Letsinvest.eu

Letsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsā

"Letsinvest.eu" priekšrocības

Augsta rentabilitāte
Investīcijas nodrošinātas ar NĪ
Agrīna pieeja projektiem
Investēt

Kompānijas dati

NosaukumsLetsinvest.eu - UAB 8 Stars (303336450)
AdreseGedimino ave 9, Vilnius 01105, Lietuva
Telefona nr.+370 61977888
E-pastsinfo@letsinvest.eu
Vietnehttps://letsinvest.eu/
Pedējās izmaiņas2024.05.17
Darba laiksPirmdiena - Piektdiena-
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Letsinvest ir Lietuvas pūļa finansēšanas platforma, kas piedāvā investēt perspektīvajos komerciālajos un dzīvojamajos kompleksos. Ieguldot naudu Letsinvest, jūsu gada peļņa var sasniegt 12%, turklāt ar minimālo investēšanas summu 100 eiro, investīcijas ir pieejamas gandrīz katram interesentam.  

Investīcijas ar Letsinvest 

Letsinvest platforma apvieno divas cilvēku grupas: nekustamā īpašuma projektu attīstītājus un investorus. Būvētājs saņem nepieciešamo naudu projektam, bet investors vēlamo peļņu.  

Ir trīs veidi, kā likt savu naudu darbā ar Letsinvest:  

  • Investēt komerciālajos nekustamajos īpašumos, kas šobrīd vēl tiek būvēti; 
  • Iepirkt jau izveidotā un esošā nomas uzņēmuma investīcijas; 
  • Ieguldīt nekustamā īpašuma būvētāja obligācijās, kas tiek nodrošinātas ar viņu pašu nekustamā īpašuma aktīviem. 

Letsinvest piedāvā divu veidu investīcijas. Pirmā ir piemērotā visiem, jo investēt var no 100 eiro īstermiņa projektos līdz 2 gadiem. Otrā ir paredzēta lieliem investoriem, jo projektā jāiegulda vismaz 50000 eiro, taču arī peļņa šajā gadījumā būs lielākā, turklāt investoriem būs agrīna pieeja jauniem komerciālajiem projektiem.  

Kā saņemt finansējumu projektiem no Letsinvest? 

Projektu attīstītājiem, tāpat kā investoriem, sākumā ir jāpiereģistrējas platformā. Tālāk aizpildiet aizdevuma pieprasījumu, norādot visu nepieciešamo informāciju un pievienojot visus vajadzīgos dokumentus.  

Letsinvest novērtēs biznesa plānu, projekta ilgtspējību, rentabilitāti, kā arī aizņēmēja iespējas kredīta savlaicīgai atmaksai. Kompānijai svarīgi saprast, kādam riskam tiks pakļauts ieguldītāju kapitāls, lai varētu pieņemt lēmumu attiecībā uz apbūvētāju.  

Pēc aizdevuma apstiprināšanas projekts tiek izlikts platformā. Investori var sākt investēt, taču vienmēr pastāv risks, ka netiks saņemts nepieciešamais finansējums. Šajā gadījumā investori saņems savu ieguldīto kapitālu atpakaļ, bet aizņēmējs veic atmaksu saskaņā ar grafiku.  

Letsinvest ieguldījumu riski 

Investīcijas vienmēr ir pakļautas riskam, tai skaitā ieguldījumi nekustamajā īpašumā. Katram investoram jāizvērtē visus iespējamos riskus, izvēloties konkrēto projektu, jo tikai jūs pats variet simtprocentīgi parūpēties par savu naudu.  

Letsinvest arī dara savu darbu – meklē drošus projektus un piedāvā investoriem katra projekta detalizētu aprakstu, reitingu un novērtējumu. Protams, visi aprēķini ir tikai prognozes, līdz ar to pakļautas izmaiņām. Der atcerēties, ka ieguldījumi ir pakļauti vairākiem riskiem, pat neskatoties uz to, ka tiek nodrošināti ar nekustamo īpašumu. 

Citas kompānijas

Логотип Axiafunder.com с названием черными буквами и выделенной буквой «X»Логотип Bondster.com большими черными буквами, заключенный в незавершенный прямоугольникBrickstarter.com logotips melnā krāsā, bet priekšā izvietoti 2 kvadrāti – zilā un violetā krāsāsЛоготип Bulkestate.com черными буквами, но буква «B», начинается 3 горизонтальными полосами синего и желтого цветаCrowdwithus.london logotips ar melniem burtiem, bet priekšā “CWU” ar baltiem burtiem zilās krāsas četrstūrīDebitum.com logotips ar lieliem melniem burtiem, bet priekšā stilizēta puķe violetajos toņosEsketit.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī, burtam “s” ir punktiņi augšā un apakšāEstateguru.co logotips ar nosaukumu melnā krāsā, bet priekšā stilizētā mājiņaGetincome.com logotips, kurā ir vārds “income” ar maziem melniem burtiem, bet virs “i” punkts ir zilā krāsāHeavyfinance.com logotips ar zaļiem un melniem burtiem un diviem trīsstūriem šajās krāsās priekšāInvest.landex logotips ar nosaukumu un vizuālo daļu priekšā – balti-zaļā aplī augs šajās krāsāsLendermarket.com logotips violetajā krāsā, bet priekšā 2 viens pret otru vērsti trīsstūri violetā un dzeltenā krāsāsLetsinvest.eu logotips melnā krāsā, bet “lets” un “vest” atdalīti ar 3 vertikālām līnijām zilā krāsāMaxcrowdfund.com logotips melnā krāsā, taču priekšā melni-zaļa vizuālā daļa ar “M”, kas ir ģerboņa formāMoncera.com logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem un priekšā diviem taisnstūriem šajās krāsāsNibble.finance logotips ar maziem melniem burtiem, taču burta “i” aplītis ir zilā krāsāPeerberry.com logotips ar baltiem burtiem melnās krāsas taisnstūrī un ar stilizētiem burtiem “pb” zaļi-baltā aplīReinvest24.com logotips melnā krāsā, kur vārds “INVEST” izcelts boldā, taču priekšā ir baltā bulta zilās krāsas kvadrātāRobo.cash logotips melnā krāsā, taču priekšā ir vairāki krāsaini kvadrātiņiSwaper.com logotips ar lieliem sarkaniem burtiem, kur daļa “SWAP” ir izcelta boldāViainvest.com logotips ar maziem melniem burtiem, kur “via” ir ieskauts nepabeigtajā aplī