Letsinvest.eu

"Letsinvest.eu" priekšrocības

Lietuvas bankas sertifikācija
Investīcijas nodrošinātas ar NĪ
Agrīna pieeja projektiem
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums UAB 8 Stars (303336450)
Adrese Gedimino ave 9, Vilnius 01105, Lietuva
Telefona nr. +370 61977888
E-pasts info@letsinvest.eu
Vietne https://letsinvest.eu/
Pedējās izmaiņas 2023.06.05
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Letsinvest ir Lietuvas pūļa finansēšanas platforma, kas piedāvā investēt perspektīvajos komerciālajos un dzīvojamajos kompleksos. Ieguldot naudu Letsinvest, jūsu gada peļņa var sasniegt 12%, turklāt ar minimālo investēšanas summu 100 eiro, investīcijas ir pieejamas gandrīz katram interesentam.  

Investīcijas ar Letsinvest 

Letsinvest platforma apvieno divas cilvēku grupas: nekustamā īpašuma projektu attīstītājus un investorus. Būvētājs saņem nepieciešamo naudu projektam, bet investors vēlamo peļņu.  

Ir trīs veidi, kā likt savu naudu darbā ar Letsinvest:  

  • Investēt komerciālajos nekustamajos īpašumos, kas šobrīd vēl tiek būvēti; 
  • Iepirkt jau izveidotā un esošā nomas uzņēmuma investīcijas; 
  • Ieguldīt nekustamā īpašuma būvētāja obligācijās, kas tiek nodrošinātas ar viņu pašu nekustamā īpašuma aktīviem. 

Letsinvest piedāvā divu veidu investīcijas. Pirmā ir piemērotā visiem, jo investēt var no 100 eiro īstermiņa projektos līdz 2 gadiem. Otrā ir paredzēta lieliem investoriem, jo projektā jāiegulda vismaz 50000 eiro, taču arī peļņa šajā gadījumā būs lielākā, turklāt investoriem būs agrīna pieeja jauniem komerciālajiem projektiem.  

Kā saņemt finansējumu projektiem no Letsinvest? 

Projektu attīstītājiem, tāpat kā investoriem, sākumā ir jāpiereģistrējas platformā. Tālāk aizpildiet aizdevuma pieprasījumu, norādot visu nepieciešamo informāciju un pievienojot visus vajadzīgos dokumentus.  

Letsinvest novērtēs biznesa plānu, projekta ilgtspējību, rentabilitāti, kā arī aizņēmēja iespējas kredīta savlaicīgai atmaksai. Kompānijai svarīgi saprast, kādam riskam tiks pakļauts ieguldītāju kapitāls, lai varētu pieņemt lēmumu attiecībā uz apbūvētāju.  

Pēc aizdevuma apstiprināšanas projekts tiek izlikts platformā. Investori var sākt investēt, taču vienmēr pastāv risks, ka netiks saņemts nepieciešamais finansējums. Šajā gadījumā investori saņems savu ieguldīto kapitālu atpakaļ, bet aizņēmējs veic atmaksu saskaņā ar grafiku.  

Letsinvest ieguldījumu riski 

Investīcijas vienmēr ir pakļautas riskam, tai skaitā ieguldījumi nekustamajā īpašumā. Katram investoram jāizvērtē visus iespējamos riskus, izvēloties konkrēto projektu, jo tikai jūs pats variet simtprocentīgi parūpēties par savu naudu.  

Letsinvest arī dara savu darbu – meklē drošus projektus un piedāvā investoriem katra projekta detalizētu aprakstu, reitingu un novērtējumu. Protams, visi aprēķini ir tikai prognozes, līdz ar to pakļautas izmaiņām. Der atcerēties, ka ieguldījumi ir pakļauti vairākiem riskiem, pat neskatoties uz to, ka tiek nodrošināti ar nekustamo īpašumu. 

Citas kompānijas