Estateguru.co

"Estateguru.co" priekšrocības

Nodrošinātie aizdevumi
Īstermiņa rezultāti
Automatizēta investēšana
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums Estateguru OÜ (12558919)
Adrese Ģertrūdes iela 10 - 19, Rīga, Latvija
Telefona nr. +371 25457755
E-pasts info@estateguru.co
Vietne https://estateguru.co/
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Estateguru strādā ar nekustāmo īpašumu nodrošinātajiem aizdevumiem. Jau vairāk kā 100000 investoru gūst ienākumus, ieguldot naudu iepriekš pārbaudītos īstermiņa Eiropas aizdevumos. Sāciet investēt no 50 eiro un sasniedziet gada peļņu 11% apmērā.  

Kāpēc investēt Estateguru?  

Estateguru platforma ir vienkārša un saprotama lietošanai gan iesācējam, gan pieredzējušam investoram.  

  • Augsta peļņa un nodrošināti aizdevumi. 

Visi kredīti tiek nodrošināti ar nekustāmā īpašuma ķīlu, līdz ar to jūsu investīcijām ir papildu drošība.  

  • Īstermiņa rezultāti.  

Investējot Estateguru, jums nav jāgaida vairāki gadi, lai sagaidītu peļņu. Turklāt jūs variet investēt vairākās valstīs, tādējādi ģeogrāfiski dažādojot savu investīciju portfeli. 

  • Kontrole un caurskatāmība.  

Izvēloties Estateguru, jums būs pieejama pilna informācija par izvēlētām investīcijām. Turklāt jūs variet izvēlēties automātisko investēšanu un iestatīt rīku atbilstoši savām vēlmēm.  

Kā sākt investēt ar Estateguru? 

Pievienoties investīciju pasaulei un sāciet gūt lielus ienākumus.  

  1. Piereģistrējieties platformā.  

Izveidojiet kontu un iesniedziet identitātes apliecinājumu, kā arī informāciju par bankas kontu. Pēc pārbaudes konts tiks aktivizēts.  

  1. Pārskaitiet līdzekļus virtuālajā kontā.  

Jūs variet ieguldīt 50 eiro vai vairāk. Sāciet veidot savu investīciju portfeli pēc visas nepieciešamās informācijas norādīšanas.  

  1. Izvēlieties investīciju.  

Esteteguru platformā ir pieejams plašs aizdevumu klāsts un detalizēta informācija par katru. Izvēlieties piemērotāko vai ļaujiet to izdarīt jūsu vietā automātiskas investēšanas rīkam.  

  1. Gaidīšana.  

Aizdevuma finansējums pilnā apmērā tiek gaidīts līdz divām nedēļām. Ja neizdodas piesaistīt nepieciešamo finansējumu, jūsu ieguldītie līdzekļi tiek atgriezti virtuālajā kontā.  

  1. Finansējums.  

Tiklīdz Esteteguru pārbaudīs kredītņēmēju un apliecinās, ka tika izpildīti visi nosacījumi, investēti līdzekļi sāk darboties. 

  1. Maksājums. 

Aizņēmējs veic pamatsummas un procentu atmaksu saskaņā ar saskaņoto grafiku. Jūs kā investors variet pārraudzīt katru soli savā portfelī. Tiklīdz kredīts būs pilnībā atmaksāts, līdzekļi tiks ieskaitīti jūsu virtuālajā kontā. Šo naudu variet pārskaitīt uz savu bankas kontu vai ieguldīt citā projektā.  

Esteteguru priekšrocības 

Platformu ir vērts izskatīt ka galveno investīciju avotu, īpaši apzinoties ievērojamās priekšrocības.  

Automatizēta investēšana 

Automātisks investēšanas rīks ir izstrādāts tā, lai maksimāli ietaupītu laiku, tai pašā laikā nodrošinot, ka nepalaidīsiet garām nevienu atbilstošu jūsu vēlmēm darījumu.  

Pielāgojiet rīku savai izvēlētajai investīciju stratēģijai un gūstiet ienākumus.  

Saprotama lietošanai platforma 

Platforma ir viegli saprotama lietotājiem. Arī iesācējs tiks galā ar līdzekļu, investīciju un izmaksu pārvaldību. Visa svarīga informācija ir pieejama vienā pārskatāmā panelī.  

Pārskatāmība visās ierīcēs 

Estateguru kontam jūs variet piekļūt jebkurā vietā. Jums ir nepieciešama ierīce un interneta savienojums. Nepalaidiet garām iespēju pārvaldīt savas investīcijas arī esot ceļā.  

Detalizēta brīdinājumu pārvaldība 

Jūs variet brīvi noregulēt nosūtamās informācijas apjomu līdz vismazākajai detaļai. Saņemiet brīdinājumus par katru piemēroto investīciju vai atslēdziet jebkādas informatīvās ziņas.  

Citas kompānijas