Debitum.com

Debitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņos

"Debitum.com" priekšrocības

Atpirkšanas garantija
Biznesa kredīti
Rūpīga īpašuma pārbaude
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsDebitum.com - LLC DEBITUM (40103193141)
AdreseRuses iela 24 – 12, Rīga, LV-1029
Telefona nr.+371 67870120
E-pastssupport@debitum.network
Vietnehttps://debitum.network/en/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Debitum veic rūpīgu piedāvājumu atlasi un piedāvā platformas lietotajiem labākos tirgū biznesa kredītus, kuros jūs variet ieguldīt līdzekļus un saņemt labu finansiālo atdevi. Uzņēmējdarbības kredīti kļūst par drošiem ieguldījumu produktiem – obligācijām un akcijām, kas maksā dividendes. Platformā apvieno zemu risku un pievilcīgu gada peļņu.  

Investēšana Debitum platformā 

Debitum piedāvā ne tikai unikālu investēšanas produktu – biznesa kredītus, bet arī citas ievērojamās priekšrocības:  

  • Labākie piedāvājumi.  

Mājaslapā pieejams plašs kredītu piedāvājumu klāsts, kuros var investēt.  

  • Lielākā peļņa.  

Debitum piedāvā investoriem augstāko procentu likmi, kas ir iespējama pie zema riska darījumiem. 

  • Atpirkšanas garantija.  

Aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā, brokeris atpērk kredītu par atlikušo parāda pamatsummu un neatmaksātajiem procentiem. Tādējādi investors nezaudē savu ieguldīto naudu.  

  • Detalizēta pārbaude.  

Katru brokeru un individuālos biznesa kredītus stingri izvērtē vērtē Debitum finanšu analītiķu komanda, tikai pēc rūpīgās pārbaudes darījumi tiek apstiprināti izlikšanai platformā. Darbība tiek pastāvīgi analizēta un uzraudzīta.  

Pirmie soļi Debitum 

Investīciju darījumi jums kļūs pieejami pēc reģistrācijas pabeigšanas, taču, lai to paveiktu, vajadzēs augšupielādēt jūsu foto un pases kopiju identitātes apstiprināšanai.  

Tiklīdz Debitum apstiprinās kontu, jūs varēsiet ieskaitīt kontā līdzekļus, kas būs nepieciešami ieguldījumu veikšanai. Ņemiet vērā, minimālā investīciju summa ir 50 eiro.  

Laika ietaupīšanai variet izvēlēties automātisko investēšanas rīku, kas veiks ieguldījumus jūsu vietā, pamatojoties uz izvēlētajiem kritērijiem.  

Debitum investīciju drošība 

Ar Debitum jūsu investīcijas būs drošībā, jo kompānijas izvēlētais darbības modelis atbalsta vien drošus aktīvus, taču pārlieku riskantus noraida. Tādējādi platformā tiek uzturēta droša investēšanas vide, pasargājot no biznesa kredītiem, kas var nest zaudējumus.  

Aprakstīta pieeja paaugstina investīciju portfeļa kvalitāti un biznesa kredīti noteikti kļūs par lielisku portfeļa sastāvdaļu. Turklāt konservatīvie investori noteikti novērtēs aktīvu drošību, ko sniedz Debitum.  

Papildu investīciju drošība tiek sasniegta ar atpirkšanas garantiju. Tādējādi investora ieguldītais kapitāls vienmēr ir aizsargāts.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī