Debitum.com

"Debitum.com" priekšrocības

Atpirkšanas garantija
Uzņēmējdarbības kredīti
Rūpīga aktīvu pārbaude
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums SIA DEBITUM (40103193141)
Adrese Ruses iela 24 – 12, Rīga, LV-1029
Telefona nr. +371 67870120
E-pasts support@debitum.network
Vietne https://debitum.network/en/
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Debitum veic rūpīgu piedāvājumu atlasi un piedāvā platformas lietotajiem labākos tirgū biznesa kredītus, kuros jūs variet ieguldīt līdzekļus un saņemt labu finansiālo atdevi. Uzņēmējdarbības kredīti kļūst par drošiem ieguldījumu produktiem – obligācijām un akcijām, kas maksā dividendes. Platformā apvieno zemu risku un pievilcīgu gada peļņu.  

Investēšana Debitum platformā 

Debitum piedāvā ne tikai unikālu investēšanas produktu – biznesa kredītus, bet arī citas ievērojamās priekšrocības:  

  • Labākie piedāvājumi.  

Mājaslapā pieejams plašs kredītu piedāvājumu klāsts, kuros var investēt.  

  • Lielākā peļņa.  

Debitum piedāvā investoriem augstāko procentu likmi, kas ir iespējama pie zema riska darījumiem. 

  • Atpirkšanas garantija.  

Aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā, brokeris atpērk kredītu par atlikušo parāda pamatsummu un neatmaksātajiem procentiem. Tādējādi investors nezaudē savu ieguldīto naudu.  

  • Detalizēta pārbaude.  

Katru brokeru un individuālos biznesa kredītus stingri izvērtē vērtē Debitum finanšu analītiķu komanda, tikai pēc rūpīgās pārbaudes darījumi tiek apstiprināti izlikšanai platformā. Darbība tiek pastāvīgi analizēta un uzraudzīta.  

Pirmie soļi Debitum 

Investīciju darījumi jums kļūs pieejami pēc reģistrācijas pabeigšanas, taču, lai to paveiktu, vajadzēs augšupielādēt jūsu foto un pases kopiju identitātes apstiprināšanai.  

Tiklīdz Debitum apstiprinās kontu, jūs varēsiet ieskaitīt kontā līdzekļus, kas būs nepieciešami ieguldījumu veikšanai. Ņemiet vērā, minimālā investīciju summa ir 50 eiro.  

Laika ietaupīšanai variet izvēlēties automātisko investēšanas rīku, kas veiks ieguldījumus jūsu vietā, pamatojoties uz izvēlētajiem kritērijiem.  

Debitum investīciju drošība 

Ar Debitum jūsu investīcijas būs drošībā, jo kompānijas izvēlētais darbības modelis atbalsta vien drošus aktīvus, taču pārlieku riskantus noraida. Tādējādi platformā tiek uzturēta droša investēšanas vide, pasargājot no biznesa kredītiem, kas var nest zaudējumus.  

Aprakstīta pieeja paaugstina investīciju portfeļa kvalitāti un biznesa kredīti noteikti kļūs par lielisku portfeļa sastāvdaļu. Turklāt konservatīvie investori noteikti novērtēs aktīvu drošību, ko sniedz Debitum.  

Papildu investīciju drošība tiek sasniegta ar atpirkšanas garantiju. Tādējādi investora ieguldītais kapitāls vienmēr ir aizsargāts.  

Citas kompānijas