. Tiesību aktu izmaiņas var nelabvēlīgi ietekmēt kreditoru vai Esketit.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī