Bondster.com

"Bondster.com" priekšrocības

Atpirkšanas garantija
Nekustāmā īpašuma ķīla
Trīs stratēģiju pieejamība
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums BONDSTER Marketplace s.r.o. (03114147)
Adrese U Libeňského pivovaru 63/2 181 00 Praha 8 – Libeň
Telefona nr. +420 283 061 555
E-pasts info@bondster.com
Vietne https://bondster.com/en/
Pedējās izmaiņas 2023.06.05
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 17:00
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Bondster ir Čehijas savstarpēju aizdevumu platforma (P2P), kur investori var ieguldīt naudu kreditēšanas piedāvājumos. Platforma sadarbojas ar nebanku finanšu kompānijām, kas izvieto kredītus vietnē finansēšanas saņemšanai. Jebkurš investors var ieguldīt naudu un gūt peļņu no procentu maksājumiem.  

Bondster investīcijas 

Bondster piedāvā investīcijas vairākās pasaules valstīs, piemērām, Čehijā, Latvijā, Igaunijā, Spānijā, Filipīnās, Dienvidāfrikā utt. Investīcijām būs pieejami vairāki kreditēšanas piedāvājumi no pārbaudītām nebanku finanšu iestādēm.  

Investori var ieguldīt naudu divās valūtās – eiro un Čehijas kronās, turklāt minimālā investīciju summa ir tikai 5 eiro. Peļņa Bondster platformā vidēji sasniedz 15% gadā, turklāt jums nav nepieciešamas lielās zināšanās par finanšu tirgu, lai investētu, jo platforma ir vienkārša un saprotama katram lietotajam.  

Ieguldiet naudu ar Bondster un iegūstiet drošus aktīvus un labu iespēju diversificēt savu investīciju portfeli.  

Bondster investīciju stratēģijas 

Izvēlieties piemērotāko stratēģiju.  

  • Diversificēta stratēģija.  

Peļņa ap 12,5% gadā. Investēt ir iespējams eiro valūtā. Ir pieejama atpirkšanas garantija. 

  • Konservatīvā stratēģija. 

Gada peļņa ap 12%, savukārt arī mazāks zaudējuma risks. Augstās kvalitātes investīciju portfelis un atpirkšanas garantija.  

  • Augsta ienesīguma stratēģija.  

Vislielākā peļņa – ap 13% gadā. Drošākām investīcijām pieejama atpirkšanas garantija.  

Pielietojot jebkuru no šīm stratēģijām, jāņem vērā, ka nevarēsiet ieguldīt vienā darījumā vairāk par 15%. Taču variet uzstādīt automātisko peļņas reinvestēšanu.  

Bondster investīciju drošība 

Investēt Bondster platformā ir samērīgi droši, jo kredīti tiek nodrošināti ar kustāmo un nekustāmo īpašumu. Situācijās, kad aizņēmējs pārstāj atmaksāt kredītu un veikt procentu maksājumus, tiek pārdota ieķīlāta manta un iegūtie naudas līdzekļi tiek sadalīti starp investoriem.  

Iepriekš minētā atpirkšanas garantija arī sniedz aizsardzību investīcijām. Aizņēmēja saistību nepildīšanas gadījumā kreditors atmaksā investoram ieguldīto naudu, turklāt ar procentiem. Taču jebkurā gadījumā ir nepieciešams izvērtēt visus riskus pirms investēt naudu noteiktā darījumā.   Bondster ir Čehijas savstarpēju aizdevumu platforma (P2P), kur investori var ieguldīt naudu kreditēšanas piedāvājumos. Platforma sadarbojas ar nebanku finanšu kompānijām, kas izvieto kredītus vietnē finansēšanas saņemšanai. Jebkurš investors var ieguldīt naudu un gūt peļņu no procentu maksājumiem. 

Citas kompānijas