Viainvest.com

Viainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī

"Viainvest.com" priekšrocības

Kompānijas dati

NosaukumsSIA Viainvest (40203015744)
Adrese13. janvāra iela 3, Rīga, Latvija
Telefona nr.+371 66102939
E-pastsinfo@viainvest.com
Vietnehttps://viainvest.com/
Pedējās izmaiņas2022.12.22
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena8:00 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Viainvest investīciju platforma ir dibināta Latvijā un piedāvā ieguldīt līdzekļus ar aktīviem nodrošinātos vērtspapīros, kuru pamatā ir kredīti no VIA SMS Group un tās meitas uzņēmumiem un saistītām kompānijām. Kompānijas vērtības ir caurskatāmība, uzticamība un sadarbība ar klientu, jo Viainvest panākumi pa tiešo ir atkarīgi no investoru gūtiem panākumiem.  

Viainvest platformas priekšrocības 

Viainvest platformā var reģistrēties privātpersonas no 18 gadiem, kas ir reģistrēti kā nodokļu maksātāji kādā no ES valstīm. Pabeidziet vienkāršo reģistrāciju un baudiet platformas sniegtās priekšrocības.  

  • Drošas investīcijas.  

Ieguldītāju aizsardzības mehānisms ar kompensāciju līdz 20000 eiro. 

  • Atpirkšanas garantija.  

Aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā ilgāk par 60 dienām, kreditors atpērk investīcijas un izmaksā investoram ieguldīto summu un aprēķinātos procentus.  

  • Zems investīcijas apjoms. 

Jūs variet sākt gūt peļņu, ieguldot vismaz 50 eiro.  

  • Diversificētas investīcijas.  

Līdzsvarojiet risku, ieguldot līdzekļus ar aktīviem nodrošinātos vērtspapīros, izvēloties plašas investīciju iespējas.  

  • Bezmaksas investēšana.  

Investoriem papildus nav jāmaksā par platformas izmantošanu vai investēšanu.  

  • Automātiskā investēšana.  

Izmantojiet Auto-invest rīku, lai padarītu investēšanas procesu vienkāršāku.  

Kā izmantot Auto-invest rīku? 

Viainvest saviem investoriem piedāvā atvieglot investēšanu, izvēloties automātiskās investēšanas opciju. Jums ir iespēja izveidot vairākus automātisko investīciju portfeļus, katram izvēloties atšķirīgus vēlamos parametrus. Uzreiz pēc Auto-invest ieslēgšanas sistēma pati meklēs piemērotās uzstādītiem parametriem investīcijas un ieguldīs naudu.  

Arī automātiskā rīka darbības laikā investors var paralēli veikt ieguldījumus manuāli. Turklāt jebkurā brīdī Auto-invest var tikt atslēgts.  

Platformas vidējā gada peļņa sasniedz 12%, taču vienmēr vajadzētu paturēt prātā, ka jebkura investīcija ir saistīta ar risku. Vienmēr izvērtējiet riska pakāpi un ieguldiet naudu vairākās vietās, lai pasargātu savas finanses.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī