Lendermarket.com

Lendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsās

"Lendermarket.com" priekšrocības

Plašs investīciju klāsts
Atpirkšanas garantija
Automātiskā investēšana
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsLendermarket.com - Lendermarket Limited (585178)
Adrese77 Sir John Rogerson’s quay, block c, grand canal Docklands, Dublin 2, d02 vk60, Ireland
Telefona nr.-
E-pastssupport@lendermarket.com
Vietnehttps://www.lendermarket.com/
Pedējās izmaiņas2024.06.13
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena9:00-17:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Landermarket ir P2P investīciju platforma, kas piedāvā investoriem ieguldīšanu patēriņa kredītos, kuri tiek nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Visi kreditēšanas partneri ir rūpīgi izraudzīti, līdz ar to kompānija saviem investoriem spēj piedāvāt drošas investīcijas no vairākām Eiropas valstīm.  

Izvēloties Lendermarket, jūs varēsiet diversificēt savu investīciju portfeli, turklāt kompānija izlīdzina risku un atlīdzību jūsu portfelī. Investoriem ir iespēja izvēlēties piedāvājumus ar dažādiem riska līmeņiem, tādējādi individuāli izstrādājot savu investīciju stratēģiju.  

Kā investēt ar Lendermarket?  

Platforma pieejama lietotājiem no 18 gadiem, turklāt reģistrēties var gan privātpersonas, gan iestādes no EEZ valstīm.  

Investīciju konta atvēršana un turpmākā lietošana ir vienkārša:  

  1. Izveidojiet kontu, aizpildot nepieciešamo informāciju; 
  2. Sagaidiet, kamēr tiks apstiprināta jūsu identitāte; 
  3. Papildiniet platformas virtuālo kontu; 
  4. Izpētiet investīciju piedāvājumus; 
  5. Izdariet ieguldījumu.  

Jums ir iespēja investēt manuāli vai automātiski, iestatot izvēlētos filtrus un opcijas. Turklāt ņemiet vērā, ka līdzekļu ieskaitīšanai un izņemšanai būs nepieciešams bankas konts, kas reģistrēts EEZ valstī.  

Lendermarket priekšrocības 

  • Lendermarket minimālā investīciju summa ir tikai 10 eiro; 
  • Vidējā gada peļņa platformā sasniedz 14,3%; 
  • Aizdevumi no vairākām EEZ valstīm; 
  • Reāllaika uzraudzības un analītikas rīki; 
  • Automātiskās investēšanas un reinvestēšanas iespējas.  

Investīciju drošība Lendermarket 

Visi kredīti, kas tiek izlikti investīcijām Landermarket platformā, tiek nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Kreditors atpirks jūsu investīciju, ja aizņēmējs kavēs maksājumu ilgāk par 60 dienām.  

Dažām investīcijām ir noteikta papildu drošība un šajā gadījumā investors var paļauties uz platformas piedāvāto grupas atpirkšanas garantiju, ko nodrošina Landermarket galvenie aizdevēji – Creditstar Group, Credory, Quick Check.   

Nodokļi un naudas izmaksa 

Saņemot peļņu, jāņem vērā, ka jums jāmaksā par to nodokļi valstij. Landermarket neatskaita nodokļu summu no gūtiem ienākumiem, tāpēc par to investoram jārūpējas pašam. Jautājumu gadījumā vajadzētu vērsties Valsts ieņēmumu dienestā.  

Pārskaitīt naudu no platformas virtuālā konta uz bankas kontu jūs varēsiet bez maksas, taču ņemiet vērā, ka minimālā izmaksas summa ir 50 eiro.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī