Peerberry.com

Peerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplī

"Peerberry.com" priekšrocības

Mobilā aplikācija
Divkārša investīciju aizsardzība
Kredītu dažādība
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsPeerberry.com - Peerberry d.o.o (05159121)
AdreseBusiness Centre ELEVEN, Kareiviu str. 11B, LT-09109 Vilnius, Lietuva
Telefona nr.+370 61355529
E-pastsinfo@peerberry.com
Vietnehttps://peerberry.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena8:00 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

PeerBerry investīciju platforma veiksmīgi darbojas no 2017. gada. To dibināja viena no lielākajām nebanku kreditēšanas grupām Aventus Group, kas strādā vairākās Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstīs no 2009. gada. PeerBerry īpaši lepojas ar to, ka kopš sāka darboties, neviens investors nav palicis zaudētājos.  

PeerBerry priekšrocības 

Kompānija pastāvīgi strādā, lai pilnveidotu savu investīciju klāstu un rādītu drošāku vidi investoriem.  

PeerBerry būs laba izvēle, jo ir pieejama:  

 • Atpirkšanas garantija. Aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā ilgāk par 60 dienām, investors saņems atpakaļ ieguldīto kapitālo ar uzkrātiem procentiem.  
 • Grupas garantija, kas strādā pateicoties sadarbības partneriem Aventus Group and Gofingo Group. Divkārša aizsardzība nekad nenāks par ļaunu.  
 • Dažādība investīciju piedāvājumos, jo tiek piedāvāts plašs kredītu klāsts no dažādām kategorijām.  
 • Lojalitātes programma. Saņemiet procentuālās prēmijas atkarībā no kopējā investīciju apjoma.  
 • Automātiskā investēšana. Iestatiet individuālos filtrus un saņemiet pasīvo peļņu.  
 • Minimālā investēšanas summa – 10 eiro;  
 • PeerBerry mobilā aplikācija. Investējiet ērti, ātri un no jebkādas vietas.  

PeerBerry platforma būs laba izvēle gan kā vienīgais investīciju avots, gan lai diversificētu savu investīciju portfeli.  

Kā sākt investēt PeerBerry platformā? 

Investēt PeerBerry var fiziskās un juridiskās personas. Prasības: vismaz 18 gadi un bankas konts ES  valsts iestādē.  

 1. Reģistrējieties, aizpildot veidlapu mājaslapā; 
 2. Apstipriniet savu identitāti; 
 3. Pārskaitiet līdzekļus virtuālajam platformas kontam; 
 4. Investējiet izvēlētos darījumos; 
 5. Sekojiet līdzi saviem ieguldījumiem; 
 6. Saņemiet atpakaļ ieguldīto summu plus nopelnītos procentus; 
 7. Veiciet līdzekļu izmaksu vai reinvestējiet peļņu.  

Piereģistrējoties platformā pirmo reizi, jums būs pieejams +0,5% apsveikuma bonuss pirmās 90 dienas pēc reģistrācijas. Savukārt, investējot 10000 eiro un vairāk jums kļūs pieejama lojalitātes programma.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī