Crowdwithus.london

"Crowdwithus.london" priekšrocības

Darījumu caurskatāmība
Investīcijas no 1 £
Investēšana automātiskajā režīmā
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums Crowd with Us Ltd.
Adrese 3rd Floor 207 Regent Street London, W1B 3HH
Telefona nr. +44 (0) 207 1909900
E-pasts info@crowdwithus.london
Vietne https://www.crowdwithus.london/
Pedējās izmaiņas 2023.06.05
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Crowd with Us ir Lielbritānijas investīciju platforma, kas darbojas ar nekustāmā īpašuma tirgu. Pateicoties iespējai veikt minimālus ieguldījumus, investīcijas ir pieejamas katram interesentam. Katrs, kas vēlas sākt investēt, var pamēģināt savus spēkus Crowd with Us platformā.  

Ieguvumi no investēšanas Crowd with Us 

  • Jums nav nepieciešamas zināšanas, lai sāktu investēt Crowd with Us platfromā, jo mājaslapa piedāvā saprotamu navigāciju un izglīto savus klientus.  
  • Crowd with Us piedāvā zemu investēšanas risku apvienojumā ar stabiliem ieguldījumiem un lielu potenciālo atdevi – ap 14% gadā.  
  • Crowd with Us strādā pēc caurskatāmības principa, lai veicinātu investoru uzticamību un atvieglotu investīcijas darījumu izvēli. Līdz ar to katrs projekts kļūst par drošu aktīvu.  
  • Minimālie ieguldījumi 1 mārciņas apmērā padara platformu pieejamu katram iesācējam.  
  • Ir pieejama informācija par veiktajām investīcijām reālajā laikā, turklāt investoriem ir iespēja izmantot arī automātiskās investēšanas rīku.  
  • Visus investīciju objektus, pirms tie tiek izvietoti Crowd with Us platformā,  pārbauda kompānijas ekspertu komanda, lai pēc iespējas izslēgtu riskantus darījumus.  

Automātiskās investēšanas rīks 

Crowd with Us piedāvā parocīgu investēšanas rīku, kas strādā un iegulda naudu projektos automātiski pēc iepriekš izvēlētajiem kritērijiem. Tiklīdz kontā tiek ieskaitīti līdzekļi un ieslēgts rīks, algoritms sāk ieguldīt naudu piemērotos projektos. Turklāt jums reālajā laikā ir pieejama informācija par izdarītām investīcijām, tāpēc jebkurā brīdī variet veikt izmaiņas rīka parametros vai atslēgt to pavisam.  

Vienkārša reģistrācija 

Reģistrācija Crowd with Us platformā aizņems vien minūti, taču jāņem vērā, ka jebkuram jauniesācējam ir jāapstiprina e-pasts un sava identitāte, augšupielādējot pases kopiju.  

Tiklīdz kļūsiet par platformas reģistrēto investoru, jums būs pieejama informācija par visiem nekustāmā īpašuma darījumiem, kuros variet sākt investēt. Turklāt par katru objektu būs pieejama detalizēta informācija, kas palīdzēs izvērtēt ieguldījuma riskus un pieņemt lēmumu.  

Citas kompānijas