Nibble.finance

"Nibble.finance" priekšrocības

Automatizētās stratēģijas
Partnerības programma
Atpirkšanas garantija
Investēt

Kompānijas dati

Nosaukums OÜ Nibble ITSF (14831029)
Adrese Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 6-10, 10145vvvv
Telefona nr. +349 31870110
E-pasts support@nibble.finance
Vietne https://nibble.finance/
Pedējās izmaiņas 2022.12.22
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena -
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Nibble platforma piedāvā ieguldīšanu kredītos, ko emitē kompānijas, kas sadarbojas ar Joymoney no IT Smart Finance Holding. Pateicoties šai platformai investoriem būs pieejama elastīga investīciju koncepcija, kas būs piemērota pat investēšanas iesācējiem.  

Kāpēc izvēlēties investīcijām Nibble? 

Nibble darbojas pēc vienādranga portfeļa parauga un lieliski piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Pateicoties automātiskās investēšanai investors var izvēlēties piemēroto savām vajadzībām investīciju stratēģiju, apjomu un termiņu.  

Nibble vērtības un priekšrocības:

  • Pilnīga caurskatāmība darījumos ar kreditoriem un investoriem;  
  • Profesionālie produkti, pateicoties lielai pieredzei finanšu tirgū; 
  • Inovācijas, jo Nibble pastāvīgi attīstās.  

Ieguldot līdzekļus Nibble platformā, investors varēs izvēlēties vienu no trīs investīciju stratēģijām, kuru gada peļņa svārstās no 8% līdz 14,5%. Turklāt minimālā investīciju summa ir vien 10 eiro.  

Nibble investīciju stratēģijas 

Katram investoram ir individuāla pieeja savam investīciju portfelim: viens izvēlas vairāk riskēt, bet gūt lielāku peļņu, otrs dod priekšroku mazākai peļņai, bet ar zemāka riska iespēju. Nibble ir izstrādājis universālo produktu, kas piedāvā trīs dažāda veida automatizētās stratēģijas.  

  • Klasiskā stratēģija (Classic Strategy) paredz investīciju ilgumu no 1 līdz 6 mēnešiem. Investors var ieguldīt no 10 līdz 10000 eiro un saņemt peļņu ar fiksēto gada procentu likmi 8% apmērā. Stratēģijai tiek nodrošināta 60 dienu atpirkšanas garantija.  
  • Līdzsvara stratēģija (Balanced Strategy) salīdzinājumā ar klasisko stratēģiju riska iespēja ir nedaudz augstāka, taču arī iespējama peļņa ir lielāka – 12-12,5%. Investīcijas apmērs sasniedz 100-10000 eiro un periodu no 7 līdz 60 mēnešiem.  
  • Juridiskā stratēģija (Legal Strategy) ir piemērota tiesvedības darījumiem, līdz ar to investīciju periods ir no 6 līdz 60 mēnešiem. Ieguldījumu summa ir no 10 līdz 10000 eiro. Ņemot vērā vislielāko risku, gada procentu likme ir 11-14,5%. Stratēģijai tiek piemērota depozīta atmaksas garantija.  

Nibble investori visbiežāk izvēlas Līdzsvara stratēģiju, jo tajā iespējamie riski un peļņa patiesi ir balansā. Jebkurā gadījumā neatkarīgi no izvēlētās stratēģijas vienmēr ir jāizvērtē visi riski. Vislabāk ieguldīt naudu vairākos darījumos un ne vairāk par summu, ko būtu gatavi pazaudēt.  

Partnerības jeb filiāles programma 

Jebkurš platformas esošais investors var nopelnīt papildus, pieaicinot jaunos lietotājus, nosūtot tiem savu referālo saiti.  

No katra piereģistrētā pēc jūsu saites investora pienākas:  

  • 15 eiro, tiklīdz jaunais investors papildinās savu virtuālo kontu; 
  • 2% no visiem ieguldījumiem, kas ir veikti 90 dienas pēc jaunā investora reģistrācijas; 
  • 2% no jaunā lietotāja veiktajiem ieguldījumiem 90 dienas pēc konta izveidošanas.  

Izmantojiet mājaslapā pieejamo informāciju, lai piesaistītu jaunus lietotājus, un sāciet pelnīt vairāk.  

Citas kompānijas