Maxcrowdfund.com

Maxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formā

"Maxcrowdfund.com" priekšrocības

Kompānijas dati

NosaukumsMax Property Group B.V. (65570391)
AdreseBrielselaan 85, 3081 AB Rotterdam, Nederland
Telefona nr.+31 103070948
E-pastsinfo@maxpropertygroup.com
Vietnehttps://maxcrowdfund.com/
Pedējās izmaiņas2023.06.05
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena9:30 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Max Crowfund ir pūļa finansējuma platforma, kas sāka savu darbību Nīderlandē. Kompānijas galvenās īpašības ir 100% caurskatāmība un viszemākais defolta līmenis. Investīcijas nekustamajā īpašumā ar Max Crowdfund ir nodrošinātas un gada peļņa var sasniegt 10% gadā.  

Max Crowdfund lojalitātes programma 

Lojalitātes programmas mērķis ir pateikties labākajiem un lielākajiem investoriem. Programmai ir vairākas pakāpec, kas galvenokārt pakārtojas ieguldītās summas apjomam un investīciju skaitam. 

 1. Ieguldīts vismaz 25000 eiro 25 investīcijās – 10% atlaide; 
 2. Ieguldīts vismaz 75000 eiro 50 investīcijās – 20% atlaide; 
 3. Ieguldīts vismaz 150000 eiro 75 investīcijās – 30% atlaide; 
 4. Ieguldīts vismaz 300000 eiro 150 investīcijās – 40% atlaide; 
 5. Ieguldīts vismaz 500000 eiro 300 investīcijās – 50% atlaide. 

Sasniedzot katru no šiem līmeņiem investoram būs pieejama procentuāla atlaide administrēšanas maksai par nākamajiem ieguldījumiem. Saņemot atlaidi, tiek palielināta investora tīrā peļņa.  

Max Crowdfund riski 

Max Crowdfund strādā pēc caurskatāmības principa, tāpēc savā mājaslapā detalizēti informē investorus par iespējamiem riskiem. Neskatoties uz to, ka kompānija veic dažādus pasākumus riska samazināšanai, vienmēr pastāv risks nesaņemt vai saņemt vien daļu no ieguldītiem līdzekļiem.  

Iespējamie riski:  

 • Aizņēmēja nespēja segt kredītsaistības;  
 • Īpašuma tirgus svārstības; 
 • Nelikviditāte. 

Max Crowdfund veic rūpīgo aizņēmēju atlasi, izvērtējot katra finansiālo stāvokli, kredītvēsturi, kā arī detalizēti izvērtē projekta plānu un novērtē tā riska pakāpi, lai par to informētu investorus. Aizdevumi tiek nodrošināti ar fiziskiem aktīviem ar LTV, kas ir 90%.  

Kā sākt investēt Max Crowdfund platformā? 

Process ir tikpat vienkāršs kā pārējās līdzīgās investēšanas platformās.  

 • Izveidojiet kontu un apstipriniet identitāti; 
 • Pievienojiet bankas kontu un veiciet iemaksu kontā; 
 • Investējiet! 

Ieguldījumus ir iespējams veikt eiro valūtā, minimālā summa – 100 eiro, maksimālā – 80000 eiro. Investējot vienmēr jāatceras par personīgo risku, tāpēc ieguldiet tik daudz, cik variet atļauties pazaudēt. Lai samazinātu risku, ieguldiet līdzekļus vairākās investīcijās.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī