Brickstarter.com

Brickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsās

"Brickstarter.com" priekšrocības

Pielāgots algoritms
Aktīvi nodrošināti ar NĪ ķīlu
Ikmēneša peļņa
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsBrickstarter.com - Brickstarter OÜ (14766591)
AdreseMännimäe, Pudisoo küla Kuusalu vald, Harjumaa, 74626, Eesti
Telefona nr.+34 609630766
E-pastscontacto@brickstarter.com
Vietnehttps://brickstarter.com/en
Pedējās izmaiņas2024.03.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Ar Brickstarter jūs variet paplašināt savu investīciju portfeli ar nekustamajiem īpašumiem. Platformā darbojas pēc pūļa finansējuma principa un piedāvā ieguldīt naudu īrei paredzētajos objektos. Platformas izstrādātais unikālais algoritms palīdz atrast labākos investēšanas piedāvājumus, kas ļaus noteikt labāko īres politiku un paaugstināt investoriem peļņu.  

Kāpēc ieguldīt naudu Brickstarter platformā?  

Pirmkārt, investīcijas ir pieejamas jebkuram pilngadīgam Eiropas rezidentam. Otrkārt, platforma ir viegli saprotama un pieejama trīs valodās – angļu, vācu un spāņu. Treškārt, minimālā investēšanas summa ir tikai 50 eiro. 

Brickstarter platforma piedāvā tūristiem mājokļu īri, kas ļauj investoriem nopelnīt vairāk. Lai sāktu ieguldīt naudu platformās darījumos, jums ir vienkārši jāpiereģistrējas vietnē un jāpārskaita naudu uz savu mājaslapas kontu. Jūs variet ieguldīt vienā vai vairākos projektos un nopelnīt ap 10% gadā, turklāt tiks nodrošināta ikmēneša peļņa.  

Kā strādā Brickstarter investīcijas? 

Investējot vienmēr der atcerēties zelta likumu, ka jebkura investīcija ir pakļauta riskam. Darbojoties ar nekustāmo īpašumu tirgu, ir risks nepārdot aktīvu, tādejādi samazinot peļņu.  

Neskatoties uz iepriekš minēto, nekustāmie īpašumi vienmēr tika uzskatīti par visdrošākajām investīcijām. Turklāt Brickstarter izvēlas vien augstā ienesīguma objektus, kas ļauj sasniegt vislielāko peļņu no īres. Lielākoties investori var nepārdzīvot par savu ieguldīto kapitālu, jo tas tiks atmaksāts atpakaļ jebkurā gadījumā, līdz ar investēšana ar Brickstarter var kļūt par drošāko no visām jūsu investīcijām.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī