Brickstarter.com

"Brickstarter.com" priekšrocības

Aktīvi nodrošināti ar NĪ ķīlu
Ikmēneša peļņa
Unikālais algoritms
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums Brickstarter OÜ (14766591)
Adrese Männimäe, Pudisoo küla Kuusalu vald, Harjumaa, 74626, Eesti
Telefona nr. +34 609630766
E-pasts contacto@brickstarter.com
Vietne https://brickstarter.com/en
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Ar Brickstarter jūs variet paplašināt savu investīciju portfeli ar nekustamajiem īpašumiem. Platformā darbojas pēc pūļa finansējuma principa un piedāvā ieguldīt naudu īrei paredzētajos objektos. Platformas izstrādātais unikālais algoritms palīdz atrast labākos investēšanas piedāvājumus, kas ļaus noteikt labāko īres politiku un paaugstināt investoriem peļņu.  

Kāpēc ieguldīt naudu Brickstarter platformā?  

Pirmkārt, investīcijas ir pieejamas jebkuram pilngadīgam Eiropas rezidentam. Otrkārt, platforma ir viegli saprotama un pieejama trīs valodās – angļu, vācu un spāņu. Treškārt, minimālā investēšanas summa ir tikai 50 eiro. 

Brickstarter platforma piedāvā tūristiem mājokļu īri, kas ļauj investoriem nopelnīt vairāk. Lai sāktu ieguldīt naudu platformās darījumos, jums ir vienkārši jāpiereģistrējas vietnē un jāpārskaita naudu uz savu mājaslapas kontu. Jūs variet ieguldīt vienā vai vairākos projektos un nopelnīt ap 10% gadā, turklāt tiks nodrošināta ikmēneša peļņa.  

Kā strādā Brickstarter investīcijas? 

Investējot vienmēr der atcerēties zelta likumu, ka jebkura investīcija ir pakļauta riskam. Darbojoties ar nekustāmo īpašumu tirgu, ir risks nepārdot aktīvu, tādejādi samazinot peļņu.  

Neskatoties uz iepriekš minēto, nekustāmie īpašumi vienmēr tika uzskatīti par visdrošākajām investīcijām. Turklāt Brickstarter izvēlas vien augstā ienesīguma objektus, kas ļauj sasniegt vislielāko peļņu no īres. Lielākoties investori var nepārdzīvot par savu ieguldīto kapitālu, jo tas tiks atmaksāts atpakaļ jebkurā gadījumā, līdz ar investēšana ar Brickstarter var kļūt par drošāko no visām jūsu investīcijām.  

Citas kompānijas