Invest.landex

Invest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsās

"Invest.landex" priekšrocības

Kompānijas dati

NosaukumsLAND EXCHANGE MARKETPLACE OÜ (16289994)
AdreseMustamäe tee 5, Tallinn, Estonia
Telefona nr.-
E-pastsinfo@landex.ai
Vietnehttps://invest.landex.ai/
Pedējās izmaiņas2023.06.05
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-

LandEx ir pirmā Eiropas investīciju platforma, kas sāka piedāvāt ieguldīt līdzekļus zemē. Platformas darbības aizsākumi ir atrodami nesenajā pagātnē Igaunijā, jo kompānija tika izveidota 2021. gada septembrī Tallinā.  

LandEx investīcijas tiek nodrošinātas ar nekustāmā īpašuma ķīlu – zemi. Jo dārgāks īpašums paliek laika gaitā, jo vairāk pieaug jūsu aktīva vērtība, jo pēc būtības tā atspoguļo esošo zemes vērtību. Vidējā gada peļņa sasniedz 11%, kas ir labs rādītājs starp līdzvērtīgajiem investēšanas projektiem.  

Kāpēc investēt LandEx? 

Investēšana zemē tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem ieguldījumiem, jo tās vērtība pastāvīgi aug deficīta dēļ. Investējot zemē ar LandEx, sasniegsiet ievērojamus ieguvumus.  

  • Viegli lietojama platforma;  
  • Sekundārais tirgus; 
  • Nodrošināti ieguldījumi; 
  • Piekļuve datiem reālajā laikā. 

Investējot videi draudzīgos LandEx projektos, jūs rūpējieties par zemi un palīdziet attīstīt bioloģisko lauksaimniecību. Katrs, kuru dzīvei redzējums sakrīt ar LandEx, var sākt ieguldīt sākot no 10 eiro.  

Kā investori var saņemt ieguldīto kapitālu?  

Pārdodot investīciju, investoram tiek atgriezts ieguldītais darījumā kapitāls. Investoram ir pieejami trīs varianti:  

  1. Var pārdot investīciju sekundārajā tirgū jebkurā laikā.  
  2. Pēc 12 mēnešiem, likviditātes palielināšanas nolūkos, projekts atkārtoti tiek iekļauts investīciju sarakstā. Investors šajā brīdī var pārdot savu investīciju.  
  3. Zeme var tikt pārdota, ja būs saņemts piedāvājums no ārējā pircēja un šim darījumam piekritīs vismaz 66% investoru.  

Kā redziet ieguldītais kapitāls var tikt atgriezt ne tikai no jums atkarīgiem apstākļiem, bet arī no ārējiem.  

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī