Crowdwithus.london

Crowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrī

"Crowdwithus.london" priekšrocības

Darījumu pārredzamība
Automātiskā ieguldīšana
Pārejas aizdevumi ar otro maksājumu

Kompānijas dati

NosaukumsCrowdwithus.london - Crowd with Us Ltd.
Adrese3rd Floor 207 Regent Street London, W1B 3HH
Telefona nr.+44 (0) 207 1909900
E-pastsinfo@crowdwithus.london
Vietnehttps://www.crowdwithus.london/
Pedējās izmaiņas2024.02.26
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-

Crowd with Us ir Lielbritānijas investīciju platforma, kas darbojas ar nekustāmā īpašuma tirgu. Pateicoties iespējai veikt minimālus ieguldījumus, investīcijas ir pieejamas katram interesentam. Katrs, kas vēlas sākt investēt, var pamēģināt savus spēkus Crowd with Us platformā.  

Ieguvumi no investēšanas Crowd with Us 

  • Jums nav nepieciešamas zināšanas, lai sāktu investēt Crowd with Us platfromā, jo mājaslapa piedāvā saprotamu navigāciju un izglīto savus klientus.  
  • Crowd with Us piedāvā zemu investēšanas risku apvienojumā ar stabiliem ieguldījumiem un lielu potenciālo atdevi – ap 14% gadā.  
  • Crowd with Us strādā pēc caurskatāmības principa, lai veicinātu investoru uzticamību un atvieglotu investīcijas darījumu izvēli. Līdz ar to katrs projekts kļūst par drošu aktīvu.  
  • Minimālie ieguldījumi 1 mārciņas apmērā padara platformu pieejamu katram iesācējam.  
  • Ir pieejama informācija par veiktajām investīcijām reālajā laikā, turklāt investoriem ir iespēja izmantot arī automātiskās investēšanas rīku.  
  • Visus investīciju objektus, pirms tie tiek izvietoti Crowd with Us platformā,  pārbauda kompānijas ekspertu komanda, lai pēc iespējas izslēgtu riskantus darījumus.  

Automātiskās investēšanas rīks 

Crowd with Us piedāvā parocīgu investēšanas rīku, kas strādā un iegulda naudu projektos automātiski pēc iepriekš izvēlētajiem kritērijiem. Tiklīdz kontā tiek ieskaitīti līdzekļi un ieslēgts rīks, algoritms sāk ieguldīt naudu piemērotos projektos. Turklāt jums reālajā laikā ir pieejama informācija par izdarītām investīcijām, tāpēc jebkurā brīdī variet veikt izmaiņas rīka parametros vai atslēgt to pavisam.  

Vienkārša reģistrācija 

Reģistrācija Crowd with Us platformā aizņems vien minūti, taču jāņem vērā, ka jebkuram jauniesācējam ir jāapstiprina e-pasts un sava identitāte, augšupielādējot pases kopiju.  

Tiklīdz kļūsiet par platformas reģistrēto investoru, jums būs pieejama informācija par visiem nekustāmā īpašuma darījumiem, kuros variet sākt investēt. Turklāt par katru objektu būs pieejama detalizēta informācija, kas palīdzēs izvērtēt ieguldījuma riskus un pieņemt lēmumu.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī